Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przemo to ty razem z wickiem przyjechałeś?? czy cię z kims innym myle ?? :mysli:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

a tu link do filmika ze spocika, sorki za jakość (zrobiony telefonem, a obróbka w 2 minutki)

Opublikowano

Ostatnio się przewinęło 17 dziś w jednym momencie było 22... no to co ?? Trzeba iść na 30 :gwizdanie:

Opublikowano

tak tak, z tego co policzyliśmy to bylo 22 ;)

I respekt dla tego Twojego S4 :notworthy:

Prezencja 1 klasa :) a to fabryczne cudo

Opublikowano

Dziękuje koledze za naklejkę :kox:

Opublikowano

tak tak, z tego co policzyliśmy to bylo 22 ;)

I respekt dla tego Twojego S4 :notworthy:

Prezencja 1 klasa :) a to fabryczne cudo

hmmm no tak mawiają ale okaże się po pierwszych 200.000 km:)

Opublikowano

tak tak, z tego co policzyliśmy to bylo 22 ;)

I respekt dla tego Twojego S4 :notworthy:

Prezencja 1 klasa :) a to fabryczne cudo

hmmm no tak mawiają ale okaże się po pierwszych 200.000 km:)

drosdek i co z tym twoim turbo??
Opublikowano

No to ja już spadam.... Pozdro (a)4 all :hi:

tak tak, z tego co policzyliśmy to bylo 22 ;)

I respekt dla tego Twojego S4 :notworthy:

Prezencja 1 klasa :) a to fabryczne cudo

hmmm no tak mawiają ale okaże się po pierwszych 200.000 km:)

drosdek i co z tym twoim turbo??

jak na razie to tylko fabryczne :) 131 kucy, ale myślę nad wirusem :)

Opublikowano

No to ja już spadam.... Pozdro (a)4 all :hi:

no narazie :hi:
Opublikowano

Z tego co wyczytuje to spocik udany :good: :good: :good:

Opublikowano

Z tego co wyczytuje to spocik udany :good: :good: :good:

anooo :good:
Opublikowano

Z tego co wyczytuje to spocik udany :good: :good: :good:

anooo :good:

I tak trzymać !!
Opublikowano

no widze że nie tylko frekwencja rekordowa na spocie ale na forum równiez chyba poznań sie budzi ze snu zimowego :polew: :polew: :polew::tongue4::wink4:

Opublikowano

Spot sie jak najbardziej udał ;) Nowi zostali przywitani :P

Opublikowano

siemka z wieczora :hi:

Opublikowano

Spot sie jak najbardziej udał ;) Nowi zostali przywitani :P

Ano :tongue4:

Widać kto był nowy ....ja pare razy kołowałem tu ti tam hehe :good:

Opublikowano

dotarlem do domu i siorbnolem juz dwa driny i browara :kox: .

Opublikowano

:hi:

a tu link do filmika ze spocika, sorki za jakość (zrobiony telefonem, a obróbka w 2 minutki)

koński podkład pod tym filmikiem :decayed:

Opublikowano

spot jak najardziej rewela :good:[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 22:13_________________________________________________

:hi:

a tu link do filmika ze spocika, sorki za jakość (zrobiony telefonem, a obróbka w 2 minutki)

koński podkład pod tym filmikiem :decayed:

chyba jechales prosto do domu? ........... :polew:[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 22:15_________________________________________________a gdzie Adas bo bez niego wiecej nie wypije :kox::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.