Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Audi jest OK ale kradną :wallbash: Lexus zły nie jest i ma powera :)

Jak nie pojadę w niedzielę do Brzegu tzn w opolskie to oczywiście podjadę na spota, w koncu gleba jest to można jeździć :)

to co zostajesz na dłużej przy lexie?

Opublikowano

Raczej zostaję przy Lexusie

Może mi ktoś poskładać podpis bo mi się rozjechał znowu

Opublikowano

cześć i czemu ogonie :mysli::tongue4:

o tak a co nie można :shocked: :gwizdanie:
Opublikowano

cześć i czemu ogonie :mysli::tongue4:

o tak a co nie można :shocked: :gwizdanie:

a to spoko :naughty:

Opublikowano

Madas co to za rozpłaszczone kombi w podpisie? te barierki nie pasito za bardzo

Opublikowano

bo to płaski avant za barierkami :naughty:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 21:58_________________________________________________ :hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:hi: doberek z ranca [br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 10:57_________________________________________________rozumiem ze jutrzejszy spocik sie odbedzie :mysli:
Opublikowano
:hi: dobry wszystkim postaram sie stawić jutro :mysli: :mysli:
Opublikowano
:hi: doby zewczenta :naughty:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 11:05_________________________________________________wczorajsza wyprawa do mielna byla straszna :thumbdown:
Opublikowano

:hi: dobry wszystkim postaram sie stawić jutro :mysli: :mysli:

koniecznie stawić sie obowiązkowo :cool1:

Opublikowano

:hi: doby zewczenta :naughty:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 11:05_________________________________________________wczorajsza wyprawa do mielna byla straszna :thumbdown:

a czemu to :mysli: :mysli: :mysli:
Opublikowano

juz na trasie srem -poznan 3 autka lezaly w rowie :shocked:

Opublikowano

:hi: doby zewczenta :naughty:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 11:05_________________________________________________wczorajsza wyprawa do mielna byla straszna :thumbdown:

drogi zawalone pewno nie ??

Opublikowano

:hi: dobry wszystkim postaram sie stawić jutro :mysli: :mysli:

koniecznie stawić sie obowiązkowo :cool1:

no powinienem byc ale różnie to bywa sami wiecie :cool1:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 11:07_________________________________________________dobra spadam do póżniej :hi:
Opublikowano

brak quwa slow na naszych drogowcow :kwasny:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 11:08_________________________________________________a jak wracalem to wiara juz smigala na ferie wiec do poznania jechalem w konwoju [br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 11:09_________________________________________________zaraz bede smigal do poznania,ooo i snieg zaczol padac

Opublikowano

siemka :hi:

Madas edytuj tego posta i skopiuj se link do podpisu jak chcesz :)

szerokość: 200pxl , wysokość: 100pxl

bdk6f4.jpg

Opublikowano

ok dzięki :good:

Opublikowano

ok dzięki :good:

tylko uwazaj bo zaraz sie czepia, ze masz za wysoki podpis :gwizdanie:

Podpis (razem z obrazkiem) nie powinien przekraczać rozmiaru 5 linijek tekstu.

Maksymalny rozmiar obrazka/bannera umieszczonego w podpisie, pod warunkiem, że nie ma nad/pod nim tekstu to 768px × 100px (wielkość w miarę rozsądku). Jeżeli nad/pod obrazkiem znajduje się tekst jego wysokość musi być mniejsza (patrz 1 zdanie).

[br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 13:15_________________________________________________tzn prawie wszyscy u Nas maja za wysokie :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.