Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzien doberek....

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi: dobry z rańca, :decayed:

trzeba jakąś kawe spić i wio do roboty . . . . . .

na Tivika znaczy przeskanować ekran

Opublikowano

Słuchajcie, jak z miejscem na spocie ? Parking nie bedzie full ? Przecież wszyscy w niedziele idą na spacer do centrum handlowego... :naughty:

Pytanie drugie, bedą jakieś dzieci w wieku ok 10-11 lat ? Wziałbym syna.

Opublikowano

Słuchajcie, jak z miejscem na spocie ? Parking nie bedzie full ? Przecież wszyscy w niedziele idą na spacer do centrum handlowego... :naughty:

Pytanie drugie, bedą jakieś dzieci w wieku ok 10-11 lat ? Wziałbym syna.

nigdy nie bylo problemu z brakiem miejsca

Opublikowano

Jak tam dojechać w ogóle na ten poziom -2? :) Jakiś plan dojazdu? :)

Opublikowano

Jak tam dojechać w ogóle na ten poziom -2? :) Jakiś plan dojazdu? :)

wjazd do KC od ulicy Łubieńskiej, zaraz jak się wjedzie to po lewej stronie jest zjazd na poziom "-2", po zjechaniu w lewo (chyba inaczej się nie da :wink4:) i później prawo i w prawo i jesteś u celu :)

Opublikowano

mam nadzieje, ze navi Mi bedzie chodzila, bo dawno nie bylem i moge nie trafic :decayed:[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 13:57_________________________________________________jak cos to bede do Ciebie Piechol dzwonil :naughty:

Opublikowano

o 16 tak? :)

tak :)

Opublikowano

S4ków jak mrówków będzie :naughty:

elegancko :decayed:

Opublikowano

mam nadzieje, ze navi Mi bedzie chodzila, bo dawno nie bylem i moge nie trafic :decayed:[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 13:57_________________________________________________jak cos to bede do Ciebie Piechol dzwonil :naughty:

looz :naughty: w ogóle mam płytę do RNS-E z mapą 2010 i coś u mnie się męczy z odczytem, raz chodzi raz nie i chciałbym sprawdzić jak jest u innych :mysli:
Opublikowano

zrobiłem na szybko mapkę dla tych którzy jeszcze nie byli... mam nadzieję że się przyda :)

MANMS.jpg

Opublikowano

:hi:

pełen profesjonalizm :) ,

wie ktoś wogóle ile mniej więcej ma być autek? albo ile ich było ostatnio.

pozdro

Opublikowano

wie ktoś wogóle ile mniej więcej ma być autek? albo ile ich było ostatnio.

zawsze jest między 10 a 20, zależy jak ludziom pasuje :wink4: [br]Dopisany: 20 Luty 2010, 16:39_________________________________________________Pierwsze przykazanie faceta: Dziewczyna kumpla jest dla ciebie nietykalna. Absolutnie. AB-SO-LUT-NIE! To sprawa honoru, uczciwości i dżentelmeństwa. Nie wolno ci jej tknąć! Ani na trzeźwo, ani po pijaku. Ni-chu-ja! Nie ma od tego wyjątków. Żadnych! Nigdy, przekurwanigdy. Amen. Howgh. Basta. Drugi Amen.

Chyba, że to fajna duupa

:polew:

Opublikowano

wie ktoś wogóle ile mniej więcej ma być autek? albo ile ich było ostatnio.

zawsze jest między 10 a 20, zależy jak ludziom pasuje :wink4: [br]Dopisany: 20 Luty 2010, 16:39_________________________________________________Pierwsze przykazanie faceta: Dziewczyna kumpla jest dla ciebie nietykalna. Absolutnie. AB-SO-LUT-NIE! To sprawa honoru, uczciwości i dżentelmeństwa. Nie wolno ci jej tknąć! Ani na trzeźwo, ani po pijaku. Ni-chu-ja! Nie ma od tego wyjątków. Żadnych! Nigdy, przekurwanigdy. Amen. Howgh. Basta. Drugi Amen.

Chyba, że to fajna duupa

:polew:

Z doświadczenia wiem, że nie ma takich facetów :disgust:

Opublikowano

Siema z wieczora :hi:

[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 18:30_________________________________________________widzę ze nikogo nima :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.