Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a chcesz wiecej po lepszej cenie ? :kox:

lepiej tobie bo juz siorbie :naughty:

moge tylko jeszcze jedno bo quwa rano o 6.30 musze z mlodym na basen jechac. chyba ze by sie tobie pogorszylo to siorbne jeszcze jedno :kox:

uja lepiej, pij wiecej :polew:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jaki :naughty: kurde Mi sie wszystkie pokonczyly i nie mam co ogladac

no hereosów, 3 sezon zaczynam, ale coraz mniej mi się podoba... :disgust: chyba się przerzucę na starego strucla: 24 godziny, podobno dobry :)

Opublikowano

jaki :naughty: kurde Mi sie wszystkie pokonczyly i nie mam co ogladac

no hereosów, 3 sezon zaczynam, ale coraz mniej mi się podoba... :disgust: chyba się przerzucę na starego strucla: 24 godziny, podobno dobry :)

pisalem, ze heroesi sie robia coraz gorsi :gwizdanie:

flashforward jest nawet nawet, ale narazie tylko 10 odcinkow wyszlo :cool1:

dobry jest serial "lie to me" :good:

Opublikowano

jaki :naughty: kurde Mi sie wszystkie pokonczyly i nie mam co ogladac

no hereosów, 3 sezon zaczynam, ale coraz mniej mi się podoba... :disgust: chyba się przerzucę na starego strucla: 24 godziny, podobno dobry :)

slyszalem ze Majka tez jest niezla :polew:

Opublikowano

no dzięki za tytuły Pavarotti :tongue4: ja polecam Dextera, 4400, Californication, Weeds :kox: przynajmniej nie popsuły się z czasem jak większoć typu Prison czy Lost :thumbdown: lete, narka :hi:[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 21:23_________________________________________________

slyszalem ze Majka tez jest niezla :polew:

:polew:

Opublikowano

no dzięki za tytuły Pavarotti :tongue4: ja polecam Dextera, 4400, Californication, Weeds :kox: przynajmniej nie popsuły się z czasem jak większoć typu Prison czy Lost :thumbdown: lete, narka :hi:[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 21:23_________________________________________________

slyszalem ze Majka tez jest niezla :polew:

:polew:

uwazaj z przezwiskami mlokosie :naughty::polew: :polew: :tongue4::decayed:

o 4400 i Weeds nie slyszalem, musze zobaczyc co to :naughty:

Opublikowano

jak tam Wojtas egzaminy? mysle ze wszystko :good:

Opublikowano

Wojtek sie juz zegnal 20 minut temu, ale to forum tak szybko nie puszcza :naughty:[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 21:28_________________________________________________i poszedl ? :polew:

Opublikowano

Adam chyba martwie sie o twoje zdrowie :mysli: siorbne jednak jeszcze jedno :kox:

Opublikowano

powiedz lepiej, ze tak dobrze smakuje a nie ze sie o Mnie martwisz :kox:[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 21:35_________________________________________________Piotr a gdzie Ty pracujesz ?

Opublikowano

ja jestem na urlopie do 15 marca :naughty:[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 21:40_________________________________________________ta finlandia byla tak pyszna ze nie moge sie nie martwic o Ciebie :kox:

Opublikowano

ale gdzie po urlopie :gwizdanie:

Opublikowano

no do roboty do adolfowa ;(

Opublikowano

no do roboty do adolfowa ;(

tzn :mysli:[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 21:47_________________________________________________do niemiec ?

Opublikowano

do niemiec gdzie pracuje juz od 12 lat

Opublikowano

i co tam robisz ?

Opublikowano

skladam pawilony targowe Adamie z elemento w drewnianych ktore sami budujemy

Opublikowano

ale Mnie piwo bierze :decayed: trzecie i juz spac sie chce o 22 ze zmeczenia :decayed:

Opublikowano

doberek łotry z ranca :hi:[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 07:37_________________________________________________wstawac szkoda dnia :tongue4:

Opublikowano

:hi: trza zmykać na uczelnie :disgust:

jak tam Wojtas egzaminy? mysle ze wszystko :good:

poszło jakoś :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.