Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Cieknie woda do środka


luk3534

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z cieknącą wodą do wnętrza auta próbowałem wszystkiego co na forum jest i dalej cieknie. Od strony kierowcy po deszczu mam mokry dywanik :( Pod komputerem miałem przeciek ale uszczelnione nie mam pojęcia gdzie szukać czy od spodu gdzieś może dostawać się woda ?? fakt jest taki że auto było 3lata temu ponoć po wypadku i wychodzi na to że chyba dość poważny był wypadek:( i nie wiem gdzie szukać... Proszę o jakieś pomysły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy źle wklejona szyba przednia i już będzie ciekło do środka. Jeżeli auto było mocno dojechane to podszybie może być źle naprawione i nierówne, wtedy wkleić szybę tak aby nie ciekło to jest sztuka :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a szybę wymieniałem w kwietniu jak myślisz może to być to?? sam już pomysłu nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drożne koło komputera tak samo od linki się też nie dostaje woda więc pomysłu brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez gumowego weza i lej wode na auto, na pewno znajdziesz zrodlo przecieku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wylałem chyba cysterny to nawet miałem przeciek pod komputerem jak jest masa łącząca blachę to masy brakowało i tam się lało już sam nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w domu jedno auto jest po strzale, była źle wklejona szyba i podciekało. Po ponownym wklejeniu u kumatego gościa jak ręką odjął, a zacząłem nawet podejrzewać dach open- sky gdzie nawet wanny nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi czy jeśli pojadę do serwisu który mi wklejał to wklei ponownie w ramach gwarancji jakiejś tam??pisemnej nie mam ale gość coś mówił że gdyby ciekło to żebym przyjechał autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo jak u Ciebie po opadach deszczu miałem kałuże pod siedzeniem.Na pierwszy rzut oka wszystko było ok uszczelka przylegała itp.Więc po kilku takich "akcjach" gdy padał deszcz zdjąłem tapicerke z prawego słupka i zobaczyłem jak woda ścieka z rogu szyby z pod uszczelki po słupku na dywanik."fachowiec"wyciął szybke i wstawił ja z powrotem.Od tamtej pory sucho :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez gumowego weza i lej wode na auto, na pewno znajdziesz zrodlo przecieku

metoda prob o bledow :evil: :evil: ciekawe czy skuteczna ja jeszcze tak nie znalazlem ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mi też opadały ręce w walce z woda w środku, szczególnie że ostatnio były baaaardzo deszczowe dni. Objawy miałem następujace: wiadomo woda na dywaniku kierowcy, zdjąłem tapicerkę z słupka przedniego przy szybie przedniej i po nich sobie woda "płynęła", więc myślę sobie gdzieś szyba w górnym rogu przecieka wiec zasilikonowałem tam troszkę, ale nadal woda przedostawała sie do środka, odkręciłem słoneczniki i odchyliłem przednią cześć podsufitki i polałem wodą na dach audi. Woda zaczęła kapać mniej więcej ze środkowej części dachu i wydedukowałem że musi ona lecieć spod rynienki na dachu. Wyjąłem rynienkę (listwa aluminiowa z uszczelką) a pod nią zauważyłem 2 cm rozszczelnienie tzn miejsce w którym łączyły sie blachy pozbawione "silikonu". W sklepie lakierniczym kupiłem klej do blach- takie spoiwo które widzimy np w bagażniku pod wykładzina w miejscach gdzie łączą sie blachy. Nałożyłem te spoiwo w miejscu mojego ubytku w rynience (w porównaniu z silikonem bardzo szybko schnie) i wcisnąłem listwe z uszczelką i problem z bagnem w środku zażegnany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...