Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

pipka j**ana pracownica Mi sie zwolnila ku***a :angry:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 20:05_________________________________________________mialo byc piz da, co tu zmienia :decayed:

pewnie znalazla prace za wieksze wynagrodzenie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forum samo zmienia słowa :angry::decayed:

wiem :decayed:

doopa = pupa

kurvva = ku***a

chooj = ch***j

nie pamiętam co jeszcze :naughty:

jeszcze kupa.eu :decayed:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 20:32_________________________________________________

pipka j**ana pracownica Mi sie zwolnila ku***a :angry:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 20:05_________________________________________________mialo byc piz da, co tu zmienia :decayed:

pewnie znalazla prace za wieksze wynagrodzenie :cool1:

to jest pewne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest pewne

a dziwisz sie jej? :cool1:

dziwie się jej zachowaniu, miasto jest małe, nie problem żebym porozmawiał z jakimkolwiek innym pracodawcą do którego pojdzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie nie bedzie bo ja sie jutro wesele u znajomej na weselichu :( a chcialem a Wami popic :)

w piątek? :naughty:

no tak wyszlo... ja tego nie planowalem :)

wiadomo, ja ide teraz na wesele 16 i 30 :kox: więc za szybko się nie pojawie na spocie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie nie bedzie bo ja sie jutro wesele u znajomej na weselichu :( a chcialem a Wami popic :)

w piątek? :naughty:

no tak wyszlo... ja tego nie planowalem :)

wiadomo, ja ide teraz na wesele 16 i 30 :kox: więc za szybko się nie pojawie na spocie :gwizdanie:

tak długo trzeźwiejesz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest pewne

a dziwisz sie jej? :cool1:

dziwie się jej zachowaniu, miasto jest małe, nie problem żebym porozmawiał z jakimkolwiek innym pracodawcą do którego pojdzie..

Adas nie dziw sie ze ludzie chca zarabiac wiecej, ty nie chcesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest pewne

a dziwisz sie jej? :cool1:

dziwie się jej zachowaniu, miasto jest małe, nie problem żebym porozmawiał z jakimkolwiek innym pracodawcą do którego pojdzie..

Adas nie dziw sie ze ludzie chca zarabiac wiecej, ty nie chcesz?

a niech sobie zarabia więcej u kogoś, Mi tam bez różnicy, tylko samo zachowanie przy odejściu Mnie czasami tak rozbraja, że nie wiem czy ci ludzie są tacy mega głupi czy co :mysli:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 20:57_________________________________________________samo to że poinformowała Mnie o odejściu telefonicznie, to jakiś nietakt :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak długo trzeźwiejesz :kox:

po weselu przez jakieś 36h nie wsiadam za kółko :wink4: a tak w ogóle to pierwsze mam pod Ślesinem, a drugie we Wrocku :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak długo trzeźwiejesz :kox:

po weselu przez jakieś 36h nie wsiadam za kółko :wink4: a tak w ogóle to pierwsze mam pod Ślesinem, a drugie we Wrocku :kox:

byś z raz na zlot pojechał żebyśmy się razem napili to nie :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byś z raz na zlot pojechał żebyśmy się razem napili to nie :disgust:

"wszystko w swoim czasie mój synu" :decayed: dobra, spadam na Dzień Chłopca :kox: do jutra :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byś z raz na zlot pojechał żebyśmy się razem napili to nie :disgust:

"wszystko w swoim czasie mój synu" :decayed: dobra, spadam na Dzień Chłopca :kox: do jutra :hi:

:boobs::naughty: :naughty:

[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 21:25_________________________________________________w ogóle to.. nie przedstawiłeś Nam nigdy tej swojej panny gościu :evil:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 21:26_________________________________________________ej k**wa ale w ogóle jaja, dostałem od pracownic na dzień chłopaka parę heinekenów :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka

ja jutro dotre z małym opóźnieniem bo o 17 zaczynam jeszcze jedno zlecenie i nie wiem ile mi zejdzie... mam nadzieję że do 19 się zjawię...

a tymczasem cieszę się z Lech 1:0 FC Salzburg :kox:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 22:11_________________________________________________2:0 :radocha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...