Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie jak już jesteśmy na tym temacie....to ile mógłbym wycisnąc ze swojej niuni?? Czy po z chipowaniu trzeba zmieniac turbo ??Ogólnie zielony w tym jestem a spytac nie zaszkodzi ;)

rako troszke pozno pisze, ale z tego co mi wiadomo to na naszych silniczkam bez problemu mozna zrobic 170 KM i 380-390 Nm.

taki zapas ma fabrycznie ten silnik... jesli wrzucisz 150 KM to generalnie autko bedzie inaczej chodzic i z tego co czytalem nie szkodzi to temu silnikowi... pytanie czy skrzynia i sprzeglo, ktore masz to wytrzyma...

wiem, ze w 2.0 TDI 170 KM dwumas szybko siada, bo silnik moze, ale reszta auta jest przygotowana przez ekonomistow :)

Ano :) Ale ja tylko tak z ciekawości pytałem jaki zapas ma ten silniczek :) i powiem że pozytywnie się zdziwiłem :)

jak masz manual to seria sprzęgło wytrzyma

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

próbowałem tą recepturę ... super w smaku tylko następnym razem dam 2 łyżeczki kawy bo dla mnie było trochę mocne ... ale ogólnie pierwsza klasa Azunia :good: :good: :good:

Jasne, ilość kawy najlepiej pod własne uznanie skorygować :decayed:

No ja jak już pisałem próbowałem :good:

Wiem :decayed:

Dzisiaj po tym odgarnianiu śniegu rano jak najbardziej przypasiła kawka :)

A zaspy u mnie że masakra;/

Ale u Was pewnie zero śniegu :decayed::kox: także jakby co moge sprzedać za dobrą cene :naughty:

Opublikowano

ja kawę rozpuszczalną pije zazwyczaj z płaskiej łyżeczki więc słabą :)

Opublikowano

ja kawę rozpuszczalną pije zazwyczaj z płaskiej łyżeczki więc słabą :)

a ja z 2 czubatych :gwizdanie:
Opublikowano

ja kawę rozpuszczalną pije zazwyczaj z płaskiej łyżeczki więc słabą :)

a ja z 2 czubatych :gwizdanie:

oż w mordę :shocked: powaga ?

Opublikowano

ja parkuje na strzezonym... stroz mi tak ogarnal snieg ze z przodu mam wielka zaspe i jak parkuje to pol doopy mi wystaje na przejazd :decayed:

Opublikowano

ja kawę rozpuszczalną pije zazwyczaj z płaskiej łyżeczki więc słabą :)

a ja z 2 czubatych :gwizdanie:

2 czubate rozpuszczalnej? to nieźle... ja rozpuszczalna z jednej czubatej... z dwóch to mieloną :decayed:

Opublikowano

ja kawę rozpuszczalną pije zazwyczaj z płaskiej łyżeczki więc słabą :)

a ja z 2 czubatych :gwizdanie:

Ja jedną czubatą ;)a jeśli chodzi o zwykła to dwie łyżeczki ;)

Ogólnie tak 3, 4 kawy to norma u mnie... :wink4:

Opublikowano

ja kawę rozpuszczalną pije zazwyczaj z płaskiej łyżeczki więc słabą :)

a ja z 2 czubatych :gwizdanie:

oż w mordę :shocked: powaga ?

noo. Więc jak wpadniemy do Ciebie na kawę to splajtujesz... :gwizdanie: :wink4:

Atak poważnie to 2 łyżeczki na kubek...

Opublikowano

ja kawę rozpuszczalną pije zazwyczaj z płaskiej łyżeczki więc słabą :)

a ja z 2 czubatych :gwizdanie:

Ja jedną czubatą ;)a jeśli chodzi o zwykła to dwie łyżeczki ;)

Ogólnie tak 3, 4 kawy to norma u mnie... :wink4:

ja jedna, dwie mielone... rozpuszczalnych ile wlezie :naughty:

Opublikowano

ja parkuje na strzezonym... stroz mi tak ogarnal snieg ze z przodu mam wielka zaspe i jak parkuje to pol doopy mi wystaje na przejazd :decayed:

drosdek...jakąś sesyjke niuni byś zrobił ;)
Opublikowano

Ja pażoną to 3 łyżeczki, 2 rozpuszczalnej :cool1:

Opublikowano

Ja pażoną to 3 łyżeczki, 2 rozpuszczalnej :cool1:

3 łyzeczki parzonej ...no nieźle :)
Opublikowano

ja jedna, dwie mielone... rozpuszczalnych ile wlezie :naughty

cały kubek :polew:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 19:53_________________________________________________

Ja pażoną to 3 łyżeczki, 2 rozpuszczalnej :cool1:

3 łyzeczki parzonej ...no nieźle :)

lubię czuć co pije, poza tym słabsza mne nie rusza :gwizdanie:
Opublikowano

Ja parzoną to 3 łyżeczki, 2 rozpuszczalnej :cool1:

:wink4:

to mocne kawy pijesz[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 19:54_________________________________________________idę na kolacje

Opublikowano

Ja parzoną to 3 łyżeczki, 2 rozpuszczalnej :cool1:

:wink4:

to mocne kawy pijesz

Nike mocna dziewczyna to mocne kawy :cool1:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 19:55_________________________________________________

Ja parzoną to 3 łyżeczki, 2 rozpuszczalnej :cool1:

:wink4:

to mocne kawy pijesz[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 19:54_________________________________________________idę na kolacje

smacznego :good:
Opublikowano

ja parkuje na strzezonym... stroz mi tak ogarnal snieg ze z przodu mam wielka zaspe i jak parkuje to pol doopy mi wystaje na przejazd :decayed:

drosdek...jakąś sesyjke niuni byś zrobił ;)

jak jest brudna?? :tongue4:

nieeee.... niech sie wypogodzi to wowczas zostanie umyta i na pewno w jakiejs fajnej scenerii zrobie jej zdjecia....

na razie sie nawet za to nie biore... mysle o kupnie nowych alu... ale musial bym sie pozbyc starych...

Opublikowano

to mocne kawy pijesz

no, tylko później mam prawie pół szklanki fusów
Opublikowano

ja parkuje na strzezonym... stroz mi tak ogarnal snieg ze z przodu mam wielka zaspe i jak parkuje to pol doopy mi wystaje na przejazd :decayed:

drosdek...jakąś sesyjke niuni byś zrobił ;)

jak jest brudna?? :tongue4:

nieeee.... niech sie wypogodzi to wowczas zostanie umyta i na pewno w jakiejs fajnej scenerii zrobie jej zdjecia....

na razie sie nawet za to nie biore... mysle o kupnie nowych alu... ale musial bym sie pozbyc starych...

Ja tam pstrykłem dzisiaj chociaz byla brudna ;p w zimowej scenerii jeszcze nie robiłem ;p

Opublikowano

ja tez nie zwlaszcza ze mam auto od konca pazdziernika... przyjdzie jeszcze na wszystko czas :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.