Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w tych godzinach zdrowi osobnicy spią już dawno :decayed:

:kox:

noooo ja też sie zmywam zara bo znów zaśpie jak dzisiaj na 9:00

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hehe, no to zmykaj FANy :)

Opublikowano

:brawo: :brawo: :brawo:

pobudkaaaaa - z wozu kur.....a !

Opublikowano

:bry:, fan drzesz sie az mnie obudziles :tongue4:[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 07:18_________________________________________________pokrzyczal, pokrzyczal i pewnie spac poszedl :decayed:[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 07:24_________________________________________________co myslicie panowie o tym zderzaku ,wart jest tej ceny?

http://www.allegro.pl/item822354821_audi_a4_zderzak_99_00_kompletny_przod_2_5_tdi.html[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 07:29_________________________________________________narazie nic innego nie wyczailem :mysli:[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 07:30_________________________________________________i pytanko czy ta plastikowa dokladka pod zderzak ktora jest troche zmolestowana bedzie taka sama jak od przedliftowego?[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 07:33_________________________________________________wstawac bo bede krzyczal jak fan :wink4:

Opublikowano

:bry:, fan drzesz sie az mnie obudziles :tongue4:[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 07:18_________________________________________________pokrzyczal, pokrzyczal i pewnie spac poszedl :decayed:[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 07:24_________________________________________________co myslicie panowie o tym zderzaku ,wart jest tej ceny?

http://www.allegro.pl/item822354821_audi_a4_zderzak_99_00_kompletny_przod_2_5_tdi.html[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 07:29_________________________________________________narazie nic innego nie wyczailem :mysli:[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 07:30_________________________________________________i pytanko czy ta plastikowa dokladka pod zderzak ktora jest troche zmolestowana bedzie taka sama jak od przedliftowego?[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 07:33_________________________________________________wstawac bo bede krzyczal jak fan :wink4:

nie spac tylko za robote sie zabral.

matko z corka 850pln za zderzak to masakra jakas- wieczorem ci poszukam kontakta do kolesia z poznania co kompletne ma za ok 600 pln

zostal mi gdzies jak do swojej B5 szukalem

goly to max 300

Opublikowano

super, dzieki.[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 08:19_________________________________________________jak mozesz to przeslij mi na pw, jak znajdziesz chwilke. poprosze[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 08:20_________________________________________________qwa wesze tu na ebay-u de ale qwa tu tez nic ciekawego nie ma. znalazlem jeden kompletny ale pedal nie chcial wyslac tylko odbior osobisty 420 km w jedna strone. niech sie goni leszcz :kox:

Opublikowano

:hi:

i znowu poniedziałek... :wallbash::decayed:

Opublikowano

cześć z rana poniedziałkowego :hi:

Yelo to gdzie Wy zabłądziliście :mysli:

Opublikowano

witam kolegow :hi:

Opublikowano

to Ty dopiero pierwszy raz dzisiaj :mysli:

Opublikowano

musze zbierac sie do roboty :disgust:[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 08:50_________________________________________________

to Ty dopiero pierwszy raz dzisiaj :mysli:

nie no , tylko sie z wami przywitalem :tongue4:

Opublikowano

no wiem ...ale nie wiem dlaczego myślałem że już tu dzisiaj byłeś pierwszy :mysli:

Opublikowano

no wiem ...ale nie wiem dlaczego myślałem że już tu dzisiaj byłeś pierwszy :mysli:

no bo bylem :naughty:

Opublikowano

no wiem ...ale nie wiem dlaczego myślałem że już tu dzisiaj byłeś pierwszy :mysli:

no bo bylem :naughty:

to dobrze bo myślałem że wikse mam jakąś :polew:

Opublikowano

mialem chwilowa przerwe :palacz:[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 08:55_________________________________________________ok, milego dzionka wam zycze. musze spadac do pracy[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 08:57_________________________________________________do pozniej. narta

Opublikowano

a ja sobie siedzę i sobie odpoczywam przy poniedziałku :gwizdanie:

Opublikowano

a ja sobie siedzę i sobie odpoczywam przy poniedziałku :gwizdanie:

:kwasny: tylko pozazdroscic[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 08:58_________________________________________________do pozniej, i milego relaxu :wink4:

Opublikowano

miłej pracy o ile to możliwe :)

Opublikowano

nie lubie poniedzialku - tydzien sie wlecze jak grypa swinska :sick3:

Opublikowano

nie lubie poniedzialku - tydzien sie wlecze jak grypa swinska :sick3:

no mi też się wlecze ....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.