Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polerowanie felg aluminiowych + naprawa porysowanych felg


aju

Rekomendowane odpowiedzi

powiedz mi aju, czy z bliska nie masz zadnych rysek? Mi nawet recznie po papierze 3000, czy na krazku 4000 zostaja male france ktore nie chca zejsc i pod swiatlo z bliska je widac ;( Z pol metra wszystko wygladaja zadowalajaco, z 10cm tez, bo jest odbicie i rys nie widac, ale pod katem dojzysz rysy na innym ramieniu felgi...

poler2.jpg

jak masz rysy to papierem 3000 tego nie usuniesz musisz zacząć przynajmniej od 400 a nawet 200 po każdym papierze muszą znikać rysy z poprzedniego :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem kolego ze musze zaczac od 400 ;) W niektorych miejscach zaczynalem i od 200, a przejscie w kolejna gradacje bylo dosc wyrazne, wiec 'stare' rysy na pewno nie zostawaly. Zostaly tylko bardzo drobniutkie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem kolego ze musze zaczac od 400 ;) W niektorych miejscach zaczynalem i od 200, a przejscie w kolejna gradacje bylo dosc wyrazne, wiec 'stare' rysy na pewno nie zostawaly. Zostaly tylko bardzo drobniutkie...

nie może być coś musiałeś zaniedbać :no:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez kupilem 18 identyczny wzór i zaczne to co aju do sezonu jeszcze troche wiec powoli pocwicze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi aju, czy z bliska nie masz zadnych rysek? Mi nawet recznie po papierze 3000, czy na krazku 4000 zostaja male france ktore nie chca zejsc i pod swiatlo z bliska je widac

kup filc i france i jakąś pastę w kostce (nie pamiętam która jest delikatniejsza zielona czy biała) ja nie mam rys pod światło (miałem w paru miejscach ale w końcu się ich pozbyłem... do pierwszej myjni automatycznej... ale później szybka polerka i już)

u mnie się to nie sprawdzi felgi mam malowane i mam małe głębsze rysy więc żaden sposób mi nie pasuje

człowieku tym sposobem da się usunąć i miejscowe rysy po 1mm głębokości jak nie lepiej a TY piszesz że się nie da, po prostu źle się do tego zabierasz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj skończyłem pierwszą felgę może nie ma szału ale też jest nie najgorzej tak myślę

22763b0cdc58eb92med.jpg98699bf6083f78e2med.jpgdcc34b2f1e16f357med.jpgd44b836b08d10951med.jpg6c69067db6445652med.jpg51752ccbd22fbb66med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego, to jest etap przed wykończeniem na lustro, postaraj się uwierz że warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli czysty filc i dalej autosol ?

si, aż będzie lustro z daleka... dawaj mało pasty a poleruj długo, na końcu nowym filcem wszytko potraktuj żeby rysek nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych felach to macie troszkę ułatwioną robotę bo są proste-pionowe kształty, ja zastanawiam sie czy dało by radę w moich same ranty prze polerować gdyż łuszczy sie już na nich klar :mysli: na pewno jest gorsze podejście ze sprzętem

1493783973

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych felach to macie troszkę ułatwioną robotę bo są proste-pionowe kształty, ja zastanawiam sie czy dało by radę w moich same ranty prze polerować gdyż łuszczy sie już na nich klar :mysli: na pewno jest gorsze podejście ze sprzętem

1493783973

da radę tylko trochę ręce będą boleć :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: :mysli: :mysli: zobaczymy czy natchnienie będę miał :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...