Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema wszystkim :hi:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 17:09_________________________________________________

A sa jakieś spoty na otwartym powietrzu?? Czy tylko takie w ciemnych ponurych podziemiach KC? :)

jak tylko pogoda znośna to wychodzimy z podziemia :wink4: wpadnij kiedyś, chętnie zobaczę S4 B8 :kox:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry:

byłem dzisiaj u Was w firmie z z godzinę czasu :naughty:
Opublikowano

Wentyl jeszcze raz dzięki za spotkanko :naughty:

A co do 21 będę załatwiał wolne na ten dzień, bo niestety idę na południe, ale damy rade :decayed:

Opublikowano

siema wszystkim :hi:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 17:09_________________________________________________

A sa jakieś spoty na otwartym powietrzu?? Czy tylko takie w ciemnych ponurych podziemiach KC? :)

jak tylko pogoda znośna to wychodzimy z podziemia :wink4: wpadnij kiedyś, chętnie zobaczę S4 B8 :kox:

W najbliższym czasie się wybiorę :)

Opublikowano

Wentyl jeszcze raz dzięki za spotkanko :naughty:

A co do 21 będę załatwiał wolne na ten dzień, bo niestety idę na południe, ale damy rade :decayed:

Wentylek będzie jechał więc możecie się zgadać i razem wpaść :)

Opublikowano

To już też jest ugadane... Jak tylko będę miał wolne to jedziemy razem.. :decayed:

Opublikowano

:bry:

byłem dzisiaj u Was w firmie z z godzinę czasu :naughty:

no proszę... zakupy ?? gadałeś z Pawlikiem ??

siema wszystkim :hi:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 17:09_________________________________________________

A sa jakieś spoty na otwartym powietrzu?? Czy tylko takie w ciemnych ponurych podziemiach KC? :)

jak tylko pogoda znośna to wychodzimy z podziemia :wink4: wpadnij kiedyś, chętnie zobaczę S4 B8 :kox:

też chętnie zobaczę B8 w wersji S :)

Opublikowano

tak tusz nabyłem :naughty:

Opublikowano

To normalnie grubo... trzeba było do mnie uderzać to bym od razu sprzedał :)

Opublikowano

To normalnie grubo... trzeba było do mnie uderzać to bym od razu sprzedał :)

nie można tak ... trzeba wypisać zamówienie ... potem zapłacić w kasie w wejściu B a potem na magazyn po odbiór towaru :naughty:

Opublikowano

:hi:

Dziś mialem na ogrodzie sarny.

Jutro muszę im sypnąć jakiąś szamkę i może uda się zrobić fotke

Opublikowano

:hi:

Dziś mialem na ogrodzie sarny.

Jutro muszę im sypnąć jakiąś szamkę i może uda się zrobić fotke

:hi:

o witaj Jacek .....dawno Cię nie było ... co tam u Ciebie .... ?

na spota zawitasz 21 lutego ?

Opublikowano

Przychodzi facet do lekarza i mówi:

- Do-do-do-do-ktorze, ją-ją-kam s-się od la-la-lat i ju-już n-n-n-nie mo-mogę. Po-po-pomocy!

Lekarz zbadał pacjenta i odkrył przyczynę kłopotliwego schorzenia:

- Proszę pana, pana członek jest tak duży i ciężki, że obciąża nadmiernie struny głosowe i stąd jąkanie.

- C-co-co m-m-m-możemy zro-zro-bić?

- Mogę przeszczepić panu mniejszy organ.

W miesiąc po operacji facet zdał sobie sprawę z tego, że chociaż mówi płynnie, jego życie seksualne przestało istnieć. Żona zawiedziona nowym rozmiarem jego narządu zatrzasnęła na stałe drzwi do sypialni. Postanowił więc ponownie udać się do lekarza.

- Panie doktorze. Nie jąkam się już, ale co mi po tym, skoro żona mnie nie chce? Bardzo pana proszę o ponowne przeszczepienie mi tamtego prącia.

- Ob-ob-ob-awiam się, że t-t-to n-n-n-nie mo-mo-żliwe. :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 17:49_________________________________________________do-do-bre
Opublikowano

Bez większych zmian ,na spota wpadnę lub wpadniemy jak będzie trochę cieplej ,ale prędzej czy później na pewno.

Opublikowano

To normalnie grubo... trzeba było do mnie uderzać to bym od razu sprzedał :)

nie można tak ... trzeba wypisać zamówienie ... potem zapłacić w kasie w wejściu B a potem na magazyn po odbiór towaru :naughty:

ale to ja właśnie przygotowuje zamówienie i wszystko ogarniam... mówisz co przygotowuje zamke, idziesz do kasy płacisz i odbierasz :)

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 17:49_________________________________________________do-do-bre

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

dobrze wiedzieć i dzięki za chęci :good: ale następnym razem to na pewno jak będę u Pawła to zajdę na dwa słowa :)

Opublikowano

O ile Cie wpuszcza :tongue4: białe szklane drzwi :polew: :polew: :polew:

Na razie kończe robote i spadam na jakąś paszę :)

Narka :hi:

Opublikowano

:gwizdanie: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.