Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I jak się uda to przywiozę niespodziankę :cool1:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I jak się uda to przywiozę niespodziankę :cool1:

Po piwku dla każdego?

Opublikowano

I jak się uda to przywiozę niespodziankę :cool1:

Po piwku dla każdego?

fajna laeczke? :kox:

Opublikowano

Piechol to jest koleś .. stoliki, rezerwacja - wszystko pozałatwiane było :)

do usług :decayed:

Opublikowano

kto miał być ten był Adamie :gwizdanie:

Kurva - no ja naprawdę nie mogłem :thumbdown: ;( A mam do Ciebie Bartku milion pytań odnośnie B8 i TFSI :decayed:

Hehe nie dam rady - chciałbym naprawdę ale... za 3h mam nocną zmianę. Szzzz ku***a szlag by to....[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 18:26_________________________________________________A będzie ktoś chętny na minispota w sobotę w godzinach popołudniowych - właśnie się z Arkim umawiam w KC na TEST DRIVE Ską :)

o ktorej? :mysli::naughty:

Arki właśnie napisał - o 18, tam gdzie zywkle :)

Opublikowano

milion pytań odnośnie B8 i TFSI :decayed:

po raz kolejny stwierdzam, że jest :kox: na mnie dzisiaj nie czekajcie, bo w Sphinxie uśmiechnął się do mnie dzban Okocimia no i nie mogłem mu odmówić :tongue4:

Opublikowano

W NIKU stoi RS4 ze Szwajcarii

mam nadzieję, że wiesz, ze allegro śledzi licytacje po adresie IP i wychwytuje te z tego samego ;) - czyli jak ktoś od Ciebei z domq kliknie z innego konta to masz kropka :D

Opublikowano

W NIKU stoi RS4 ze Szwajcarii

mam nadzieję, że wiesz, ze allegro śledzi licytacje po adresie IP i wychwytuje te z tego samego ;) - czyli jak ktoś od Ciebei z domq kliknie z innego konta to masz kropka :D

na szczęście nie praktykuję takich akcji, wolę zdecydowanie jak ktoś z Was Mi podbije aukcje :decayed:[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 18:31_________________________________________________a więc do roboty :naughty:

Opublikowano

JA moge podbić tez napisz tylko ile .... :gwizdanie:

I jak się uda to przywiozę niespodziankę :cool1:

hehe nic z tych rzeczy panowie spokojnie jak da rade to przywiozę klubowicza bez auta :naughty:

Po piwku dla każdego?

fajna laeczke? :kox:

Opublikowano

co tam wiara ?

Opublikowano

Spoko właśnie przyleciałem z poznania :gwizdanie: i nawet byłem w KC :kox: a teraz tvn mam talent i do wyra :gwizdanie: a co u Ciebie ?

Opublikowano

u mnie w porzo ... siedzę z Pawłem i pijemy piwko a ;przy tym oglądamy Talenty :naughty::decayed:

Opublikowano

no to chyba teraz wszyscy to ogladaja :cool1:

Opublikowano

ja skończyłem właśnie Weidera, ale ulga :kox:

pijemy piwko :naughty::decayed:

alkoholizm :cool1:

Opublikowano

ja skończyłem właśnie Weidera, ale ulga :kox:

pijemy piwko :naughty::decayed:

alkoholizm :cool1:

chyba już powoli się zaczyna ten stan :decayed:
Opublikowano

Dacie rade ja już tydzień nic nie wypiłem :gwizdanie:

Opublikowano

chyba już powoli się zaczyna ten stan :decayed:

lepiej późno niż wcale :naughty:[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 21:41_________________________________________________

Dacie rade ja już tydzień nic nie wypiłem :gwizdanie:

ale my nie chcemy przestawać :mysli:

:decayed:

Opublikowano

Ale ja tylko chciałem podzielić się moim nieszczęściem :naughty:

Opublikowano
:drunk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.