Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak za wysoki to niech se monitor do laptopa kupi :decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wyslalem ci PW z oryginalna zawartoscia html

Opublikowano

wyslalem ci PW z oryginalna zawartoscia html

no właśnie... po co? :cool1:

Opublikowano

wyslalem ci PW z oryginalna zawartoscia html

no właśnie... po co? :cool1:

no jak co, bedziesz mogl przywrocic. ja to na chwilke zmienilem, do dopracowania pozostawiam :naughty:

Opublikowano

nie mogę znaleźć wątku gdzie prali brudy organizatorów letniego w Jarosławcu... wywalili? :mysli:[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 20:43_________________________________________________

wyslalem ci PW z oryginalna zawartoscia html

no właśnie... po co? :cool1:

no jak co, bedziesz mogl przywrocic. ja to na chwilke zmienilem, do dopracowania pozostawiam :naughty:

to bym wywalił tą tabelę i było by z powrotem jak wcześniej :)

Opublikowano

hehe, no :naughty:[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 20:46_________________________________________________btw co z a6 tip-em?

Opublikowano

a nie wiem... nie pytałem... ale to BDH ciągle na warsztacie...

Opublikowano

a nie wiem... nie pytałem... ale to BDH ciągle na warsztacie...

lo matko, nie ma, jak to kupic auto zeby stalo :naughty:

btw. moj tez stoi na kolku :decayed:

Opublikowano

eloł :hi:[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 21:06_________________________________________________normalnie ale tu ludziska nadawaja :) az czytac nie nadazam :gwizdanie:

Opublikowano

a nie wiem... nie pytałem... ale to BDH ciągle na warsztacie...

lo matko, nie ma, jak to kupic auto zeby stalo :naughty:

btw. moj tez stoi na kolku :decayed:

widać mocno denerwujące to narywanie... wiem że wiara tak jeździ i nic się nie dzieje ale skoro komuś przeszkadza to już jego sprawa... :wink4:

Opublikowano

co tam wieczorkiem chłopaki :)

ja oglądam M jak M :decayed:

Opublikowano

co tam wieczorkiem chłopaki :)

ja oglądam M jak M :decayed:

jak każdy przyzwoity facet :) hehe

Opublikowano

nie mogę znaleźć wątku gdzie prali brudy organizatorów letniego w Jarosławcu... wywalili? :m

jest gdzieś :)
Opublikowano

co tam wieczorkiem chłopaki :)

ja oglądam M jak M :decayed:

ja ogladalem rancho, pozniej resztki mjm :kox:

Opublikowano

Co tam z tym BDH?

Opublikowano

co tam wieczorkiem chłopaki :)

ja oglądam M jak M :decayed:

ja ogladalem rancho, pozniej resztki mjm :kox:

ja rancho też ale po łepku ponieważ już oglądałem tą serie :naughty:[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 21:51_________________________________________________

Co tam z tym BDH?

właśnie co z tym BDH ?

Opublikowano

Co tam z tym BDH?

silnik szarpie, czy cos :mysli:

Opublikowano

Slynne narywanie??

Dobrze,ze u mnie juz po naprawie. :kox:

Opublikowano

Slynne narywanie??

Dobrze,ze u mnie juz po naprawie. :kox:

co bylo? :mysli:

Opublikowano

a myślałem że te silniki są bez wad :naughty::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.