Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

:siema:

czesc Wojtas, wlasnie przyjechalem z zakupow :disgust:[br]Dopisany: 18 Luty 2010, 10:26_________________________________________________zakupy z babami to jest mordega :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Fan - możesz jeszcze spróbować z awaryjnego odinstalować ten program... F8 ciśniesz podczas startu kompa :wink4:

dzisiaj wieczorem lub jutro bede sprawdzał po kolei wszytkie te metody - mam nadzieje że pójdzie[br]Dopisany: 18 Luty 2010, 10:44_________________________________________________

Elo koledzy słuchajcie dzisiaj jade z niunią do mechaniora obcykać kąt wtrysku....ile za sprawdzenie mniej więcej powinien mi zabrać kasiurki?? Niechce zeby mnie zrobil w jelenca :wallbash:

Aha a druga sprawa nastawienie kata w trysku jest czasochlonne ??Niechce niuni zostawiać na dzien raz ze potrzebny samochod a dwa ze do konca goscia nieznam i róznie... :thumbdown:

jeśli to sie robi VAG-iem rzeczywiście to sie możesz spodziewać min. 50 zetów za samo podłączenie nie wiem ile tam u was w regionie biorą) i potem coś doliczy na pewno za ustawienie, na 100 pln możesz być przygotowany (szacunkowo)

ja na początku za samo wykasowanie inspekcji i poduszek - 15 min roboty zapłaciłem 70pln.

Od razu po tym zakupiłem kabel za 99pln :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana.

rako, ja bede w niedziele na spocie i bede mial VAGa. Nie wiem jak sprawdzic czy kat wtrysku jest ustawiony prawidlowo, ale jak bedzie ktos, kto sie zna, to udostepniam lapka. Ta manetka od kompa jest aktualna, tak jak sie umawialismy. Zamontuje Ci to i zakoduje. Nie wiem tylko, czy zdaze przygotowac kabel do "znieczulenia" poziomu plynu w spryskach. Czekam na piny. Byly zamowione i przyszly, ale nie te co zamawialem i tyraz sprzedawca obiecal wyslac nowe, ale nie wiem kiedy przyjda. Ale z tym nie ma problemu w tygodniu. W koncu masz do mnie dwa kroki po drodze do Poznania.

Madas,

widze, ze wyrywasz sie jednak na narty. Gdzie jedziesz? ja wyjezdzam dzis wieczor. Wracam w sobote. Czarna Gora. Powinno byc mniej ludzi w piatek a poza tym i tak w przyszly smigamy do Austrii.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Szula,

Czesc Madasie,

Nie sadzilem, ze porzucisz spota, by pojechac na nartki. Gdzie smigasz? I na weekend tylko rozumiem...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Czesc kuredu, juz dawno mialem Cie zapytac. Czy Ty wirusiles swoj samochod, czy nadal masz te seryjne 211 PS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Czesc kuredu, juz dawno mialem Cie zapytac. Czy Ty wirusiles swoj samochod, czy nadal masz te seryjne 211 PS?

stary ja mam 1.4 diesel 82KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Szula,

Czesc Madasie,

Nie sadzilem, ze porzucisz spota, by pojechac na nartki. Gdzie smigasz? I na weekend tylko rozumiem...?

do czech jadę ... na nauki oczywiście wciąż :)

:hi:

siemka szefie :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Czesc kuredu, juz dawno mialem Cie zapytac. Czy Ty wirusiles swoj samochod, czy nadal masz te seryjne 211 PS?

stary ja mam 1.4 diesel 82KM

A to co w avatarze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Czesc kuredu, juz dawno mialem Cie zapytac. Czy Ty wirusiles swoj samochod, czy nadal masz te seryjne 211 PS?

stary ja mam 1.4 diesel 82KM

A to co w avatarze?

ściema taka :gwizdanie: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wracam od mechaniora :tongue4: kurw....jak szybko przyjechałem do niego tak tylko odjechałem co za łeb :thumbdown: za sprawdzenie kata i ewentualne nastawienie chciał mi zgolić min. 250 zł :shocked::polew: Do tego powiedział ze to zabieg kosmetyczny ale na pół dnia no lol :polew:

I wogóle zaraz mi pierdzielną że raczej to nie kat tylko wtrysk juz jakis sie kłania... :notworthy:

Kita i wdługą....banana zrobiłem i pojechałem ha :polew:

A dzisiaj +6 stopnia w garażu i smok odpalił bez zająkniecia....narazie pier**l...wszystko smiga jak nalezy to zostawiam. No chyba ze trafie jakiegos na czasie mechaniora a nie naciągacza i fachure co to stwierdza nawet bez patrzenia pod mache ze to wtrysk no zal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyno i chlopaku

rako, podtrzymuje co powiedzialem. Ja nie wiem jak sprawdzic kat wtrysku, ale jesli ktos wie, to moj laptop z Vagiem bedzie do dyspozycji na psocie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyno i chlopaku

rako, podtrzymuje co powiedzialem. Ja nie wiem jak sprawdzic kat wtrysku, ale jesli ktos wie, to moj laptop z Vagiem bedzie do dyspozycji na psocie :wink4:

no luzik ;) Póki co załatwimy tą manetke....ale jak nie będziesz miał jeszcze pomysł na obejście sprysków no to najwyzej przełozymy....mi to wiesz nie pali sie :good: a maneta nieucieknie :) A co do kąta w trysku no to luz zobaczy sie :) dzisiaj poki co ładnie mi smok odpalił :):good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać towarzystwo :hi:

Pamiętacie mnie jeszcze ?? :naughty:

No witać witać :hi:

Gdzieś ty był jak Cie nie było :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...