Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

czesc Piotrek.

jak tam program dnia? :)

zaraz spidalam do pracy i licze ze kolo 17 .00 bede dzis w domu[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 07:51_________________________________________________w sobote rozpracowalem uklad chlodzenia w bmw, ale mialem strasznego nerwa na to gowno

[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 07:52_________________________________________________odpowietrzenie tego badziewia jest straszliwa mekka :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zaraz sniadanko.

dzisiaj po weekendzie raczej w pracy luz bedzie. :rolleyes:

skocze do auto premium wymienic ramke tablicy. rejestracyjnej.

wczoraj przeprowadzalem akcje "zderzak" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zaraz sniadanko.

dzisiaj po weekendzie raczej w pracy luz bedzie. :rolleyes:

skocze do auto premium wymienic ramke tablicy. rejestracyjnej.

wczoraj przeprowadzalem akcje "zderzak" :naughty:

rozumiem ze akcja zakonczona zostala pozytywnie :cool1:[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 07:57_________________________________________________ja po pracy bede konczyl to bmw, znaczy kosmetyka tylko zostala :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze akcja zakonczona zostala pozytywnie :cool1:

no, zderzak ustawiony, wszystko dziala, :good: jedyne co to, jest minimalna niezgodnosci odcienia auta i zderzaka, wiec pewnie bede musial go dac do sikniecia. moje auto to 2005 a zderzak z 2007, wiec albo zmienili minimalnie odcien, albo po prostu te 2 lata wiecej mojego auta, daja efekt zmiany barwy poprzez degradacje lakieru :mysli:

a dzisiaj bez tablicy rej bede jezdzil, :cool1:

biorac pod uwage ze nie mam naklejki na szybie :decayed: wszystkie fotoradary, dzisiaj moje :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze akcja zakonczona zostala pozytywnie :cool1:

no, zderzak ustawiony, wszystko dziala, :good: jedyne co to, jest minimalna niezgodnosci odcienia auta i zderzaka, wiec pewnie bede musial go dac do sikniecia. moje auto to 2005 a zderzak z 2007, wiec albo zmienili minimalnie odcien, albo po prostu te 2 lata wiecej mojego auta, daja efekt zmiany barwy poprzez degradacje lakieru :mysli:

a dzisiaj bez tablicy rej bede jezdzil, :cool1:

biorac pod uwage ze nie mam naklejki na szybie :decayed: wszystkie fotoradary, dzisiaj moje :kox: :kox: :kox:

wydaje mi sie ze ciemne lakiery szybciej traca wlasciwy odcien ale moge sie mylic, nie no to dzis mozesz na pelnym gazie wszedzie smigac :decayed:[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 08:08_________________________________________________ok, ide na inhalacje i spadam do pracy[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 08:11_________________________________________________milego dzionka zycze[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 08:12_________________________________________________narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze ciemne lakiery szybciej traca wlasciwy odcien ale moge sie mylic, nie no to dzis mozesz na pelnym gazie wszedzie smigac :decayed:[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 08:08_________________________________________________ok, ide na inhalacje i spadam do pracy

tylko czy lakiery ciemnieja czy jasnieja? :mysli:

no to milego dzionka.

jakby co. ofoliuje sobie na rok cale auto z wyjatkiem zderzaka, na jakis kox kolor, to sie wyrownaja :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie narzekam wszystko ok wstałem a na 14 do pracy :gwizdanie:

ciekawe jaka dzisiaj bedzie pogoda. zapowiadali ze poniedzialek ma byc rownie ladny jak niedziela :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie przejechałem pół Polski i jestem 7 km od Obwodu Kaliningradzkiego :kox:

W Kaliningradzie to ja Cfaniaku byłem na rowerku .. jak byłem młody :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze tydzień w PL piękny kawalerze[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 11:56_________________________________________________lece właśnie na miasto zakupy zrobiś jakieś bo zaś na ostatnią chwilę to zapominam o wielu rzeczach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Musashi powoli próbuję off-roadu, znalazłem 2 mega kałuże głębokie na ok 50 cm, niezła frajda jak się jedzie i nie ma pewności czy się przejedzie, zrobię może fotkę tego terenu, muszę go bardzoej rozpracować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Musashi powoli próbuję off-roadu, znalazłem 2 mega kałuże głębokie na ok 50 cm, niezła frajda jak się jedzie i nie ma pewności czy się przejedzie, zrobię może fotkę tego terenu, muszę go bardzoej rozpracować

kiedys mialem przyjemnosc sie przedzierac, przez pare takich przeszkod, po powodzi :kox: ale nie audi :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...