Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to jakos sie zgadamy odnosnie terminu co? :mysli:[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 21:54_________________________________________________zgadamy sie z Arkiem to nas dowiezie gdzie bedzie potrzeba , chyba :mysli:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to jakos sie zgadamy odnosnie terminu co? :mysli:[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 21:54_________________________________________________zgadamy sie z Arkiem to nas dowiezie gdzie bedzie potrzeba , chyba :mysli:

do Turku :kox:

Opublikowano

można pogadać na spocie :) ja będę na bank ale nie wiem czy zdążę punkt na 16:00 bo będę w pracy jutro...

Opublikowano

no to jakos sie zgadamy odnosnie terminu co? :mysli:[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 21:54_________________________________________________zgadamy sie z Arkiem to nas dowiezie gdzie bedzie potrzeba , chyba :mysli:

do Turku :kox:

:polew:

[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 22:03_________________________________________________

można pogadać na spocie :) ja będę na bank ale nie wiem czy zdążę punkt na 16:00 bo będę w pracy jutro...

poczekamy Michu :wink4:

Opublikowano

kurna , nie uśmiecha się praca w niedzielę

Opublikowano

ja uciekam, milego wieczoru[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 22:09_________________________________________________do jutra pany, narta

Opublikowano

Piotr, wstajesz wczesnie ? :naughty:

Opublikowano

jeszcze nie wiem :wink4:, ale jestem zmeczony

Opublikowano

ja uciekam, milego wieczoru[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 22:09_________________________________________________do jutra pany, narta

a Ty imprezy dzisiaj nie miałeś mieć czasem? :mysli::naughty:

Opublikowano

kurna , nie uśmiecha się praca w niedzielę

życie... ale może za miecha okaże się że było warto :)

Opublikowano

ja uciekam, milego wieczoru[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 22:09_________________________________________________do jutra pany, narta

a Ty imprezy dzisiaj nie miałeś mieć czasem? :mysli::naughty:

ja nie rodzice mieli, quwa wypilem pare i mnie zmulilo jak staw po karpiach :naughty:

Opublikowano

ja nie rodzice mieli, quwa wypilem pare i mnie zmulilo jak staw po karpiach :naughty:

hyhy :kox:[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 22:17_________________________________________________

do jutra

3maj się :hi:

Opublikowano

uciekam. do jutra .narta

Opublikowano

:hi:

I do jutra ja niestety wpadne koło 17 bo musze moją odebrać z uczelni o 16:45 ale koło browaru wiec myśle na 17 dotre na pewno :naughty: jak możecie poczekajcie na nas.... jak co jade z wentylem tylko że on będzie wcześniej... :disgust: aha będzie miał ktoś kompa aby sprawdzic mi autko ?? :decayed: jak co do jutra... :wink4:

Opublikowano

czesc spiochy :hi:[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 07:42_________________________________________________wstawac i myc fury na spota :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

:siema:

wstawac i myc fury na spota :gwizdanie: :kox:

twardym trzeba być... ja nie myje :decayed:

Opublikowano

:siema:

wstawac i myc fury na spota :gwizdanie: :kox:

twardym trzeba być... ja nie myje :decayed:

brudas :tongue4::wink4:

Opublikowano

:siema:

wstawac i myc fury na spota :gwizdanie: :kox:

twardym trzeba być... ja nie myje :decayed:

brudas :tongue4::wink4:

tam zaraz brudas... ja może się wykąpie... :mysli::decayed:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 08:36_________________________________________________ide zaraz na jakies sniadanko

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.