Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cholera wie, bo pisemny... :wink4: ale nie ma co się za szybko przejmować :decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

będzie gites :wink4:

kurczaki głodny jestem a nic mi się nje chce robić :mysli:

Opublikowano

Madas a Ty byłeś na spociku??

Opublikowano

Madas a Ty byłeś na spociku??

ja byłem przez chwilę :naughty::evil:

Opublikowano

kurczaki głodny jestem a nic mi się nje chce robić :mysli:

dzwoń po pizze :cool1:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 20:57_________________________________________________

Madas a Ty byłeś na spociku??

ja byłem przez chwilę :naughty::evil:

od 15 do 21 :naughty:

Opublikowano

a tak poważnie to nie było ani jednego spota na którym nie byłem :kox:

Opublikowano

Madas a Ty byłeś na spociku??

ja byłem przez chwilę :naughty::evil:

Obowiązki?? :wink4:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 20:58_________________________________________________

a tak poważnie to nie było ani jednego spota na którym nie byłem :kox:

Wzór klubowicza :naughty:

Opublikowano

Madas a Ty byłeś na spociku??

ja byłem przez chwilę :naughty::evil:

Obowiązki?? :wink4:

nie no żartowałem ..... byłem od początku do końca :naughty:

Opublikowano
1265133962_by_Shcopek_500.jpg:D
Opublikowano

Teraz będe musiał się zjawić 21 :cool1: bo mnie chłopaki spalą :evil: gdzieś na drodze :shocked:

Opublikowano

spokojnie .... spoty nie są przymusowe :)

Opublikowano

Teraz będe musiał się zjawić 21 :cool1: bo mnie chłopaki spalą :evil: gdzieś na drodze :shocked:

masz motywację przynajmniej :good:

Opublikowano

spokojnie .... spoty nie są przymusowe :)

Wiesz nie chodzi o to....nie lubie być nie słowny...a w tym przypadku wyszło jak wyszło i mi nie powiem ale głupio. :thumbdown:

Opublikowano

motywacja ważna sprawa :decayed:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 21:07_________________________________________________

spokojnie .... spoty nie są przymusowe :)

Wiesz nie chodzi o to....nie lubie być nie słowny...a w tym przypadku wyszło jak wyszło i mi nie powiem ale głupio. :thumbdown:

bez przesady .... wiadomo że człowiekowi czasem coś wypadnie i nie ma się na to wpływu .... ważne że wszystko jest w porządku :good:

Opublikowano

motywacja ważna sprawa :decayed:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 21:07_________________________________________________

spokojnie .... spoty nie są przymusowe :)

Wiesz nie chodzi o to....nie lubie być nie słowny...a w tym przypadku wyszło jak wyszło i mi nie powiem ale głupio. :thumbdown:

bez przesady .... wiadomo że człowiekowi czasem coś wypadnie i nie ma się na to wpływu .... ważne że wszystko jest w porządku :good:

Ano wszystko gra :)[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 21:10_________________________________________________A jak tam projekcik z koszuleczkami z naszymi pięknymi koziołkami :naughty: są jakieś szanse że cosik się ruszy w tym celu?? :good:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 21:37_________________________________________________No nic kawencje sobie zrobiłem :kawa: ....troszke posiedze. Trzeba korzystań bo niedlugo do pracy :) heh

Opublikowano

:hi:

Coś apropo wcześniejszego tematu picia... ;)

http://demotywatory.pl/863726/Polak-i-Rosjanin-w-jednym-zespole

o kruczek jestes :) i co tam na spocie ??:) Chyba jak sie nie myle twój pierwszy debiut??

Opublikowano

:hi:

Coś apropo wcześniejszego tematu picia... ;)

http://demotywatory.pl/863726/Polak-i-Rosjanin-w-jednym-zespole

o kruczek jestes :) i co tam na spocie ??:) Chyba jak sie nie myle twój pierwszy debiut??

Tak debiut... ale byłem tylko jakieś 15 minut bo przejazdem... Się przywitać i podpytać parę rzeczy... ;)

Ale ogólnie to spox...

Opublikowano

:hi:

Coś apropo wcześniejszego tematu picia... ;)

http://demotywatory.pl/863726/Polak-i-Rosjanin-w-jednym-zespole

o kruczek jestes :) i co tam na spocie ??:) Chyba jak sie nie myle twój pierwszy debiut??

Tak debiut... ale byłem tylko jakieś 15 minut bo przejazdem... Się przywitać i podpytać parę rzeczy... ;)

Ale ogólnie to spox...

No to gites :) a planujesz na 21 przyjechać??

Opublikowano

:hi:

Coś apropo wcześniejszego tematu picia... ;)

http://demotywatory.pl/863726/Polak-i-Rosjanin-w-jednym-zespole

o kruczek jestes :) i co tam na spocie ??:) Chyba jak sie nie myle twój pierwszy debiut??

Tak debiut... ale byłem tylko jakieś 15 minut bo przejazdem... Się przywitać i podpytać parę rzeczy... ;)

Ale ogólnie to spox...

No to gites :) a planujesz na 21 przyjechać??

Ciężko powiedzieć... Mogę stwierdzić, że przyjadę, a mi się trafi dobry kurs i nie dotrę...

Krótko mówiąc nie mam aż tak daleko sięgających planów bo u mnie się to zmienia z minuty na minutę... ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.