Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cześć laski .. pora spać :)

i całe szczęście że jedna laska przegrała w finale tańca z gwiazdami ... bo to tak jakby zawodowy ścigacz przyjechał na nasze gokarty ...

Urbańska jest zawodową tancerką i powinna być niedopuszczona do tej konkurencji ... ale chyba ja ktoś chciał wypromować :D

yes yes yes :) przegrała i wygrała sympatyczna Ania :)

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie nie pijcie do mnie, chciałem wpaść ale miałem 1600 km w pupie,, mega zdygany itp. itp. a tak BTW na forum cały czas się udzielam, nie siedzę na www.lexusownersclub.com tylko na A4-klub

Bartek ja widzialem pare aut z numerami pse na zdieciach sam bylem pare razy na spotach i nigdy wiecej ich juz nie widzialem. sam za wiele w tej sprawie nie moge sie udzielac bo sam za czesto nie odwiedzam lecz to z przyczyny odleglosci

Opublikowano

cześć laski .. pora spać :)

wpierw sie przywitaj a potem żegnaj :tongue4:

Opublikowano

ja wpadam do tych knajp sporadycznie bo nie za czesto bywam w pl :embarrassed: , duzo ludzi sie wyprowadzilo wiecej sie wprowadzilo no i tak to wyglada

A na jakiej ulicy Ty mieszkasz?

zaulek olgi boznanskiej to jest to osiedle domkow za szpitalem niedaleko poligonu

Opublikowano

cześć laski .. pora spać :)

wpierw sie przywitaj a potem żegnaj :tongue4:

no przywitałem siem .. i od razu idem spać .. Młodzik wieczór stosunkowo miło upływa wrrr ?

Opublikowano

blind nie o Ciebie mi chodziło :)

Opublikowano

blind nie o Ciebie mi chodziło :)

A Ty zając znowu bez czapki ? :tongue4:

Opublikowano

blind nie o Ciebie mi chodziło :)

to milo z twojej strony :wink4:

Opublikowano

czapka była dużo wcześniej, pepin, ślepniesz na starość ?

Opublikowano

ja wpadam do tych knajp sporadycznie bo nie za czesto bywam w pl :embarrassed: , duzo ludzi sie wyprowadzilo wiecej sie wprowadzilo no i tak to wyglada

A na jakiej ulicy Ty mieszkasz?

zaulek olgi boznanskiej to jest to osiedle domkow za szpitalem niedaleko poligonu

jak jedziesz ja cmentarz komunalny?

Opublikowano

panowie milego wieczoru zycze. musze spadac pod prysznic i do wyrka bo jutro znow do roboty :disgust:[br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 22:19_________________________________________________

ja wpadam do tych knajp sporadycznie bo nie za czesto bywam w pl :embarrassed: , duzo ludzi sie wyprowadzilo wiecej sie wprowadzilo no i tak to wyglada

dokladnie Maciej tam

A na jakiej ulicy Ty mieszkasz?

zaulek olgi boznanskiej to jest to osiedle domkow za szpitalem niedaleko poligonu

jak jedziesz ja cmentarz komunalny?

Opublikowano

czapka była dużo wcześniej, pepin, ślepniesz na starość ?

dwa dni szkoły ... może masz rację :)

Opublikowano

tak Macieju na tym osiedlu jak juz jestes na tej prostej na cmentarz to po prawej stronie.albo jak skrecisz przed lecznica w prawo to 500m i jestes u mnie

Opublikowano
:hi: :hi: :hi: siema wszystkim jak miło znowu tu zajrzeć choć na chwile
Opublikowano

ja też spadam, trzymajcie sie

Opublikowano

ok, uciekam . do jutra

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: siema wszystkim jak miło znowu tu zajrzeć choć na chwile

siemka

jak tam fura? zrobiona?

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: siema wszystkim jak miło znowu tu zajrzeć choć na chwile

siemka

jak tam fura? zrobiona?

ku***a nie odbieram gdzies w piątek jak zjade na chate :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: a jak tam imprezka udana co :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:
Opublikowano

acha... a na spota do Pily z nami jedziesz?

Opublikowano

acha... a na spota do Pily z nami jedziesz?

kiedy bo przegapiłem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.