Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Obroty spadaly i sie trzasl silnik co chwile.Dynamika tez spadla.

Poprzedni wlasciciel naprawial.

W bdh sa felerne wtryski co sie zacieraja.No i pompa wtryskowa juz fabrycznie jest zle ustawiona.

Trzeba przekonfigurowac caly uklad wtryskowy i wtryski zrobic jak sa zatarte.

Piotrus robil moj,Tomeksa i kilku innym z forum i jest bajka.

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to dobrze ze sie udalo opanowac.

BTW a mowia ze 2.0tdi sa felerne :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Tak to jest jak sie zmienia norme spalin przez konfiguracje silnika.

Opublikowano

no wlasnie, pogon za normami spalin sprowadza sie do tego, ze silniki i tak nie trzymaja parametrow i nie lapia sie w zadnych normach :decayed:

ale w specyfikacji dumnie stoi np eu4...

Opublikowano

:hi:

:hi:
Opublikowano

wyslalem ci PW z oryginalna zawartoscia html

no właśnie... po co? :cool1:

no jak co, bedziesz mogl przywrocic. ja to na chwilke zmienilem, do dopracowania pozostawiam :naughty:

w moich testach pod KING CROSS jest jeszcze link do mapki podpięty :P[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 23:13_________________________________________________no i poziom -2 jest zielony ...

Opublikowano

dobry :hi:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:siema:

czesc Wojtasie,po buleczki smigasz czy juz byles :wink4:[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 07:47_________________________________________________dopijam kawulca i spadam

Opublikowano
:przebiegly:
Opublikowano

:przebiegly:

czesc lotrze, co tak wczesnie :cool1:[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 08:15_________________________________________________uciekl no :naughty:[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 08:32_________________________________________________to ja tez spidalam :tongue4:[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 08:33_________________________________________________milego dzionka zycze[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 08:33_________________________________________________narson

Opublikowano

praca, praca :naughty:

Opublikowano

dzien dobry :naughty:

praca, praca :naughty:

o tej porze praca? :mysli:

Opublikowano

:hi:

:kawa: Co tam ?

Opublikowano

:hi:

:kawa: Co tam ?

:hi:

a nic, zbieram sily przed dlubaniem przy aucie... :naughty:

Opublikowano

dzien dobry :naughty:

praca, praca :naughty:

o tej porze praca? :mysli:

dyspozycja 24h :naughty:

Opublikowano

Ja też lece do pracy ale dopiero na 14 :naughty: więc narazie się lenie :kox:

Opublikowano

w moich testach pod KING CROSS jest jeszcze link do mapki podpięty :P[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 23:13_________________________________________________no i poziom -2 jest zielony ...

no i fajnie.

machnalem na szybko, zeby mnejszy post byl. pozostawiam do dopracowania :naughty:

Opublikowano

Co do sądu grodzkiego to będe miał z pierwszej ręki bo mam wezwanie na 15 listopada w tej kwesti już raz sąd się przychylil do mojego odwolania ale publiczny oskarżycieł tez się odwolał że mnei nie przesuchali więc kolejna rozprawa - zobaczymy jak to się skończy bo ciągnie się juz pół roku.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.