Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ty coś będziesz robił ??

tia :gwizdanie:

gapil sie, przeszkadzal i strugal glupa :kox:

ja tam będe chyba cicho siedział :gwizdanie:

jak wiekszosc za pierwszym razem :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema: właśnie wróciłem z M1, jakie tam dziury są zaraz po wyjeździe z parkingu to masakra :wallbash: koło można upier... :disgust:
Opublikowano

Nike21 to mi zes teraz wyjasnij jak sie ma do tego wszystkiego komfort :good: dziekowac :notworthy:

a już tłumacze :) przez pierwsze kilkaset km nowym autem rajcujesz się jak super się nim jedzie :) a później... i tu można wiersz napisać :)

uwierz mi że ja nadal uważam swoje auto za komfortowe a dla Ciebie pewnie po pierwszej przejażdżce była by to taczka :) jednak w trasie płynie po jezdni niczym po sznurku i reaguje na ruchy kierownicą tak jak ja chce... nie buja nadwoziem - dla mnie to jest komfort a nie przechyły niczym kuter rybacki... jakbym chciał jeździć "tapczanem" to bym kupił mecha bo podobno to są najbardziej komfortowe auta :wink4:[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 19:56_________________________________________________

:siema: właśnie wróciłem z M1, jakie tam dziury są zaraz po wyjeździe z parkingu to masakra :wallbash: koło można upier... :disgust:

jak w całym Poznaniu :thumbdown: zanim to znowu pokleją na babola będzie maj :disgust:

Opublikowano

muszę pozbierać opinię jak się lata na 18" lub 19" laczkach, bo się przymierzam do zakupu letniego.

w B8 masz sporo większe koło, więc na 18" komfortu jeszcze będziesz miał aż za :decayed: bierz 19" :kox:

Opublikowano

muszę pozbierać opinię jak się lata na 18" lub 19" laczkach, bo się przymierzam do zakupu letniego.

w B8 masz sporo większe koło, więc na 18" komfortu jeszcze będziesz miał aż za :decayed: bierz 19" :kox:

seria tylko o cal większa niż w B5 :cool1:

Opublikowano

muszę pozbierać opinię jak się lata na 18" lub 19" laczkach, bo się przymierzam do zakupu letniego.

w B8 masz sporo większe koło, więc na 18" komfortu jeszcze będziesz miał aż za :decayed: bierz 19" :kox:

seria tylko o cal większa niż w B5 :cool1:

czyli optycznie B8 na 19" będzie wyglądać podobnie jak B pjuntka na 18" :cool1: ale komfortu na pewno sporo więcej :)

Opublikowano

komfort moim zdaniem będzie na pewno lepszy po zmianie takich kół... wrażenia z jazdy będą lepsze...[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 20:11_________________________________________________wcześniej w Lanosie po przesiadce z 185/60 R14 na 195 i później 205/55 R15 jeździło mi się znacznie lepiej

Opublikowano

ja tam jakbym miał siano to bym pakował do siebie 18"... ale trochę mi szkoda tego zestawu co mam, bo dwie nówki opony są praktycznie...

Opublikowano

:hi: w B7 miałem gwint Teina SS, alu 18'' i opony 225/40 i było git, jeździłem B8 na 19'' _makki_ego na zawaisie S-line i było całkiem miękko przynajmniej jak dla mnie, jak przewiozłem makkiego moim to powiedział, że jest bomba i trzymanie jest super

na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie tapczanu, każde następne auto będzie na gwincie, sru z komfortem, liczy się trakcja, teraz nawet w Lexie mam gwint i jutro sprawdzę jak się śmiga po torze, mam zamiar ustawić na "race" :)

jak słyszę słowo "komfort" to :sick3: to dla dziadków ze sztuczną szczęką :polew:

Opublikowano

:hi: w B7 miałem gwint Teina SS, alu 18'' i opony 225/40 i było git, jeździłem B8 na 19'' _makki_ego na zawaisie S-line i było całkiem miękko przynajmniej jak dla mnie, jak przewiozłem makkiego moim to powiedział, że jest bomba i trzymanie jest super

na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie tapczanu, każde następne auto będzie na gwincie, sru z komfortem, liczy się trakcja, teraz nawet w Lexie mam gwint i jutro sprawdzę jak się śmiga po torze, mam zamiar ustawić na "race" :)

jak słyszę słowo "komfort" to :sick3: to dla dziadków ze sztuczną szczęką :polew:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 20:52_________________________________________________i co tam łotry ? :tongue4:

Opublikowano

i co tam łotry ? :tongue4:

luzik gargamelu :decayed:

Opublikowano

i co tam łotry ? :tongue4:

luzik gargamelu :decayed:

:naughty:[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 20:57_________________________________________________tez myslalem o 17 albo o 18 tylko nie wiem czy te 18 beda zdawaly egzamin u mnie :mysli:. no i zal mi tego kompleciku co mam bo to nowki sa felusie i oponki

Opublikowano

co to za wyzwiska :mysli::cool1:

Opublikowano

kupione w aso w adolfowie[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 21:03_________________________________________________

co to za wyzwiska :mysli::cool1:

czesc Adamie, to takie pieszczotliwe slownictwo :wink4::tongue4:

Opublikowano

kurde nie lubie mojego miasta, nawet nie mam z kim na piwo wyjsc :thumbdown:

Opublikowano

:hi:

jutro popatrzę na wasze "kapcioszki" i się zobaczy :)

przy hondzie mam 17" i jest twarda jak cholera ale trzyma dobrze

Opublikowano

Mario, ale teraz wszyscy maja zimowe :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 21:08_________________________________________________u siebie z 18 jestem zadowolony, jakbym mial B8 to bralbym 19 :naughty:

Opublikowano

kurde nie lubie mojego miasta, nawet nie mam z kim na piwo wyjsc :thumbdown:

to przeprowadz sie do sremu bedziemy chodzic razem :polew:

Opublikowano

ile srem ma mieszkancow ? :)

Opublikowano

Mlody ma 17 na sprzedanie ale jakos mi nie przypadly

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.