Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

ktyoś w środę poza ściganiem chce iść do kina ?

jak nie masz z kim iść i stawiasz to mogę się przejść :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktyoś w środę poza ściganiem chce iść do kina ?

jak nie masz z kim iść i stawiasz to mogę się przejść :naughty:

Idem z Agatą, a w środy są dni z Orange i drugi bilecik jest za free :) .. no koszt smsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim nowo przybyłym :decayed:

Piotrek już wysyłam Ci listę :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po poludniu,

Dzieki za spota. Fajnie bylo spotkac na zywo. Podobalo mi sie i jak tylko wszystko wypali to za dwa tygodnie tez bede...

Bart-S, w tym calym zamieszaniu zapomnialem sciagnac od Ciebie te schematy Airbagow...podeslesz na priv?

Pepin, zdazyles juz przegrac te dwie plytki? Jak bedziesz mial, to daj znac. Jakos bysmy sie zmowili na odbior.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

No i nie dojechałem na spota - nad czym bardzo ubolewam ;/ Mam nadzieję że fajnie się bawiliście?

31.01 jeśli nic nie stanie mi na przeszkodzie to na 100 % przyjadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

No i nie dojechałem na spota - nad czym bardzo ubolewam ;/ Mam nadzieję że fajnie się bawiliście?

31.01 jeśli nic nie stanie mi na przeszkodzie to na 100 % przyjadę.

no mamy nadzieję Marcin :naughty:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 16:17_________________________________________________Bartek co z gokartami - czekam na info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobly :hi:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 21:35_________________________________________________

noo co tam :naughty: widzę że wszyscy zajęci mocno :evil:

dzieki Adam dostalem numerki na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek co z gokartami ?

Madas ja też nie wiem czy będe na kartach, w środe i czwartek mam nieplanowany wyjazd na niemcy, jade z wujasem ciężarówkę sprowadzić - może przełożyć to na inny termin ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madas dałbyś radę domówić jeden kalendarz dla mnie ... i jedną paczką żeby poszło ?

w razie co na karty może zabiorę 1sztukę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madas dałbyś radę domówić jeden kalendarz dla mnie ... i jedną paczką żeby poszło ?

w razie co na karty może zabiorę 1sztukę

spoko podzielimy się kosztami paczki :)[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 23:07_________________________________________________tylko musisz przelać za kalendar do Jarko ...[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 23:07_________________________________________________masz link do wątku http://www.a4-klub.pl/smf/kalendarzyki_kalendarze_scienne/kalendarze_scienne_2010_najladniejsze_zdjecia_a4_zapisy-t111315.0.html;new#new[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 23:11_________________________________________________

Bartek co z gokartami ?

Madas ja też nie wiem czy będe na kartach, w środe i czwartek mam nieplanowany wyjazd na niemcy, jade z wujasem ciężarówkę sprowadzić - może przełożyć to na inny termin ?

oż w mordę to trzeba coś rzeczywiście wymyślić :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: dobelek[br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 09:02_________________________________________________wczoraj wieczorem bylem z mlodym u dentystki przy ul. grunwaldzkiej oobok tego jest optyk ,i bylem mile zaskoczony kobita ma takie podejscie do dzieci ze moj mlody powiedzial ze bedzie chodzil tylko do tej pani :decayed: . gdzie normalnie na widok gabinetu robilo mu sie slabo. po wyjsciu sam umowil sie z nia na nastepny termin :polew:. a ja jak juz tam bylem postanowilem zdjac z kielochow kamlota . rozbila mnie prostolinijnosc tej kobiety. naprawde super babka polecam szczegolnie w problemach z dzieciakami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...