Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na bank ma 3.0 silnik[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 10:49_________________________________________________

kumpel ma E36 3.0 m-pakiecie fajnie się zbiera nie powiem :gwizdanie:

Ale mimo tego jakoś więcej do Audi mnie korci :):good:

w E36 nie było 3 litrowych silników, największy chyba 2.8

no chyba że to prawdziwe M3 ? chociaż wydaje mi się że w M3 był 3.2 litra :mysli:

byl w M3 3.0 i 3.2. ten drugi ma 321KM a ten pierwszy nie pamiętam... Wentylek będzie wiedział :)

aaaaa tak - miał 280KM

ale rako mówił że to E36 z M-pakietem a nie M3

tak ma m pakiecik
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w E36 3.0 miała chyba tylko Mka

Opublikowano

w E36 3.0 miała tylko Mka

no to sie zgadza :wink4:
Opublikowano

Z Tobą zawsz Fan ale ni mam kierowcy :(

nie przejmuj sie, ja też ni mam kierowcy, a poza tym jutro do roboty spadam więc muszę być kumaty rano.

przełożymy tą impre na później :evil: :gwizdanie:

Opublikowano

Jesli planujesz zmienic na BMW to odradzam już teraz..... :no:

Piątka E60 mi po głowie chodzi 530d lub 535d

Najbardziej awaryjny model ze wszystkich. Wystepują takie awarie o których właścicielom AUDI się nie śniło. Do tego silniki maja nakulane pod 300k ( w Polsce nagle 150) i stają się skarbonką bez dna. Poza tym potrzebujesz diesla ? Czy w tym kraju każdy mus mieć diesla ?

Opublikowano

fury tez nie myje więc Wojtek sam nie będziesz :decayed:

a jeśli chodzi o Malika to on miał S4B6? :mysli: ostatnio miał S4B7...

no i dobrze, nie ma to jak być brudasem :wink4: a malik miał z tego co wiem B6 2.5tdi zrobioną w S-linie + później S4 B7 :)

Opublikowano

Z Tobą zawsz Fan ale ni mam kierowcy :(

nie przejmuj sie, ja też ni mam kierowcy, a poza tym jutro do roboty spadam więc muszę być kumaty rano.

przełożymy tą impre na później :evil: :gwizdanie:

zawsze można na spota jechac do Malutkiej :D
Opublikowano

Na bank ma 3.0 silnik[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 10:49_________________________________________________

kumpel ma E36 3.0 m-pakiecie fajnie się zbiera nie powiem :gwizdanie:

Ale mimo tego jakoś więcej do Audi mnie korci :):good:

w E36 nie było 3 litrowych silników, największy chyba 2.8

no chyba że to prawdziwe M3 ? chociaż wydaje mi się że w M3 był 3.2 litra :mysli:

byl w M3 3.0 i 3.2. ten drugi ma 321KM a ten pierwszy nie pamiętam... Wentylek będzie wiedział :)

aaaaa tak - miał 280KM

ale rako mówił że to E36 z M-pakietem a nie M3

tak ma m pakiecik

:decayed:

w E36 3.0 miała tylko Mka

no to sie zgadza :wink4:

:decayed:

Opublikowano

Z Tobą zawsz Fan ale ni mam kierowcy :(

nie przejmuj sie, ja też ni mam kierowcy, a poza tym jutro do roboty spadam więc muszę być kumaty rano.

przełożymy tą impre na później :evil: :gwizdanie:

Tak jest !!!!!!!!!!!! :good:
Opublikowano

zmykam do pracy... do zobaczonka na spociku

Opublikowano

O dzizes... mod przeniósł mój temat o VT felg do hyde-parku...

