Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jak tam się Grzesiu wracało? Śnieg był?

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip

troche było. ale najbardziej to zaskoczył poznan. bo jak wyjezddzałem to lekko padało. a jak dzis wrociłem to go jest sporo wiecej:)

---------- Post dopisany at 19:06 ---------- Poprzedni post napisany at 19:05 ----------

vario powiedz zajmujesz sie praniem tapicerek w auce. mam auto w którym trzeb gruntownie wyprać wnętrze. podejmiesz sie?

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:Pany jakiś spocik w niedzielę :eusathink:

ja jestem na tak, mialbym okazje Was w koncu poznac :P

Opublikowano
:siema: mnie nie ma w niedziele... :thumbdown:
Opublikowano

Decyzja podjęta, na sprzedaż Galaxy S III biały, od dzisiaj 24mc gwarancji :decayed:

Opublikowano
Decyzja podjęta, na sprzedaż Galaxy S III biały, od dzisiaj 24mc gwarancji :decayed:

cene podaj:)

Opublikowano

pisał wcześniej 1,7k

dobry tak wogóle :decayed:

Opublikowano

z okazji walę tynki .. ;)

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/21780_430050093730257_640218129_n.jpg

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

pisał wcześniej 1,7k

dobry tak wogóle :decayed:

czesc, w PL?

Opublikowano
z okazji walę tynki .. ;)

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/21780_430050093730257_640218129_n.jpg

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

pisał wcześniej 1,7k

dobry tak wogóle :decayed:

czesc, w PL?

byłem tylko tydzień, obecnie w SE, w dzień kobiet wracam do PL

Opublikowano
z okazji walę tynki .. ;)

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/21780_430050093730257_640218129_n.jpg

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

pisał wcześniej 1,7k

dobry tak wogóle :decayed:

czesc, w PL?

byłem tylko tydzień, obecnie w SE, w dzień kobiet wracam do PL

na dłużej ?

Opublikowano

Karol ale mało informacji o tobie widać, ile postów i kiedy dołączył - co to jakieś incognito ?

:naughty:

jak się uda to do 3,04 a jak nie to przed wielkanocą będe wracał

Opublikowano
Karol ale mało informacji o tobie widać, ile postów i kiedy dołączył - co to jakieś incognito ?

:naughty:

jak się uda to do 3,04 a jak nie to przed wielkanocą będe wracał

a po co więcej ... jak odpisujesz 1-2 linie to starsznie wydłuża się wątek .. bo profil zajmuje 15cie linii a treści brak obok ;)

Opublikowano
Karol ale mało informacji o tobie widać, ile postów i kiedy dołączył - co to jakieś incognito ?

:naughty:

jak się uda to do 3,04 a jak nie to przed wielkanocą będe wracał

a po co więcej ... jak odpisujesz 1-2 linie to starsznie wydłuża się wątek .. bo profil zajmuje 15cie linii a treści brak obok ;)

Dokładnie, mógłby być spojler do info, i po co świecić metryką :decayed:

Opublikowano
Jak tam się Grzesiu wracało? Śnieg był?

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip

troche było. ale najbardziej to zaskoczył poznan. bo jak wyjezddzałem to lekko padało. a jak dzis wrociłem to go jest sporo wiecej:)

---------- Post dopisany at 19:06 ---------- Poprzedni post napisany at 19:05 ----------

vario powiedz zajmujesz sie praniem tapicerek w auce. mam auto w którym trzeb gruntownie wyprać wnętrze. podejmiesz sie?

Dołączę się do pytania :decayed:

Opublikowano

Na tapatalku nie wydłuża postów a na kompie to nie przeszkadza

Banan PW proszę albo audiencję w VC z pacjentem

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema: i co ze spotem? robimy :decayed:
Opublikowano
eloelo panocki, macie gdzies u siebie w Pzn hamownie drogową?? ;). Bo po tym wybebeszeniu mojego padła, sprawdzilbym w koncu jak jego muskulatura :D.:whistling:

WSTR Garage - Wojtek kiedyś miał ... wcześniej był link do jego strony jak ustalisz coś to odezwij się na PW, pls

oka ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.