Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Musashi .. wezmę Twoje stare tarcze hamulcowe .. najlepiej przód i tył :D (zakłądam, ze piasta jest taka sama 2.0 vs 3.0 ?)[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 11:10_________________________________________________kupię sprawną matrycę do lapka 15.4"

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co do sądu grodzkiego to będe miał z pierwszej ręki bo mam wezwanie na 15 listopada w tej kwesti już raz sąd się przychylil do mojego odwolania ale publiczny oskarżycieł tez się odwolał że mnei nie przesuchali więc kolejna rozprawa - zobaczymy jak to się skończy bo ciągnie się juz pół roku.

a o co sie odwolywales? :mysli:[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 12:07_________________________________________________

Musashi .. wezmę Twoje stare tarcze hamulcowe .. najlepiej przód i tył :D (zakłądam, ze piasta jest taka sama 2.0 vs 3.0 ?)[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 11:10_________________________________________________kupię sprawną matrycę do lapka 15.4"

przody znosne, tyly sie do niczego nie nadaja, 5mm ponizej nominalu :kox:

Opublikowano

no właśnie o to że od czasu nie wykroczenia tylko ujawnienia - wydruku wykroczenia do czasu wysyłki pocztą do mnie minęło ponad 30 dni. A mądry sąd uznal moje odwołanie ale argumentując tym że nie czytelne zdjęcie więc oskarzyciel z urzędu się odwolal od tego wyroku i teraz kolejna sprawa ale teraz wezwanie jako obwiniony i od nowa maglowanie - masakra sprawa z zeszłego roku już sie ciagnie bo pierwszy list z wykroczeniem dostałem w grudniu 2009

Opublikowano

bry Padalce :decayed:

Opublikowano

przody znosne, tyly sie do niczego nie nadaja, 5mm ponizej nominalu :kox:

mogą być cieknie jak żyletki .... :kox:[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 14:21_________________________________________________

bry Padalce :decayed:

cześć Padaka

Opublikowano

przody znosne, tyly sie do niczego nie nadaja, 5mm ponizej nominalu :kox:

mogą być cieknie jak żyletki .... :kox:

nie taniej wyjdzie 4 CD kupić? :naughty:[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 14:24_________________________________________________1286271210_by_nessie0419_500.jpg:piroman:
Opublikowano

dzien dobry :naughty:

praca, praca :naughty:

o tej porze praca? :mysli:

dyspozycja 24h :naughty:

to daj linka do roksy z Twoim ogłoszeniem

Opublikowano

dzien dobry :naughty:

praca, praca :naughty:

o tej porze praca? :mysli:

dyspozycja 24h :naughty:

to daj linka do roksy z Twoim ogłoszeniem

roksy ? :mysli:

Opublikowano

dzien dobry :naughty:

praca, praca :naughty:

o tej porze praca? :mysli:

dyspozycja 24h :naughty:

to daj linka do roksy z Twoim ogłoszeniem

roksy ? :mysli:

nie znasz roksy ... :P ?

Opublikowano

bry

Opublikowano

dobry wieczor :cool1:[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 22:51_________________________________________________

mogą być cieknie jak żyletki ....

a po co? :mysli:

Opublikowano

heloł :hi:

Opublikowano

heloł :hi:

heloł, a co tam? :naughty:

Opublikowano

heloł, a co tam? :naughty:

oglądałem sobie Wojewódzkiego, ale wyjątkowo kiepski odcinek :wink4: wysączę do końca mokrą łąkę i spać :cool1:

Opublikowano

heloł, a co tam? :naughty:

oglądałem sobie Wojewódzkiego, ale wyjątkowo kiepski odcinek :wink4: wysączę do końca mokrą łąkę i spać :cool1:

ogolnie jego programy tanieja, z odcinka na odcinek....

jakaz mokra lake??? :mysli:

Opublikowano

jakaz mokra lake??? :mysli:

żubrówka + sok jabłkowy :beach:

Opublikowano

dzien dobry :naughty:

praca, praca :naughty:

o tej porze praca? :mysli:

dyspozycja 24h :naughty:

to daj linka do roksy z Twoim ogłoszeniem

roksy ? :mysli:

nie znasz roksy ... :P ?

nie wiem o co chodzi :mysli: :gwizdanie:

Opublikowano

dobly :hi:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 07:36_________________________________________________wstawac lenie :brawo:

Opublikowano
:hi: już wstane :wink4:
Opublikowano

:hi: już wstane :wink4:

czesc Wojtas , no ja mysle ze wstaniesz :cool1:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 07:57_________________________________________________ :kawa:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.