Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jutro będe eksperymentował :naughty::good:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja też ale nie mam przepisu :cool1:

Opublikowano

ja też ale nie mam przepisu :cool1:

Zaraz Ci wyślę, Madasku :wink4::decayed:

Ja też nie mam konta na NK :gwizdanie:

Opublikowano

ja też ale nie mam przepisu :cool1:

Zaraz Ci wyślę, Madasku :wink4::decayed:

Ja też nie mam konta na NK :gwizdanie:

hehe wszyscy nie mają .... :mysli:

Jutro zdam relacje z kawencji :):good:

Opublikowano

A jak by ktos jeszcze chciał to proszę:

Skladniki na szklankę (ok 250ml) Czekolady z kawą:

* troszke ponad pół szklanki Kakao Nesquik (takie kakao już z cukrem, jeśli nie wiesz o co chodzi) kakao_nesquik_plus.jpg

* Gorące mleko, bez względu ile % tłuszczu, tak ok 250mililitrów

* 3 łyżeczki czubate kawy rozpuszczalnej

Przygotowanie:

Kawę wsypać do szklanki lub kubka z kakao, zalać gorącym mlekiem, dokładnie zamieszać.

Gotowe :decayed:

Opublikowano

ja też ale nie mam przepisu :cool1:

Zaraz Ci wyślę, Madasku :wink4::decayed:

Ja też nie mam konta na NK :gwizdanie:

no zapowiada się mega smacznie ... to cos dla mnie :kox: :kox: :kox: :kox:

dzięki Rako za PW od Azuni :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ja też ale nie mam przepisu :cool1:

Zaraz Ci wyślę, Madasku :wink4::decayed:

Ja też nie mam konta na NK :gwizdanie:

no zapowiada się mega smacznie ... to cos dla mnie :kox: :kox: :kox: :kox:

dzięki Rako za PW od Azuni :kox: :kox: :kox:

no pozwoliłem sobie użyć sposobu kopiuj i wklej :decayed:

Nie pomyślałem o prawach autorskich ajjjj :blink:

Opublikowano

ja też ale nie mam przepisu :cool1:

Zaraz Ci wyślę, Madasku :wink4::decayed:

Ja też nie mam konta na NK :gwizdanie:

no zapowiada się mega smacznie ... to cos dla mnie :kox: :kox: :kox: :kox:

dzięki Rako za PW od Azuni :kox: :kox: :kox:

no pozwoliłem sobie użyć sposobu kopiuj i wklej :decayed:

Nie pomyślałem o prawach autorskich ajjjj :blink:

Masz szczęście że to tylko przepis :gwizdanie:
Opublikowano

ja też ale nie mam przepisu :cool1:

Zaraz Ci wyślę, Madasku :wink4::decayed:

Ja też nie mam konta na NK :gwizdanie:

no zapowiada się mega smacznie ... to cos dla mnie :kox: :kox: :kox: :kox:

dzięki Rako za PW od Azuni :kox: :kox: :kox:

no pozwoliłem sobie użyć sposobu kopiuj i wklej :decayed:

Nie pomyślałem o prawach autorskich ajjjj :blink:

Masz szczęście że to tylko przepis :gwizdanie:

ano.... :oops:

Opublikowano

ważne że przepis jest kox a to że Azuni to każdy wie :naughty:

Opublikowano

Masz szczęście że to tylko przepis :gwizdanie:

ano.... :oops:

Spoko luz :decayed::cool1:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 23:22_________________________________________________

ważne że przepis jest kox a to że Azuni to każdy wie :naughty:

:decayed:
Opublikowano

jak macie jakieś przepisy to warto mieć taki wątek :naughty:

Opublikowano

jak macie jakieś przepisy to warto mieć taki wątek :naughty:

jaki wątek?
Opublikowano

jak macie jakieś przepisy to warto mieć taki wątek :naughty:

mojej babci książke ze skanuje :naughty: człowieku pascal się chowa :kox::good:

Opublikowano

jak macie jakieś przepisy to warto mieć taki wątek :naughty:

ja tam się sprawdzam jako kucharz :) kuchnia eksperymentalna :naughty: ale na razie ludzie żyją :gwizdanie:

Opublikowano

jak macie jakieś przepisy to warto mieć taki wątek :naughty:

ja tam się sprawdzam jako kucharz :) kuchnia eksperymentalna :naughty: ale na razie ludzie żyją :gwizdanie:

hmm...może bomba z opóźnionym zapłonem ?? :mysli: hehe nie no joke :)

Nie powiem też cosik bym upikcił ale zawodowcem to nie jestem :thumbdown:

Opublikowano

jak macie jakieś przepisy to warto mieć taki wątek :naughty:

jaki wątek?

no normalny ... zakładasz wątek w dziale WLKP i kto będzie miał coś ciekawego tak jak Twój przepis z kawą który bankowo zrealizuję jutro .. pisze w poście .... a kto chce to sobie pichci ....

np:

Czekolada ala Azunia :

aaaaaa

aaaaaaaaa

aaa

aaaaaaaaa

smacznego :hi:

Opublikowano

jak macie jakieś przepisy to warto mieć taki wątek :naughty:

ja tam się sprawdzam jako kucharz :) kuchnia eksperymentalna :naughty: ale na razie ludzie żyją :gwizdanie:

Ja tam też daję radę w kuchni, mam nawet parę przepisów gdzie można trochę czasu zaoszczędzić w kuchni :decayed:
Opublikowano

jak macie jakieś przepisy to warto mieć taki wątek :naughty:

ja tam się sprawdzam jako kucharz :) kuchnia eksperymentalna :naughty: ale na razie ludzie żyją :gwizdanie:

Ja tam też daję radę w kuchni, mam nawet parę przepisów gdzie można trochę czasu zaoszczędzić w kuchni :decayed:

ja mam blender i parowar do tego :naughty:

Opublikowano

no właśnie i to jest to ... :naughty:Azunia to zakładaj wątek ... bo potem szukać tu jakiegoś przepisu to masakra ....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.