Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:naughty: :naughty: :naughty: :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mykam już spać... dobrej nocy wszystkim życzę :hi:

Opublikowano

mykam już spać... dobrej nocy wszystkim życzę :hi:

do juterka :hi:
Opublikowano

:hi:

dobry

dzięki za spota ziomy,

dzięki za kawke Madas.

tak tak wiem - pewno myślicie czemu tak długo -odp.

-zaspy były....

a poza tym zabawiłem u kuzynki w kostrzynie troche :kox:

narta i sie 3 majta

VITO te ćwiczenia to dobry pomysł - ja jestem na TAK jakby co

Opublikowano

no późno wróciłeś :mysli: ciekawe gdzie balowałeś :naughty:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 00:16_________________________________________________to i ja spadam :cool1:

Opublikowano

hehe zdjecia fajne a moja a4 wygląda jak by nigdy myjki nie widziała :gwizdanie: wkońcu zima... hehhe :decayed: na wiosne sie umyje :polew:

Opublikowano

:hi:

właśnie dotarłem do domku

dzięki za spocik :good:

Opublikowano
:kox: czas spać ... nstępnym razem umyje auto bo siara na maxa Madas wiem dlaczego wstawiłeś mojej zdjećie bo czorna na maksa hehe :decayed: ok dobranoc panie i panowie .... :wink4:
Opublikowano

VITO te ćwiczenia to dobry pomysł - ja jestem na TAK jakby co

ja też się pisze jakby co :cool1:

Madas foty nawet nawet :decayed::good:

Opublikowano

:hi:

Widze ze nowi ludzie na spotach :naughty:

Opublikowano

dzien dobry. :hi:

ciesze sie ze spot sie udal. niestety wybylem z Pozka. :cool1:

Opublikowano

cześć i czołem :hi:

:hi:

właśnie dotarłem do domku

dzięki za spocik :good:

coś ładnie zabalowałeś po drodze z Wickiem :naughty:

Opublikowano

:hi:

Widze ze nowi ludzie na spotach :naughty:

nowi przybywaja a starzy nie :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :hi:
Opublikowano

:hi:

Widze ze nowi ludzie na spotach :naughty:

nowi przybywaja a starzy nie :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :hi:

a no właśnie .... wielka szkoda i żal ... ale co zrobić .... takie życie :)[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 10:09_________________________________________________

:hi:

Widze ze nowi ludzie na spotach :naughty:

liczymy za 3 tygodnie na Ciebie :gwizdanie:

Opublikowano

Adamie co tam miałem byc ale cóż nie wypaliło ale dotre na następny napewno :good:

Opublikowano

Adamie co tam miałem byc ale cóż nie wypaliło ale dotre na następny napewno :good:

jak będziesz gdzieś w Poznaniu to wpadnij ze Zbyszkiem na kawę ..... pozdrów go i swoją rodzinkę :)

Opublikowano

:hi:

******

- Synu, znalazłem ci wspaniałą kandydatkę na żonę!

- Ale tato... sam potrafię znaleźć sobie dziewczynę... kto to jest?

- To córka Kulczyka!

- Suuuper! Trzeba było tak od razu!

Ojciec udaje się do Kulczyka na rozmowę:

- Dzień dobry Panu! Wydaje mi się, że znalazłem doskonałego

kandydata na męża Pańskiej córki!

- Wie Pan... ale ja nie szukam męża dla mojej córki...

- Ależ to wiceprezes Orlenu!...

- Cudownie! To zmienia postać rzeczy!

Następnie ojciec udaje się do prezesa Orlenu :

- Witam Pana Panie prezesie! Przychodzę z dobrą nowinę - mam

idealnego kandydata na wiceprezesa w Pańskiej firmie.

- No tak.. Ale ja nie szukam nikogo na tę posadę.

- Jest Pan pewien?! To zięć Kulczyka!

- Ooo! Chyba, że tak!

********

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: dobre :naughty:
Opublikowano

eloł :)

Co sie dzieje z rako... codziennie był a teraz go nie ma - na spot też nie dotarł...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.