Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

jak będziesz przy okazji w poznaniu to sie odezwij to Ci podłącze pod vaga i sie zobaczy

a będziesz na spocie??

nie, z madasem w tym czasie na stoku w czechach będziemy

Aha :)

ale będzie Bart-S z Vagiem, Madbar i Onkhy .... może Pepin mieć też Vaga ostatnio na spocie sporo Vagow było .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

jak będziesz przy okazji w poznaniu to sie odezwij to Ci podłącze pod vaga i sie zobaczy

a będziesz na spocie??

nie, z madasem w tym czasie na stoku w czechach będziemy

Aha :)

ale będzie Bart-S z Vagiem, Madbar i Onkhy .... może Pepin mieć też Vaga ostatnio na spocie sporo Vagow było .....

Aaaa no to mnie Madas pocieszyłes :) Co u Ciebie? :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie bardzo dobrze .... zdrowie jest ... interes się kręci w miarę więc nie ma co narzekać ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie bardzo dobrze .... zdrowie jest ... interes się kręci w miarę więc nie ma co narzekać ....

no to najważniejsze ;):good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też moge VAG-a zabrać ale kąta wtrysku nie umiem jeszcze robić ale może wspólnymi siłami coś sie razem zmodzi

fantastic, jakiego masz antyvira i co się pokazuje?

sorry że tak późno ale musiałem wyjechać,

u kumpla na kompie znalaqzłem....

nie mogę odinstalować jednego programu i nie można w menadżerze zakończyć zadania bo cały czas sie uruchamia ponownie ten proces

zaraz wrzucę zdjęcia

wirjus1.jpg

wir2y.jpg

wir3.png

wir4.jpg

antywir to Kaspersky 7.0 licencja 2-letnia ORI klucz !

widać na wykresie i słychać że dysk cały czas śrutuje coś tam chociaż starałem się wyłączyć co tylko się dało

aaaa był też 1 keylogger ale jakoś kaspersky sobie z nim poradził po skanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od czego jest ten plik?? patrzyłeś w jakim folderze sie znajduje??

Antywirus nie moze go usunąc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale procek pracuje na 2% więc nie jest tak źle ... ja miałem 4 trojany to chodził np całą godz na wiatraku CPU 89-99% non stop ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od czego jest ten plik?? patrzyłeś w jakim folderze sie znajduje??

Antywirus nie moze go usunąc??

2 fotka jest otwarty folder w program files - nie mam pojęcia od czego to jest

Procek sprawdziłem na wolnym kompie od wirów u siebie też pracuje na ok2-4% ale w ogóle go nie słychać a tam u kumpla zgrzyta jak grzechotka grzechotnika

aaaa chciałem już na końcu ręcznie usunąć cały ten folder z C:\Program files\ RelewantKnowledge

i nie dało się usunąć, pojedyńcze pliki z tego folderu raz usunąłem ale po restarcie powróciły niestety :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wypierd....go ręcznie[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 22:26_________________________________________________I dlatego przenioslem się na linuxa :good: żeby unikać Microsoftoskie dziury heh :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fany - pierdalnij to Combofixem i pójdzie :wink4:

Proces który automatycznie uruchuamia się po killu da się wyłączyć - trzeba mieć zwinne palce :decayed: Wejdź do folderu gdzie masz plik wykonawczy (exe), daj mu del i niech wisi okno dialogowe z zapytaniem czy usunąć. Teraz task menager - zabijasz proces na liście uruchomionych programów i momentalnie po tym klikasz TAK w okienku z zapytaniem o skasowanie pliku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SpyWareDoctor powinien pomóc, u mnie combofix wogóle nie dał tady, Fan jak by co to mam instalkę wolną od opłat :)

Vario będziesz na spocie teraz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema z rana chlopy :hi:[br]Dopisany: 18 Luty 2010, 06:51_________________________________________________wstawac !!! szkoda dnia łotry :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema z rana chlopy :hi:[br]Dopisany: 18 Luty 2010, 06:51_________________________________________________wstawac !!! szkoda dnia łotry :wink4:

Joł melduje się hehe :decayed:

Cześć i czołem z rańca :bry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo koledzy słuchajcie dzisiaj jade z niunią do mechaniora obcykać kąt wtrysku....ile za sprawdzenie mniej więcej powinien mi zabrać kasiurki?? Niechce zeby mnie zrobil w jelenca :wallbash:

Aha a druga sprawa nastawienie kata w trysku jest czasochlonne ??Niechce niuni zostawiać na dzien raz ze potrzebny samochod a dwa ze do konca goscia nieznam i róznie... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Fan - możesz jeszcze spróbować z awaryjnego odinstalować ten program... F8 ciśniesz podczas startu kompa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...