Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Hahaha, to Twoja zasługa :good:

Dziś na myjce za duży strumień poszedł na klapę i jedna zaczęła mi mrygać (po raz pierwszy od czasu gdy zamontowałem). Dałem jej z buta i od tej pory świecu normalnie ;)

to ładnie traktujesz żarówki :naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Hahaha, to Twoja zasługa :good:

Dziś na myjce za duży strumień poszedł na klapę i jedna zaczęła mi mrygać (po raz pierwszy od czasu gdy zamontowałem). Dałem jej z buta i od tej pory świecu normalnie ;)

to ładnie traktujesz żarówki :naughty::polew:

Ważne że zadziałało :polew: Pomyśl co robiłem z Twoim nowym tunelem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już znalazłem :)

chyba jednak zostanę przy labradorku bo nic innego fajnego się Ilonie nie podoba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa i jeszcze raz wielkie dzięki za wymiankę ... :notworthy:

Daj spokój - to była sama przyjemność, dawno się tak nie uśmiałem :polew:

Nikuś - Labrador dla mnie bomba. Wiadomix - biały, ale zobaczcie jeszcze brązowego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem... najlepszy jest biały albo czarny :)

bullterier Ilona powiedziała ze wygląda jak świnia :decayed: choć mi tez się podobają ale już chyba za stary jestem na takiego stwora :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K, zmykam troszkę z żonką "poprzebywać". Trzymajcie się ferajna :decayed: Miło było znów się z Wami spotkać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze lubie owczarki niemieckie ale za duże na bloki :kwasny:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 22:56_________________________________________________

K, zmykam troszkę z żonką "poprzebywać". Trzymajcie się ferajna :decayed: Miło było znów się z Wami spotkać :good:

miłej nocki i pozdrów Gosię :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S kimoto to nie szmelc, dokręć oprawki w klapie to wilgoć się nie będzie dostawała do LEDów

Nike21 Bullterriery nie są dla młodzików tylko dla mądrych ludzi, to, że wyglądają jak świnki to nic, to mega kochane psiaki, ja miałem sukę Bulla 8 lat ale musiałem uśpić bo zachorowała, znam psy wielu ras ale żadna mnie tak nie jara jak Bulliki, poczekam jak Yor bedzie miał przynajmniej 2 lata i kupuję Bullika zwykłego albo miniaturkę :kox::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owczarek tez jest fajny... dobremany tez mi sie bardzo podobaja. sasiad kiedys mial suczke dobermana - super byl ten piesek...

ale labrador to taki slodziach i wariat z ADHD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też biszkopt podoba się najbardziej :mysli:

uciekam do wyra bo zmęczony jestem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaspy były w poznaniu większe niż we wrześni, a poza tym wstąpiłem na kawe do kostrzyna do kuzynki :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 23:12_________________________________________________Vario tak jak Bart-S powiedział, bukowska czysta jak łza była[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 23:13_________________________________________________chciałem sprawdzić jak bukowska wygląda bo jechałem do KC od tamtej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emperorek mam nadzieję, że nie położyłeś fotela tak jak było wcześniej :mysli:

Bukowska to ujowa ulica i dziurawa, lepiej śmigać Dąbrowskiego, Kościelną i Solną przez r. Śródka, no chyba, że jak jest lans to Bukowską hihi, św. Marcin i Marcinkowskiego, ale tam same .urwy stoją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się wyglebiłem wychodząc na balkon na fajkę :wallbash: mam stłuczone łokcie :wallbash:

no a wszyscy powtarzają że palenie szkodzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...