Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

hello, chlopy, jak Wy wstawiacie te emotikony

---------- Post dopisany at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany at 18:53 ----------

:hi:

Się w weekend będzie działo z autem :)) Nowe zderzaki, progi, klapa, dystanse , IC, poduchy i rozrząd :decayed:

A w poniedziałek/wtorek odbiór lamp od Qwerty i szybki na ciemno :decayed:

Can't wait :banan:

Bart-s jeszcze Ciebie muszę namówić na wymianke sufitu :wink:

ile dasz za szybki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie znajdzie ktoś może dobrą chwilę czasu co by pomóc (nie za free oczywiście) w odnalezieniu przyczyny trzęsienia budą przy 65-90 km/h? Na dzień dobry koła wyważone, problem pozostał. Naczytałem się na forum na temat sprzęgła, poduszek pod silnikiem, skrzynią, przegubu wew., kątów wtrysku itd. Także wymieniać na chybił trafił średni pomysł, może uda się zawęzić obszar poszukiwań? :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello, chlopy, jak Wy wstawiacie te emotikony

Jak będziesz miał postów powyżej 200 to będziesz wiedział :grin:

Taki żarcik bo mam zaje fajny humorek :wink: przy pisaniu odpowiedzi na post masz w pierwszym wierszu emotkę i naciśnij MORE :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a trzesie na kazdym biegu przy tej predkosci? bo jak cos ze sprzeglem to bedzie trzeslo mniej lub wiecej w zaleznosci od predkosci obrotowej silnika...

---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:04 ----------

hello, chlopy, jak Wy wstawiacie te emotikony

Jak będziesz miał postów powyżej 200 to będziesz wiedział :grin:

Taki żarcik bo mam zaje fajny humorek :wink: przy pisaniu odpowiedzi na post masz w pierwszym wierszu emotkę i naciśnij MORE :decayed:

a czym ten humorek u Ciebie spowodowany? :) :) :) a ja nie mam emotikonek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie znajdzie ktoś może dobrą chwilę czasu co by pomóc (nie za free oczywiście) w odnalezieniu przyczyny trzęsienia budą przy 65-90 km/h? Na dzień dobry koła wyważone, problem pozostał. Naczytałem się na forum na temat sprzęgła, poduszek pod silnikiem, skrzynią, przegubu wew., kątów wtrysku itd. Także wymieniać na chybił trafił średni pomysł, może uda się zawęzić obszar poszukiwań? :wink:

Że masz koła wyważone to nie wszystko,możesz mieć guza na oponie albo ostro kiedyś hamowałeś i będzie taki problem a wyważenie nic nie pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony są w porządku, brak guzów, ubytków itp. - tę opcję wykluczam. Co do biegów, początkowo zauważyłem na 4-5 w obrotach 1700-2200. Gdzie wcześniej tego typu sytuacja nie miała miejsca. Oczywiście drgania występują wyłącznie przy przyśpieszaniu, na biegu jałowym leci jak młody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello, chlopy, jak Wy wstawiacie te emotikony

]

ile dasz za szybki?

Trzeba wpisywac miedzy dwukropki taki wyraz jak pokaze myszka jak najedziesz na emotke

Za szybki nie wiem, nie pytalem jeszcze, licze ze 350:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a trzesie na kazdym biegu przy tej predkosci? bo jak cos ze sprzeglem to bedzie trzeslo mniej lub wiecej w zaleznosci od predkosci obrotowej silnika...

---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:04 ----------

hello, chlopy, jak Wy wstawiacie te emotikony

Jak będziesz miał postów powyżej 200 to będziesz wiedział :grin:

Taki żarcik bo mam zaje fajny humorek :wink: przy pisaniu odpowiedzi na post masz w pierwszym wierszu emotkę i naciśnij MORE :decayed:

a czym ten humorek u Ciebie spowodowany? :) :) :) a ja nie mam emotikonek :P

Kurczaki się dobrze sprzedały i jest premia :decayed: a czy jak zjedziesz na sam dół to czy Emotikony masz aktywne?Jak nie to może tutaj Ci ktoś pomoże http://a4-klub.pl/sugestie-uwagi-21/pytania-moderatorow-108301/index59.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emotikony - są Aktywny(e)

jak wejde w zaawansowana edycje mam emotikony ale nie te co Wy tu wstawiacie. to jakis dodatek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emotikony - są Aktywny(e)

jak wejde w zaawansowana edycje mam emotikony ale nie te co Wy tu wstawiacie. to jakis dodatek?

Naciśnij więcej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink:

jak skopiuje to Co np ktos napisal to wchodzi, ale nie mam takich emotikonek nigdzie.

coz...

nie bede sie do Was ślicznie usmiechal :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś w końcu jak podciągnąć ręczny w a4 b6 ? mój już zaczyna łapać prawie przy suficie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś w końcu jak podciągnąć ręczny w a4 b6 ? mój już zaczyna łapać prawie przy suficie :facepalm:

pewnie VAGiem ;)

---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

szukam ładnej B7 Avant, jakby ktoś widział/wiedział o ofercie sprzedaży ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile pamietam to pod raczka recznego wyciagasz zaslepke i jest jedna sruba. naciagasz i masz :)

zobaczę. Ktoś jeszcze orientuje się w temacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...