Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kiedy przewidywany jest nastepny spot

pewnie za dwa tygodnie :mysli:

za 2 tygodnie to się będziemy wodą lać ... to chyba kiepsko będzie ze spotem :)

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:cool1: [br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 20:31_________________________________________________A kto dostał list ? :polew:

ja :naughty:
Opublikowano

dzisiaj jakoś mniej autek...ale i tak było godnie :good:

Opublikowano

:cool1: [br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 20:31_________________________________________________A kto dostał list ? :polew:

ja :naughty:

Sorka za pismo na kolanie pisane :polew: ale się źdzwiwiłeś Madas pewnie co ? :gwizdanie:

Opublikowano

:cool1: [br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 20:31_________________________________________________A kto dostał list ? :polew:

ja :naughty:

Sorka za pismo na kolanie pisane :polew: ale się źdzwiwiłeś Madas pewnie co ? :gwizdanie:

no bardzo ... przeczytałem na głoś wszystkim w KC [br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 21:10_________________________________________________

dzisiaj jakoś mniej autek...ale i tak było godnie :good:

ale za to można było z każdym pogadać :)
Opublikowano

:cool1: [br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 20:31_________________________________________________A kto dostał list ? :polew:

ja :naughty:

Sorka za pismo na kolanie pisane :polew: ale się źdzwiwiłeś Madas pewnie co ? :gwizdanie:

następnym razem przypnij coś kasy :naughty:
Opublikowano

:cool1: [br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 20:31_________________________________________________A kto dostał list ? :polew:

ja :naughty:

Sorka za pismo na kolanie pisane :polew: ale się źdzwiwiłeś Madas pewnie co ? :gwizdanie:

następnym razem przypnij coś kasy :naughty:

jestem za :naughty::kox:
Opublikowano
:siema: dopiero dotarłem do Poznania... założyłem letnie i kutwa rzuca autem w koleinach, że ch... chyba następne 15 na lato kupię :decayed:
Opublikowano

:siema: dopiero dotarłem do Poznania... założyłem letnie i kutwa rzuca autem w koleinach, że ch... chyba następne 15 na lato kupię :decayed:

łotrze gdzie byłeś?? :hi::wink4:
Opublikowano

:siema: dopiero dotarłem do Poznania... założyłem letnie i kutwa rzuca autem w koleinach, że ch... chyba następne 15 na lato kupię :decayed:

łotrze gdzie byłeś?? :hi::wink4:

pewnie siedział u lachy sobie :decayed:
Opublikowano

łotrze gdzie byłeś?? :hi::wink4:

w Szleszynie... :wink4:

Opublikowano

ciekawe czemu Yelo nie wchodzi i nie udziela się na forum :mysli:

Opublikowano

pewnie siedział u lachy sobie :decayed:

przecież z nią mieszkam w Poznaniu już ładny szmat czasu... :gwizdanie:

Opublikowano

ciekawe czemu Yelo nie wchodzi i nie udziela się na forum :mysli:

ano właśnie... :mysli: wogóle Azunia coś w spominała ze postaraja sie przyjechac....ale jednak nie dali rady...
Opublikowano

ciekawe czemu Yelo nie wchodzi i nie udziela się na forum :mysli:

ano właśnie... :mysli: wogóle Azunia coś w spominała ze postaraja sie przyjechac....ale jednak nie dali rady...

no z tym że cały czas mówi o tym ..... od kilku miesięcy .... nie wiem co się z nimi dzieję :mysli:[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 21:41_________________________________________________

pewnie siedział u lachy sobie :decayed:

przecież z nią mieszkam w Poznaniu już ładny szmat czasu... :gwizdanie:

jak możesz :cool1::polew:
Opublikowano

Azuni też już coraz to rzadziej widac.... :mysli:

Opublikowano

no takie życie ... nie każdy tak jak my ma czas i chęci żeby siedzieć na forum :naughty::evil:

Opublikowano

bawi się ktoś navi ogolnie?? Na nastepnego spota jakby ktoś chciał moge mu podrzucic moje navi....Chciałem z zaktualizowac oprogramowanie, zrobilem formata i nowe chciałem w grać ale lipa nie idzie wyskakuje mi błąd....Jesli chciałby sie ktos pobawić i może uda mu się coś z działać to byłoby fajnie.... :wink4:

Opublikowano

Spotujecie co tydzień, czy co 2 tygodnie??

Następną niedzielę mam wolną i może już ogarnę Adika żeby móc "Nas" przedstawić i się zjawię..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.