Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

powiedz coś szerzej o tych kosztach

zależy jakie koszulki chcemy i czy będą te nicki .... koszt jednej koszulki na zlot, średniej jakości Stedman gramatury 160 gr z logo był 14-15zł zł ale przy 120 szt ..... jeśli na spocie zdeklaruje się jakaś konkretna grupa to się zrobi wycenę i tyle ...

mówie z tymi nikami byłoby fajnie :naughty: ale to juz zalezy co większość powie... :wink4:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: wszystkich

siemka :)

jakie wrażenia po pierwszym spociku?

jeśli chodzi o mnie to na nastepnym koniecznie musze sie zjawić :naughty::good:

Furki :good: klimat :good: ludzie :good: :good: :good:

Wszystko :):hi:

było ok, ale musiałem wcześniej odjechać bo żona skończyła zakupy :)

czasem i tak bywa :) spoty bywają również całorodzinne :decayed:

Opublikowano

o tych koszulkach to mozna pogadać 7 marca

Opublikowano

oj bywały bywały :naughty:

Opublikowano

powiedz coś szerzej o tych kosztach

zależy jakie koszulki chcemy i czy będą te nicki .... koszt jednej koszulki na zlot, średniej jakości Stedman gramatury 160 gr z logo był 14-15zł zł ale przy 120 szt ..... jeśli na spocie zdeklaruje się jakaś konkretna grupa to się zrobi wycenę i tyle ...

mówie z tymi nikami byłoby fajnie :naughty: ale to juz zalezy co większość powie... :wink4:

jak weźmiemy z nickami to raczej tylko na spoty będą żeby każdy od razu był podpisany :polew:

a bez nicków będą bardziej uniwersalne

Opublikowano

o tych koszulkach to mozna pogadać 7 marca

dokładnie tak się zrobi ....
Opublikowano

:hi: wszystkich

siemka :)

jakie wrażenia po pierwszym spociku?

jeśli chodzi o mnie to na nastepnym koniecznie musze sie zjawić :naughty::good:

Furki :good: klimat :good: ludzie :good: :good: :good:

Wszystko :):hi:

było ok, ale musiałem wcześniej odjechać bo żona skończyła zakupy :)

czasem i tak bywa :) spoty bywają również całorodzinne :decayed:

teraz już przynajmniej wiem gdzie sie ustawiacie :good: a tak to piotra musiałem szpiegować :decayed: chodz i tak zajechał na początku na żółty :wink4:
Opublikowano

o tych koszulkach to mozna pogadać 7 marca

trzeba tu obgadać - najlepiej w nowym wątku...

jak będziemy to na spoty przekładać to weekendy się w tym roku skończą :polew:

Opublikowano

czemu nie, jak kolega pisze moglo by byc fajnie z nickiem tylko chyba na plerach :mysli:

Opublikowano

o tych koszulkach to mozna pogadać 7 marca

trzeba tu obgadać - najlepiej w nowym wątku...

jak będziemy to na spoty przekładać to weekendy się w tym roku skończą :polew:

no może tak być :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

czemu nie, jak kolega pisze moglo by byc fajnie z nickiem tylko chyba na plerach :mysli:

eee... nick jeśli już to prędzej bym widział pod koziołkami zamiast napisu grupa wielkopolska

Opublikowano

czemu nie, jak kolega pisze moglo by byc fajnie z nickiem tylko chyba na plerach :mysli:

taaaa raczej na plerach jak już :wink4:
Opublikowano

tylko Blind i Mario muszą najpierw nicki zmienić bo się nie zmieści na koszulce :polew: :polew:

Opublikowano

tylko Blind i Mario muszą najpierw nicki zmienić bo się nie zmieści na koszulce :polew: :polew:

Admini szybko tu działają :naughty:
Opublikowano

Michu jakos sie dogadamy :good:

Opublikowano

czemu nie, jak kolega pisze moglo by byc fajnie z nickiem tylko chyba na plerach :mysli:

taaaa raczej na plerach jak już :wink4:

może być ewentualnie jak na polówkach...

http://www.a4-klub.pl/smf/koszulka_polo_hanes-t34438.0.html

Opublikowano
:( nie mogę zmienić na samo Mario bo już jest zajęty :confused4:
Opublikowano

:( nie mogę zmienić na samo Mario bo już jest zajęty :confused4:

no to co :wink4:

Poprostu zamówisz koszulke z samym napisem ,,Mario" i gites majonezes :naughty:

Opublikowano

tylko Blind i Mario muszą najpierw nicki zmienić bo się nie zmieści na koszulce :polew: :polew:

nie dokuczaj :tongue4:

Opublikowano

a tak z innej beczki, kto był audi z nr PNT ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.