Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

hahah :D widzę że ciężka przeprawa mnie czeka :facepalm: no ale kto jak kto ale ja dam rade :D:naughty: Więc wymienic filtry, spolerować lampy, pogrzebać przy waszych fis'ach mogę:D skoro chcecie oddać swoje auta w moje ręce proszę bardzo :decayed: a by uniknąc upalania i innych standardów to chyba przyjadę rowerem :decayed:

mi póki co, niedziela pasuje;) ilu Was tak średnio jest na takim spocie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

A to już różnie bywa, w sezonie jesienno zimowym zdarzało się, że były 3-4 osoby chociaż ostatnio chyba trochę więcej pojawia się forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie zamiast kombinować można wkorzystać ekipę i ich zacięcie zlotowe :)

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/554681_464364280300081_505907753_n.jpg

Z Grzegorzem śmigamy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie się też wybiorę jak kupię RS4 B5 :whistling:

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ----------

rosool ten znaczek to znaczek Caractere a nie byle szajs :whistling: to znana i uznana firma, ABT też robi podobne ale z oznaczeniem AS...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no proszę, całe życie się człowiek uczy:decayed:, nieznajomość tego elementu i wyglądu tego znaczka wzbudziła we mnie podejrzenie jakiejś tureckiej albo chińskiej podróbki, ale dziękuję za wyprowadzenie z błędu:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne, google mówi że są oryginalne.. Ale jak mogą być ori jak ori tylko 19cali wychodziły? Pokaż fotę, ET43 czy 35 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pisze że germany ? są jakieś znaczki ?

Vario, moje póki co się trzymają prosto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaryzykowałem, ale jest dobrze. Ostatnio jadąc z Krotoszyna zajebałem w taką dziurę że myślałem że nie będzie co zbierać. Ale dało rade, nic nie bije na szczęście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszu, na alleg.. jest Twoj wzor a rozne ceny. nie powiem ale podrobka tez moze byc twarda. ja mialem poprzednio chinole i mega plastelina. zadecydiwalo to o feldze iri. Te co kupilem na bank ori. wzor rs ale w 18 calach. nie chce mi sie wietzyc ze audi takiej felgi nie wypuscilo. moze i rs wychodzil na 19" ale jak ktis chcial ten wzor w 18 " na bank dostepna ori felga audi

---------- Post dopisany at 01:12 ---------- Poprzedni post napisany at 01:00 ----------

Pytalem na B7 Crew i po numerze w etce felga za 2.500 zl. wiec chyba ori:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a ile dałeś za nie jeśli można wiedzieć ? między 2 a 3 tys ? z oponami czy bez ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Boże jeśli umrę, nie pozwól mojej żonie sprzedać moich kompletów felg i zawieszenia za tyle, ile jej powiedziałem, że kosztowały..."

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...