Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Montaż lampek ostrzegawczych i oświetlenia przestrzeni nóg po otwarciu drzwi.


manny90

Rekomendowane odpowiedzi

aha no to spoko wolałem się dowiedzieć bo może ktoś miałby jeszcze jakiś inny patent na zamontowanie tego ale z drugiej strony te 2mm to raczej nie dużo i nie powinno nic obcierać, a jeszcze mam jedno pytanie czy jak ja mam lampki czerwone fabryczne i dołożę te białe to jak podepnę się pod te czerwone to będzie dobrze nie będzie jakiegoś za dużego obciążenia bo mam zamiar przeciac te kabelki od czerwonych i wlutować się z białymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w białe lampki wstaw żarówki ledowe. i będziesz miał niewiele większy pobór prądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w białe lampki wstaw żarówki ledowe. i będziesz miał niewiele większy pobór prądu.

aha to znaczy żeby lepiej normalnych żarówek nie wstawiać w te białe żeby nie było za dużego obciążenia na te czerwone wiesz wole spytac bo elektrykiem zadnym nie jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak gwerty tak mowi to tak trzeba zrobic;p on o "lampkach" wie wszystko, swoja droga bardzo fajnie to wyszlo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś robiłem, drzwi kierowcy bez problemu, lecz z drzwiami pasażera mam problem, ponieważ z tego co piszecie to nie ma w nich możliwości podłączenia tak aby świeciło się tylko po ich oświeceniu, a u mnie podłączyłem pod brązowo-żółty i działało ale tylko przez chwile...:facepalm: Co się mogło stać z tym że teraz nie działa ?:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podłączone podświetlenie nóg pod lampkę ,jak zrobić aby działało osobno po ich otwarciu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi: Ja u siebie zamontowałem taki właśnie bajer czyli mam podłączone lampki czerwone + ledy + ledy w środku pod nogami. Tłumacząc jeżeli ktoś wysiada z tyłu to zapala sie czerwona lampka + oświetlający biały led podłoże + led pod fotelem i zapala się to tylko wtedy z tamtej strony zamknie drzwi i gaśnie. I tak mam po kolei z wszystkimi drzwiami:D więc jak by ktoś potrzebował informacji lub zdjęć to pisać a pomogę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

mam po 2 lifcie A4 B5 z fabrycznym pakietem doświetlenia czyli czerowne w drzwiach oraz w środku na nogi. Widać fabryka poskąpiła lub nie przewidziała białych w drzwiach i musze je założyć i też mam dylemat, czy te wystające o 2 mm nie bedzie tarło o próg czy uszczelke drzwi?

Rozumiem , ze jest na styk i nic nie obciera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie w przed lifcie zakładałem z przodu białe lampki i żeby nie komplikować wszystkiego po prostu poprowadziłem kabelki do lampki w podsufitce i tam przylutowałem do tych dwóch małych bocznych lampek.chyba najprostsze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi, na jakiej wysokości te lampki umieścić? Może ktoś zmierzyć na jakiej wysokości, powiedzmy od góry boczka jest oryginalnie zamocowana czerwona lampka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie podłączyć białe lapki bo foto w instrukcji sie nie wyswietla a sie zabrałem dopiero za montaz a nie wiem gdzie podłączyć żeby gasły po zamknięciu drzwi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...