Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: ale shitowa pogoda znowu

no od wczoraj jest po prostu suuuper... :wallbash: na poprawę humoru :decayed:

1273233548_by_rozowapantera_500.jpg[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 14:03_________________________________________________1273175380_by_promks_500.jpg:polew:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hey Pepin, masz może Etkę? :)

ano .. mam i jedno i drugi e na E .. ale powoli sie tam poruszam ...

btw. to o co pytałem na belce zderzaka to jest chyba 8E0807381C i po niemiecku nazywa się abstuetzung :)[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 16:44_________________________________________________mam pytanie dot ETKI:

znajduję cześć bo mam jej numer - jak przejść do rysunku na którym jest ona pokazana ?

Opublikowano

spoko, już się doszukałem :)

Opublikowano

Hey Pepin, masz może Etkę? :)

ano .. mam i jedno i drugi e na E .. ale powoli sie tam poruszam ...

btw. to o co pytałem na belce zderzaka to jest chyba 8E0807381C i po niemiecku nazywa się abstuetzung :)[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 16:44_________________________________________________mam pytanie dot ETKI:

znajduję cześć bo mam jej numer - jak przejść do rysunku na którym jest ona pokazana ?

nie szukaj w numer części tylko skład części

wpisz nr części

wyskoczy zapytanie o model - wybierz swój i masz rysunek

Opublikowano

Hey Pepin, masz może Etkę? :)

ano .. mam i jedno i drugi e na E .. ale powoli sie tam poruszam ...

btw. to o co pytałem na belce zderzaka to jest chyba 8E0807381C i po niemiecku nazywa się abstuetzung :)[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 16:44_________________________________________________mam pytanie dot ETKI:

znajduję cześć bo mam jej numer - jak przejść do rysunku na którym jest ona pokazana ?

nie szukaj w numer części tylko skład części

wpisz nr części

wyskoczy zapytanie o model - wybierz swój i masz rysunek

danke Herr Flig !

Opublikowano

danke Herr Flig !

:decayed::naughty:

Opublikowano

witam wieczorkiem :)

Opublikowano

Pudzian znowu górą :good: ciekawe jak Mahmed :mysli:

Opublikowano

ciężko mu idzie :kwasny:

Opublikowano

Japońce nie są łatwe :decayed:

Opublikowano

najważniejsze że dał rade... teraz trzeba trzymać kciuki za 2 tygodnie :)

Opublikowano
:hi: Pudzian dał d*py moim zdaniem... dyszał jak smok po minucie walki... :thumbdown:
Opublikowano

doberczak :hi:[br]Dopisany: 08 Maj 2010, 07:24_________________________________________________wstawac spiochy szkoda dnia :naughty:[br]Dopisany: 08 Maj 2010, 07:43_________________________________________________ide na sniadanko i do pracy[br]Dopisany: 08 Maj 2010, 08:15_________________________________________________wpadne pozniej,milego dzionka zycze[br]Dopisany: 08 Maj 2010, 08:15_________________________________________________narson

Opublikowano
:hi: :hi: :hi: :gwizdanie:
Opublikowano

cześć :hi:

Opublikowano

:hi:

Co tam jak tam?

Opublikowano

:hi:

Co tam jak tam?

średnio na jeża :kox:

sobota więc będzie jakieś picie wieczorem :gwizdanie:

Opublikowano

dobrywieczoras łobuzen :evil:[br]Dopisany: 08 Maj 2010, 22:27_________________________________________________dawaj

:hi:

Co tam jak tam?

średnio na jeża :kox:

sobota więc będzie jakieś picie wieczorem :gwizdanie:

Macieju co masz? ja zapodam browary bo mal nie za dobry humor wiec do zgonu napidalam dzis :evil:

Opublikowano

u nas stary zadyme zrobił że za dużo kaw pijemy w robocie :evil:

cytrynówka in progres :evil: :gwizdanie:

Opublikowano

Adaś , dużo zdrówka dla córeczki :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.