Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jednak jutro będe :polew: hehe I mam nowe światełka :naughty: hihi ok lece na kręgle zrobie tak aby nie mieć kaca jutro (kłamie) :polew:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w sumie widzę że Werka już śpi więc mogę sobie przełączyć :naughty:

juz jest po filmie jesli o to Ci chodzi ale film bedzie dobry 12 odc. oczywiscie wojenny

a no widzisz .... będę pamiętał .... dzisiaj oglądałem Pancernych i psa :evil:

pancerni i pies sa coooooool

noooo uwielbiam :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 22:52_________________________________________________

Jednak jutro będe :polew: hehe I mam nowe światełka :naughty: hihi ok lece na kręgle zrobie tak aby nie mieć kaca jutro (kłamie) :polew:

no to miłej gry ... mi w te kręgle nie szło :kwasny:
Opublikowano

w sumie widzę że Werka już śpi więc mogę sobie przełączyć :naughty:

juz jest po filmie jesli o to Ci chodzi ale film bedzie dobry 12 odc. oczywiscie wojenny

a no widzisz .... będę pamiętał .... dzisiaj oglądałem Pancernych i psa :evil:

wspólnik idż spac bo może od jutra będziesz miał nieprzespane noce :wink4:[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 22:53_________________________________________________a robota czeka
Opublikowano

w sumie widzę że Werka już śpi więc mogę sobie przełączyć :naughty:

juz jest po filmie jesli o to Ci chodzi ale film bedzie dobry 12 odc. oczywiscie wojenny

a no widzisz .... będę pamiętał .... dzisiaj oglądałem Pancernych i psa :evil:

wspólnik idż spac bo może od jutra będziesz miał nieprzespane noce :wink4:[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 22:53_________________________________________________a robota czeka

ja jestem jak robot .... jak trza zapierniczać to na śpiąco nawet mogę :naughty::evil:

Opublikowano

dobra spadam z tego nudnego czata wiec dobrej nocki wszystkim :cool1:

Opublikowano

dobra spadam z tego nudnego czata wiec dobrej nocki wszystkim :cool1:

no i wzajemnie .... :hi:[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 22:58_________________________________________________tyż uciekam :)

Opublikowano

tak tak bajerant jesteś dobry przyznaje :gwizdanie:

Opublikowano

tak tak bajerant jesteś dobry przyznaje :gwizdanie:

:gwizdanie: ma się talent co :naughty:[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 22:59_________________________________________________pewnie do teraz jesteś pod wrażeniem po tych targach kosmet- fryzjerskich co :naughty: bajer opanowany do tych laseczek z branży musi być .... bez tego kicha w interesie :cool1::evil:
Opublikowano

:good:

tak tak bajerant jesteś dobry przyznaje :gwizdanie:

:gwizdanie: ma się talent co :naughty:

:good:
Opublikowano

aaaa i zauważ że same często prowokują :naughty:

Opublikowano
:siema: madafaki :decayed:
Opublikowano

niewlewaj sobie,przypadek:tongue4:

Opublikowano

:siema: madafaki :decayed:

siema kurwka :evil:[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 23:05_________________________________________________

niewlewaj sobie,przypadek :tongue4:

tu nie ma przypadków :cool1::evil:

Opublikowano

szczególnie te z higieny :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 23:07_________________________________________________ :kox: :kox: :kox: :kox: :polew: :polew: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 23:08_________________________________________________ :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

siema kurwka :evil:

o Ty padalcu maly :naughty:

Opublikowano

oglądam "Romeo musi umrzeć"

Opublikowano

siemandero :hi:

Opublikowano

siema kurwka :evil:

o Ty padalcu maly :naughty:

a nic zgnilcu duży :cool1::polew:
Opublikowano

ide pod prysznic zaraz bede łajdaki :naughty:

Opublikowano
:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.