Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: mam pytanie czy organizujemy jakąś grupę na szkolenie na śniegu na torze poznań ? najlepiej w weekend, nie pamiętam kto o tym pisał ale ja jestem zainteresowany jak by co

ja też jestem chętny, poza tym chyba Madas, Fantastic, Vito_ i Ty to już jest 5 - brakuje jeszcze 5

więc kto się pisze ?

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale mnie ciepło witacie, aż mi się weselej zrobiło :wink4::decayed:

A cio z samopoczuciem kłopoty ?? :mysli:

Troszke łepek pobolewa ale to rodznne :disgust:

Tak poza tym ok :decayed:

A u mnie też dzisiaj co nie którzy właśnie narzekali na głowe...chyba też przez tą pogode.

No ja po 5 kawach jakoś sie 3mam :D

Ja mam fajny przepis na kawę czekoladową, smakuje jak czekolada na gorąco a jest z kawą :slina:

hmm...brzmi ciekawie :mysli:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 22:41_________________________________________________

:hi: mam pytanie czy organizujemy jakąś grupę na szkolenie na śniegu na torze poznań ? najlepiej w weekend, nie pamiętam kto o tym pisał ale ja jestem zainteresowany jak by co

ja też jestem chętny, poza tym chyba Madas, Fantastic, Vito_ i Ty to już jest 5 - brakuje jeszcze 5

więc kto się pisze ?

cholerka....niunie poobijam a czym do roboty bede sie woził :decayed:

Opublikowano

Ale mnie ciepło witacie, aż mi się weselej zrobiło :wink4::decayed:

A cio z samopoczuciem kłopoty ?? :mysli:

Troszke łepek pobolewa ale to rodznne :disgust:

Tak poza tym ok :decayed:

A u mnie też dzisiaj co nie którzy właśnie narzekali na głowe...chyba też przez tą pogode.

No ja po 5 kawach jakoś sie 3mam :D

Ja mam fajny przepis na kawę czekoladową, smakuje jak czekolada na gorąco a jest z kawą :slina:

hmm...brzmi ciekawie :mysli:

Nawet bardzo ciekawie... Ja poproszę ten przepis... :>

Opublikowano

Szkolenie jest po to co by nie poobijać, po za tym tylko zaspy są i profi instruktor, ja mam już jedno szkolenie za soba ale kilka lat temu u Szwagierczaka

Opublikowano

Ale mnie ciepło witacie, aż mi się weselej zrobiło :wink4::decayed:

A cio z samopoczuciem kłopoty ?? :mysli:

Troszke łepek pobolewa ale to rodznne :disgust:

Tak poza tym ok :decayed:

A u mnie też dzisiaj co nie którzy właśnie narzekali na głowe...chyba też przez tą pogode.

No ja po 5 kawach jakoś sie 3mam :D

Ja mam fajny przepis na kawę czekoladową, smakuje jak czekolada na gorąco a jest z kawą :slina:

hmm...brzmi ciekawie :mysli:

Nawet bardzo ciekawie... Ja poproszę ten przepis... :>

Wyślę Ci na PW, ok?
Opublikowano

Ale mnie ciepło witacie, aż mi się weselej zrobiło :wink4::decayed:

A cio z samopoczuciem kłopoty ?? :mysli:

Troszke łepek pobolewa ale to rodznne :disgust:

Tak poza tym ok :decayed:

A u mnie też dzisiaj co nie którzy właśnie narzekali na głowe...chyba też przez tą pogode.

No ja po 5 kawach jakoś sie 3mam :D

Ja mam fajny przepis na kawę czekoladową, smakuje jak czekolada na gorąco a jest z kawą :slina:

hmm...brzmi ciekawie :mysli:

Nawet bardzo ciekawie... Ja poproszę ten przepis... :>

Wyślę Ci na PW, ok?

To ja też się dołączam :gwizdanie:

Opublikowano

rako a powiedz mi gdzie ustawiales kat wtrysku?

czy jest ktos tutaj co moglby mi go sprawdzic i ustawic ewentualnie?

a tak swoja droga mam pytanie - moze ktos z Was mi pomoze...

moze jestem przewrazliwiony ale jak startuje to jak z 1 wchodze na 2 i puszczam gaz to slysze taki szum jakby tarcie hamulcow... generalnie jak puszczam gaz to slysze to wyrazniej jak wciskam to raczej mnie bo wowczas silnik wchodzi na obroty - czy to jakis powod do obaw?

