Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: dobly z rana [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 07:29_________________________________________________

:hi:

ale z ciebie ranny ptaszek Adamie :wink4:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 07:30_________________________________________________troche nas zasypalo . dzis musze corsa pomykac bo jak odwozilem mlodego na basen to przy cofaniu myslalem ze mi oslona silnika przodem wyskoczy :kwasny:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 07:31_________________________________________________musze przegarnoc troche przed domem te male zaspy bo quwa jeszcze troche to sie nie wytelepie z pod chaty :kwasny:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 07:35_________________________________________________bede pozniej ide powalczyc z tym sniegiem

Opublikowano

siemanko :hi:

Opublikowano

:bry:

:hi: dobly z rana [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 07:29_________________________________________________

:hi:

ale z ciebie ranny ptaszek Adamie :wink4:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 07:30_________________________________________________troche nas zasypalo . dzis musze corsa pomykac bo jak odwozilem mlodego na basen to przy cofaniu myslalem ze mi oslona silnika przodem wyskoczy :kwasny:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 07:31_________________________________________________musze przegarnoc troche przed domem te male zaspy bo quwa jeszcze troche to sie nie wytelepie z pod chaty :kwasny:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 07:35_________________________________________________bede pozniej ide powalczyc z tym sniegiem

Ja proponuję złożyć wniosek do zimy, żeby poszła sobie już w pi... :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Utworzyłem temacik odnośnie tego wyjazdu na tor także zgłaszać się :) w podpisie link :good:

Opublikowano

juz jestem, odwalilem tyle sniegu ze prawie plotu nie widac :wink4:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 09:46_________________________________________________wpadne lepiej pozniej, troszke sie ogarne .narta

Opublikowano

I czas do pracy... Do wieczora wszystkim... :hi:

Opublikowano
:hi: ja się dzisiaj zakopałem po firmą, cholera godzinę trwało wyciąganie auta
Opublikowano

Ja o mało co się nie zakopałem na parkingu Polibudy dziś... letnie opony nie pomagały ale QUATTRO uratowało sytuacje :good:

Opublikowano

:bry:

juz jestem, odwalilem tyle sniegu ze prawie plotu nie widac :wink4:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 09:46_________________________________________________wpadne lepiej pozniej, troszke sie ogarne .narta

no to masz dwa płoty :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

cześć i czołem :hi:

ale śniegu ja pirdu :shocked:

Opublikowano

:hi: ja się dzisiaj zakopałem po firmą, cholera godzinę trwało wyciąganie auta

Ja o mało co się nie zakopałem na parkingu Polibudy dziś... letnie opony nie pomagały ale QUATTRO uratowało sytuacje :good:

ja też się zakopałem dzisiaj i nawet quattro nie pomogło... zawiesiłem się :kwasny:

Opublikowano

:hi:

Dzisiaj wziąłem wolne na spot 21 wiec będę na 100 % pewnie przylecę z wentylem :przebiegle:

Opublikowano

:hi: ja się dzisiaj zakopałem po firmą, cholera godzinę trwało wyciąganie auta

Ja o mało co się nie zakopałem na parkingu Polibudy dziś... letnie opony nie pomagały ale QUATTRO uratowało sytuacje :good:

ja też się zakopałem dzisiaj i nawet quattro nie pomogło... zawiesiłem się :kwasny:

no to już masakra ... jak Q nie pomaga :kwasny:

Opublikowano

:hi: ja się dzisiaj zakopałem po firmą, cholera godzinę trwało wyciąganie auta

Ja o mało co się nie zakopałem na parkingu Polibudy dziś... letnie opony nie pomagały ale QUATTRO uratowało sytuacje :good:

ja też się zakopałem dzisiaj i nawet quattro nie pomogło... zawiesiłem się :kwasny:

no to już masakra ... jak Q nie pomaga :kwasny:

moja ma obniżone zawieszenie dlatego łatwo się zawiesić w takich warunkach :confused4:

Opublikowano

To ja dzięki bogu nie mam problemów z autem...

Ale za to mi w pokoju sufit i ściana przeciekają bo administracja jest tak poje... że nie umie zgarnąć śniegu z dachu... GRRR... :angry:

Opublikowano

to ja wole mieć kłopoty z autem ale na szczęście póki co nie mam niż jak by mi kapało na głowe w chacie .... zakatował bym tego administratora ... powiesił za jaja na mrozie :cool1:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 14:42_________________________________________________

moja ma obniżone zawieszenie dlatego łatwo się zawiesić w takich warunkach :confused4:

w sumie tak nie pomyślałem o tym ....
Opublikowano

to ja wole mieć kłopoty z autem ale na szczęście póki co nie mam niż jak by mi kapało na głowe w chacie .... zakatował bym tego administratora ... powiesił za jaja na mrozie :cool1:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 14:42_________________________________________________[quote

Nawet za bardzo nie mogę się odezwać, bo nie jestem tutaj zameldowany... Normalnie makabra...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.