Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No tez tak myślalem żeby w ASO sprawdzic tylko jak rozszyfrowa co to są za graty?

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przyjechalem wlasnie z pracy ,ide pod prysznic i do wyrka

zapraszasz ze tak glosno mowisz :gwizdanie:

Opublikowano

milego wieczoru zycze

Opublikowano

No tez tak myślalem żeby w ASO sprawdzic tylko jak rozszyfrowa co to są za graty?

a Mussa Ci nie powiedział ?[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 21:45_________________________________________________

przyjechalem wlasnie z pracy ,ide pod prysznic i do wyrka

zapraszasz ze tak glosno mowisz :gwizdanie:

haha zbereźniki :decayed:
Opublikowano

milego wieczoru zycze

no 3m sie :hi:

Opublikowano

przyjechalem wlasnie z pracy ,ide pod prysznic i do wyrka

zapraszasz ze tak glosno mowisz :gwizdanie:

nie no ja nie z tych :wink4:[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 21:45_________________________________________________narson

Opublikowano

ja tam Marcin na weselu było ?[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 21:46_________________________________________________narka Piotras :hi:

Opublikowano

przyjechalem wlasnie z pracy ,ide pod prysznic i do wyrka

zapraszasz ze tak glosno mowisz :gwizdanie:

nie no ja nie z tych :wink4:[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 21:45_________________________________________________narson

uffff :good:[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 21:46_________________________________________________

ja tam Marcin na weselu było ?

a dobrze... dawno mnie tak nogi nie bolaly... a znietrzezwilem sie strasznie :P

Opublikowano

Siema chłopaki :hi:

Opublikowano

Siema chłopaki :hi:

bry

Opublikowano

Siema chłopaki :hi:

kope lat :hi:

co tam u Ciebie ?

Opublikowano

Ufff, kobieta dostała upragnione bułki a ja wreszcie w domku. Dzięki za spota.

Opublikowano

Siema chłopaki :hi:

kope lat :hi:

co tam u Ciebie ?

no na spota miałem wleciec ale kobieta na grzyby mnie wyciągła :gwizdanie:

Opublikowano

Siema chłopaki :hi:

kope lat :hi:

co tam u Ciebie ?

no na spota miałem wleciec ale kobieta na grzyby mnie wyciągła :gwizdanie:

o tej godzinie i tej porze na grzyby ?? :cool1:

Opublikowano

na następnego wlece :>[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 21:54_________________________________________________

Siema chłopaki :hi:

kope lat :hi:

co tam u Ciebie ?

No teraz mam więcej czasu bo na delegacje nie wyjeżdżam, poza tym wszystko po staremu, stan cywilny bez zmian, dziecka nie mam :decayed:

Opublikowano

Ufff, kobieta dostała upragnione bułki a ja wreszcie w domku. Dzięki za spota.

kurcze to ładnie kaemów miałeś --- szacunek :good: :good: :good:
Opublikowano

Siema chłopaki :hi:

kope lat :hi:

co tam u Ciebie ?

no na spota miałem wleciec ale kobieta na grzyby mnie wyciągła :gwizdanie:

o tej godzinie i tej porze na grzyby ?? :cool1:

byłem wcześniej ale jakoś tak dłużej nam zeszło w tym lesie hehe :decayed:

Opublikowano

w lesie to wiadomo :naughty: :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

w lesie to wiadomo :naughty: :naughty: :gwizdanie:

No działo się działo, wiesz te grzyby to tylko przykrywka :polew:

Opublikowano

w lesie to wiadomo :naughty: :naughty: :gwizdanie:

mozna zabłądzić i.. :gwizdanie:

żona znalazła grzybka :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.