Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie co jest z tym spotem 21? Spotykamy się w KC, a później jazda na tor? czy jak??

na odwrót chyba ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj idę na nowy dział w pracy :cool1: mam nadzieje że dam sobie rade życzcie mi szczęścia :confused4:

dasz radę :good: :good:

Powiem tylko teraz tam gdzie trafiłem jest całkiem inny świat ..... wszystko inne jest nowsze i najważniejsze jest to że lepsze stanowisko :decayed: damy rade.... ( chyba :confused4: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quwa zaspalem :polew:[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 06:30_________________________________________________musze zaraz z mlodym na basen pojechac[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 06:31_________________________________________________bede za jakies 30 min[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 06:32_________________________________________________juz jestem :cool1:[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 07:12_________________________________________________wczoraj wieczorem strona klubowa nie chciala mi sie otwierac :mysli:,musze powiedziec ze dzis zbyt szybo tez sie nie otwiera :disgust:[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 07:15_________________________________________________taki tu tlok ze wpadne lepiej pozniej :shocked:[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 07:16_________________________________________________chcialem wam wczoraj napisac ale nie moglem wbic sie na stronke. podlokietnik byl tak uniwersalny ze ni pitor nie dalo rady go tam wcisnac :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quwq znow mi sie ptwierala strona 5 minut :kwasny:[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 11:38_________________________________________________przepraszam , dobly ponownie :hi:[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 11:39_________________________________________________narazie zaczelo chodzic normalnie ale od wczoraj muli ta stronke :mysli:[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 11:39_________________________________________________jezeli kolega ktory kupul auto od Macka bedzie na spotku w niedziele to mam ta zaslepke w zderzak juz w aucie co bym znow nie zapomnial :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

właśnie siedzę na SKP więc mam okazje na chwilkę tu zajrzeć... :decayed: do końca tygodnia mam zapierdal w robocie ale mam nadzieje że od poniedziałku będzie już lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

_________________________________________________jezeli kolega ktory kupul auto od Macka bedzie na spotku w niedziele to mam ta zaslepke w zderzak juz w aucie co bym znow nie zapomnial :cool1:

Dzięki za pamięć. Mam nadzieję, że nic mi nie wypadnie i pojawię się na spocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka ponownie :hi:[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 14:16_________________________________________________

Witam :hi:

_________________________________________________jezeli kolega ktory kupul auto od Macka bedzie na spotku w niedziele to mam ta zaslepke w zderzak juz w aucie co bym znow nie zapomnial :cool1:

luzio, obiecalem ja Maciejowi ale sprzedal auto :polew:. przywioze ja w niedziele

Dzięki za pamięć. Mam nadzieję, że nic mi nie wypadnie i pojawię się na spocie.

[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 14:18_________________________________________________ja juz po obiadku :tongue4: ,czas na relax :naughty:[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 14:21_________________________________________________juz po relaxie musze po mlodego do szkoly smigac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...