Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mi pasuje też 16 ... ale jak teraz będzie to też przyjedziemy ....

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja w sobotę idę na jakieś "piwko" więc może jednak tego 16-ego?

Opublikowano

no to niech zostanie ten 16 i będzie dobrze ...

Opublikowano

oks, zmieniam :wink4:

Opublikowano

Mam pytanko .. co to są za pastikowe śrubki na belce przodu - przy wewnętrznych narożnikach reflektorów (takie czarne pionowe)?

http://img13.allegroimg.pl/photos/oryginal/10/29/53/25/1029532533

Opublikowano

:dontknow:

może jakaś regulacja lamp? :mysli:

Opublikowano

Mam pytanko .. co to są za pastikowe śrubki na belce przodu - przy wewnętrznych narożnikach reflektorów (takie czarne pionowe)?

http://img13.allegroimg.pl/photos/oryginal/10/29/53/25/1029532533

A to nie jest końcówka gwintu śrub mocujących nakładkę zderzaka do belki?

oks, zmieniam :wink4:

OK, zatem na spokojnie widzimy się 16-tego :good: W sumie to nawet dobrze bo została jeszcze jedna sprawa do dogrania ale z przyczyn technicznych możliwa do zrealizowania dopiero w przyszłym tygodniu. Do najbliższego spota pozamykamy temat :good:

Opublikowano

dobly :hi:

Opublikowano

dobly :hi:

:shocked: co tak wcześnie ?? :notworthy: :>
Opublikowano

ale tu dzis cisza :mysli:[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 07:50_________________________________________________

dobly :hi:

:shocked: co tak wcześnie ?? :notworthy: :>

czesc malenstwo, musze zjawic sie wczesniej w pracy co by odrobic wczorajsze zaleglosci :confused4:[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 07:53_________________________________________________ide na sniadanko i spidalam do pracy[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 07:58_________________________________________________milego dzionka zycze wszystkim[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 08:00_________________________________________________narson

Opublikowano

siemanko z SKP :hi:

lete na kawę :decayed:

Opublikowano

:hi:

siemanko z SKP :hi:

a Ty już tam od rana przesiadujesz? :cool1:

Opublikowano

dzisiaj taa... do 19:00 :cool1: jutro też jestem...

Opublikowano

cześć :)

Pytanie czy nie można zmniejszyć podwieszenia i:

- wykorzystania miejsca po bokach obrazka?

- i tak czytamy w PL od lewej do prawej - wiec można treść pokazać po lewej stronie logo WLKP

- sam obrazek niższy ?

np.

aaba96f8c8ac7588m.jpg

czcionki/kolory tutaj przypadkowe - wycięte z bieżącej wersji [br]Dopisany: 07 Maj 2010, 09:35_________________________________________________

Mam pytanko .. co to są za pastikowe śrubki na belce przodu - przy wewnętrznych narożnikach reflektorów (takie czarne pionowe)?

http://img13.allegroimg.pl/photos/oryginal/10/29/53/25/1029532533

A to nie jest końcówka gwintu śrub mocujących nakładkę zderzaka do belki?

tylko - jak mocujących ... zderzak/nakładka opiera się tym jakoś ?

te elementy można wkręcać i wykręcać i jest to plastikowa śruba

Opublikowano

cześć :)

Pytanie czy nie można zmniejszyć podwieszenia i:

- wykorzystania miejsca po bokach obrazka?

- i tak czytamy w PL od lewej do prawej - wiec można treść pokazać po lewej stronie logo WLKP

- sam obrazek niższy ?

np.

aaba96f8c8ac7588m.jpg

czcionki/kolory tutaj przypadkowe - wycięte z bieżącej wersji

a nie można kupić sobie większego monitora? :cool1::tongue4:

mogę pousuwać zbędne przerwy między wierszami...

Opublikowano

cześć :)

Pytanie czy nie można zmniejszyć podwieszenia i:

- wykorzystania miejsca po bokach obrazka?

- i tak czytamy w PL od lewej do prawej - wiec można treść pokazać po lewej stronie logo WLKP

- sam obrazek niższy ?

np.

aaba96f8c8ac7588m.jpg

czcionki/kolory tutaj przypadkowe - wycięte z bieżącej wersji

a nie można kupić sobie większego monitora? :cool1::tongue4:

mogę pousuwać zbędne przerwy między wierszami...

mam duży ... ale leniwy jestem, przewijać mi się nie chce ... pokrętło w myszce mi się zużywa ... :P[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 12:19_________________________________________________Miejsca pomiaru prędkości przez wspólne patrole poznańskiej Straży Miejskiej i Wydziału Ruchu Drogowego KM Policji z wykorzystaniem fotoradaru w dniach od 12 do 14 maja 2010 r.

Szelągowska, Dąbrowskiego, Podjazdowa, Bałtycka, Lechicka, Al. Wielkopolska oraz innych o mniejszym znaczeniu komunikacyjnym - sporadycznie.

Opublikowano

Hey Pepin, masz może Etkę? :)

Opublikowano

cześć :hi:

Opublikowano
:hi: ale shitowa pogoda znowu
Opublikowano

na warsztacie piździ że przeginka :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.