Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPALANIE 10 l/100 pomocy


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz auto chipowane z 90@115 KM to czemu sie dziwisz że 8 literków wypija w mieście. Pamiętajże mimowszystko klima strasznie paliworzerna jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spalanie spadło po wymianie wiskozy.....ale spadło na ok 8-8,5 litra w miescie (zalałem bak do pełna zrobiłem 150 km i zatankowałem go jeszcze raz no i tak wyszło) trasy nie wiem choć byłem na spocie w katowicach ostatnio no ale autostrada przepisowo raczej nie jechałem....jade teraz na wakacje do bułgarii wiec wyjdzie wszystko w "praniu" ile faktycznie spala.....

no to juz bardziej do przyjecia te spalanie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajże mimowszystko klima strasznie paliworzerna jest.

Na ten temat to mase sprzecznych informacji slyszalem. Rozmawialem nawet z gosciem ktory jest z zawodu kierowca i od wieeeeelu lat jezdzi roznymi samochodami i twierdzi ze to bajka...samochod na klimie spala od 0,5 litra do 1,5 litra na 100km'ow.

Jak to do konca jest to chyba kazdy musialby sam na swoim samochodziku sprawdzic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajże mimowszystko klima strasznie paliworzerna jest.

Na ten temat to mase sprzecznych informacji slyszalem. Rozmawialem nawet z gosciem ktory jest z zawodu kierowca i od wieeeeelu lat jezdzi roznymi samochodami i twierdzi ze to bajka...samochod na klimie spala od 0,5 litra do 1,5 litra na 100km'ow.

Jak to do konca jest to chyba kazdy musialby sam na swoim samochodziku sprawdzic :wink:

Jak najbardziej to prawda wyciąga paliwko i pianiążki z naszych kieszeni ale mału który pozbawiłby się tego komfortu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajże mimowszystko klima strasznie paliworzerna jest.

Na ten temat to mase sprzecznych informacji slyszalem. Rozmawialem nawet z gosciem ktory jest z zawodu kierowca i od wieeeeelu lat jezdzi roznymi samochodami i twierdzi ze to bajka...samochod na klimie spala od 0,5 litra do 1,5 litra na 100km'ow.

Jak to do konca jest to chyba kazdy musialby sam na swoim samochodziku sprawdzic :wink:

Jak najbardziej to prawda wyciąga paliwko i pianiążki z naszych kieszeni ale mału który pozbawiłby się tego komfortu

Ale jadac na wlaczonej klimie mniej nam spali niz z otwartymi szybami. :mrgreen:

Klima na postoju pochlania okolo 0,4 l na godzine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jadac na wlaczonej klimie mniej nam spali niz z otwartymi szybami.

ciekawe, czy jakaś firma robiła takie testy :?: bo może się rzeczywiście okazać że na to samo wychodzi :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rob, bylo w jakims programie i mowili, ze to albo mniej nam spali albo wiecej z wlaczona klima.

Wszystko zalezyz jaka predkoscia, ile uchylone te szyby, jakiej wielkosci. Wyniki wychodzily bardzo porownywalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam klime i jej malo uzywam jak byly te upaly to z koniecznosci :grin: bo po prostu nie lubie mialem ja przez 4 lata w bylej robocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam klime i jej malo uzywam jak byly te upaly to z koniecznosci

mały OT:

:shock: to po co klima jak nie uzywać jej w upały i letnie deszczowe dni kiedy szyby paruja na potęgę :?: :?: do lansu :?: :grin:

ja mam furę z klima po to żeby tej klimy uzywać a nie mieć :wink: wzrost spalania wliczyłem sobie w eksploatację wybierajac auto z klimą....wiec gadanie mam i nie używam bo wiecej pali to dla mnie jest !#%#% :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z gadaniem ze wiecej pali to masz racje jak sie kupuje z klimom to za wygode trzeba placic jak sie kasy nie ma to mozna kupic 126p wycia dach i jazda. ja malo uzywa bo nie lubie a nie ze wiecej pali :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

Dziś wieczorkiem ruszam do Bułgarii na urlopik ciekaw jestem ile spali....po powrocie się pochwalę hihihi

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie zrobiłem Swoją 4-ką 3,5 tyś km ( byłem na urlopie w Bułgarii) 4 osoby + bagaże no i klima włączona prędkośc różnie ale jak się dało to się cisło ......spalanie wyszło 5,6 l wiec jestem bardzo zadowolony tylko czemu w miescie wciąga ok 9 litrów??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko czemu w miescie wciąga ok 9 litrów??

CUBER normalnie ci pali,masz chipsa i w dodatku nie jezdzisz 70 km/h na piątce,jak ja swojego deptam to pali mi tez cos pod 9l na 100,jak jezdze normalnie to tak 8 ,a jak sie turlam to 7 :wink:,na trasie 5.5 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 5,6 to jest ok :)

Moj 1Z (90 KM) wciągnął mi około 6,8-7,1 z klimą w cyklu mieszanym (30% miasto) na kapciach 205/55 R16

tez mam takie kapcie......tylko to miasto mnie coś drażni ze 9 litrów......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 5,6 to jest ok :)

Moj 1Z (90 KM) wciągnął mi około 6,8-7,1 z klimą w cyklu mieszanym (30% miasto) na kapciach 205/55 R16

tez mam takie kapcie......tylko to miasto mnie coś drażni ze 9 litrów......

tez mam ten sam wymiar kapci

i na miescie z klimą 6,5l max

i lubie latać a nie ciągnąć się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...