Opublikowano

Azunia to ja będę czekał... ;)

I powiem Wam już wszystkim dobranoc... Morfeusz mnie wzywa w swe objęcia... ;)

Opublikowano

rako a powiedz mi gdzie ustawiales kat wtrysku?

czy jest ktos tutaj co moglby mi go sprawdzic i ustawic ewentualnie?

a tak swoja droga mam pytanie - moze ktos z Was mi pomoze...

moze jestem przewrazliwiony ale jak startuje to jak z 1 wchodze na 2 i puszczam gaz to slysze taki szum jakby tarcie hamulcow... generalnie jak puszczam gaz to slysze to wyrazniej jak wciskam to raczej mnie bo wowczas silnik wchodzi na obroty - czy to jakis powod do obaw?

Ja ustawiałem kąt w trysku?? :no: właśnie na spociku chciałem żeby mi ktoś podpiął niunie pod vaga....czasem miałem problem z odpalaniem chociaz po wymianie świeczek. Ale teraz wlałem STP i ci powiem że zdziwiło mnie bardzo pozytywnie :)

Opublikowano

arekkruk slodkich :)

no ja się zastanawiam czy mam dobry kąt... chciałbym aby mi ktoś dobrze sprawdził autko... miałem podpiętego VAG-a na spocie ale tylko były sprawdzone podstawowe błędy...

:wallbash:

Opublikowano

Ja jak się zjawie to będe musiał kogoś poprosić o diagnostyke.....Wszystko chodzi ogólem ale tak dla swojej pewności :):good:

Opublikowano

:hi: mam pytanie czy organizujemy jakąś grupę na szkolenie na śniegu na torze poznań ? najlepiej w weekend, nie pamiętam kto o tym pisał ale ja jestem zainteresowany jak by co

ja też jestem chętny, poza tym chyba Madas, Fantastic, Vito_ i Ty to już jest 5 - brakuje jeszcze 5

więc kto się pisze ?

ja również byłbym zainteresowany :good:

wicek 2.8 chyba też wcześniej zadeklarował swoją obecność więc jest nas 7

Opublikowano

Azunia to ja będę czekał... ;)

I powiem Wam już wszystkim dobranoc... Morfeusz mnie wzywa w swe objęcia... ;)

poszło

Dobranoc :decayed:

Opublikowano

Azunia to jak leci ten przepis na kawe?? Może sobie zaserwuje jutro :kox:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 22:56_________________________________________________aaa dzięki wielkie :)

Opublikowano

Azunia to jak leci ten przepis na kawe?? Może sobie zaserwuje jutro :kox:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 22:56_________________________________________________aaa dzięki wielkie :)

jak lubisz słodycze, a dokładniej czekoladę to jest to jak znalazł....
Opublikowano

Azunia to ja będę czekał... ;)

I powiem Wam już wszystkim dobranoc... Morfeusz mnie wzywa w swe objęcia... ;)

poszło

Dobranoc :decayed:

Dzięki Ci... Proste to... Zobaczymy... :cool1:

Dobranoc... :)

Opublikowano

Azunia to jak leci ten przepis na kawe?? Może sobie zaserwuje jutro :kox:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 22:56_________________________________________________aaa dzięki wielkie :)

jak lubisz słodycze, a dokładniej czekoladę to jest to jak znalazł....

Jak widze słodyce to kwice ... :naughty:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 23:00_________________________________________________A teraz pytanko z innej beczki....co nie którzy maja tu konta na nk? W czoraj tak wieczorkiem przysiadłem chciałem kogoś znaleść ale jak zobaczyłem ilość osób na koncie klubu to sobie odpuściłem :D

Opublikowano

mają...

Opublikowano

eeeeh....kawencja się skończyła :confused4:

Opublikowano

ja też chcę ten przepis na kawę Azunia :naughty:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 23:08_________________________________________________ja nie mam konta na NK :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.