Opublikowano

Na bank ma 3.0 silnik[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 10:49_________________________________________________

kumpel ma E36 3.0 m-pakiecie fajnie się zbiera nie powiem :gwizdanie:

Ale mimo tego jakoś więcej do Audi mnie korci :):good:

w E36 nie było 3 litrowych silników, największy chyba 2.8

no chyba że to prawdziwe M3 ? chociaż wydaje mi się że w M3 był 3.2 litra :mysli:

byl w M3 3.0 i 3.2. ten drugi ma 321KM a ten pierwszy nie pamiętam... Wentylek będzie wiedział :)

aaaaa tak - miał 280KM

ale rako mówił że to E36 z M-pakietem a nie M3

tak ma m pakiecik

:decayed:

w E36 3.0 miała tylko Mka

no to sie zgadza :wink4:

:decayed:

Ja tam sie gubie w tych silnikach ...wiem napewno ze ma E36 3.0 z m-pakietem, od goscia w polsce ja kupil który ten z kolei sciagnal z szwajcari.
Opublikowano

Jesli planujesz zmienic na BMW to odradzam już teraz..... :no:

Piątka E60 mi po głowie chodzi 530d lub 535d

Najbardziej awaryjny model ze wszystkich. Wystepują takie awarie o których właścicielom AUDI się nie śniło. Do tego silniki maja nakulane pod 300k ( w Polsce nagle 150) i stają się skarbonką bez dna. Poza tym potrzebujesz diesla ? Czy w tym kraju każdy mus mieć diesla ?

sprowadzam sobie sam auta i wiem jakie są przebiegi w niemczech, jak sie postarasz to da się znaleść z małym,

moja A4 miała w momencie zakupu 42500km- ale szukałem ponad 7 miechów.

Nie wiem czy potrzebuje diesla - chciałem po prostu zacząć oszczędzać na paliwsku i myśle że taki 272 konny 535 byłby idealny :polew: :polew: :polew::decayed:

Opublikowano

O dzizes... mod przeniósł mój temat o VT felg do hyde-parku...

tak to już jest :wink4: będziesz sprzedawać tamte 18"? :gwizdanie: w jakim są stanie, jakie oponki itd? :decayed:[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 10:59_________________________________________________

chciałem po prostu zacząć oszczędzać na paliwsku i myśle że taki 272 konny 535 byłby idealny :polew: :polew: :polew::decayed:

jeszcze trochę i diesel będzie droższy od beny... :naughty: wtedy będziesz miał oszczędności, że hoho :polew:

Opublikowano

dobra panowie ja zmykam to do zobaczenia :hi::good:

Opublikowano

dobra panowie ja zmykam to do zobaczenia :hi::good:

no nara, tylko przyjedź dzisiaj :decayed:

Opublikowano

dobra panowie ja zmykam to do zobaczenia :hi::good:

no nara, tylko przyjedź dzisiaj :decayed:

przyjechac przyjade ale niewiem czy odjade :decayed:

Madbar ma manete mi zmieniać : :tongue4:

Opublikowano

Nie sprzedaję felg S4.

A diesel ? Podam ci kilka oszczedności w silniku M57. Najciekawsza. Co 100.000 km trzeba zmieniac kolektor dolotowy (1500 PLN), bo się klapki regulujace długość urywają i wpadają do komory spalania. Jak sie uda, to rozdupcą tez turbo. Czesto padają termostaty, gł 170 PLN , egr 140 PLN. Pekąją kolektory wydechowe bo są blaszane - 1500 PLN. Wtryski ? 6 sztuk - 800 PLN/ sztukę. Koło pasowe ? - 1500 PLN - popularna awaria. Moduł komfortu, przecierajace się wiazki w klapach i kupa innych gówien.

Opublikowano

Nie sprzedaję felg S4.

A diesel ? Podam ci kilka oszczedności w silniku M57. Najciekawsza. Co 100.000 km trzeba zmieniac kolektor dolotowy (1500 PLN), bo się klapki regulujace długość urywają i wpadają do komory spalania. Jak sie uda, to rozdupcą tez turbo. Czesto padają termostaty, gł 170 PLN , egr 140 PLN. Pekąją kolektory wydechowe bo są blaszane - 1500 PLN. Wtryski ? 6 sztuk - 800 PLN/ sztukę. Koło pasowe ? - 1500 PLN - popularna awaria. Moduł komfortu, przecierajace się wiazki w klapach i kupa innych gówien.

:mysli:

chyba sie jeszcze zastanowię :gwizdanie:

Opublikowano

Nie sprzedaję felg S4.

no i ch... :disgust: popsułeś mi całą niedziele... :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.