Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

przeglądając jeden z portali rozrywkowych(sadistic.pl) natrafiłem na zdjęcie tego oto cuda:polew:

1a96dbaa2586.jpg

jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma:polew:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:hi:

przeglądając jeden z portali rozrywkowych(sadistic.pl) natrafiłem na zdjęcie tego oto cuda:polew:

http://s22.postimg.org/r5dvt9drh/1a96dbaa2586.jpg

jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma:polew:

to się nazywa aumaluchdi:polew:

---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

Ma może ktoś numer do Rafała (rosół) >?:wink:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano
nie mam numeru ;/

napisz do sprzedawcy, ja po zakupie zawsze proszę o nr przesyłki, nie ważny spedytor,czy to kurier czy poczta, w sumie jak ci poda nr to masz pewność że ją nadał nawet bez sprawdzania a tak to może z dzień a może 2 później nadać.

---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

Ma może ktoś numer do Rafała (rosół) >?:wink:

przecież na forum jest, napisz na PW lub tutaj :naughty:

Opublikowano
  • Autor
nie mam numeru ;/

napisz do sprzedawcy, ja po zakupie zawsze proszę o nr przesyłki, nie ważny spedytor,czy to kurier czy poczta, w sumie jak ci poda nr to masz pewność że ją nadał nawet bez sprawdzania a tak to może z dzień a może 2 później nadać.

---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

Ma może ktoś numer do Rafała (rosół) >?:wink:

przecież na forum jest, napisz na PW lub tutaj :naughty:

już mam Maciek :wink:

Panowie jedziemy na Ostrów ? 130 od osoby sobota niedziela

Opublikowano

kiedy ta impra jest ?

Opublikowano
  • Autor
kiedy ta impra jest ?

3-4 sierpnia a można spotkać się bo w Ostrowie jest to :naughty:

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

http://a4-klub.pl/zloty-ogolnopolskie-101/zlot-ogolnopolski-a4-klub-3-4-08-2013-ostrow-wielkopolski-270668/

Opublikowano

Kuba i co z tym piwem pod groszem?:P

Opublikowano
kiedy ta impra jest ?

3-4 sierpnia a można spotkać się bo w Ostrowie jest to :naughty:

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

:decayed:http://a4-klub.pl/zloty-ogolnopolskie-101/zlot-ogolnopolski-a4-klub-3-4-08-2013-ostrow-wielkopolski-270668/

będe w tym czasie w PL, muszę pogadać z panią fantastyczną i zobaczymy czy zatwierdzi plan

Opublikowano
  • Autor
kiedy ta impra jest ?

3-4 sierpnia a można spotkać się bo w Ostrowie jest to :naughty:

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

:decayed:http://a4-klub.pl/zloty-ogolnopolskie-101/zlot-ogolnopolski-a4-klub-3-4-08-2013-ostrow-wielkopolski-270668/

będe w tym czasie w PL, muszę pogadać z panią fantastyczną i zobaczymy czy zatwierdzi plan

to pytaj to można się tak zgadać że jednym autem pojedzie się czy zbierze ekipę :wink:

Opublikowano
Kuba i co z tym piwem pod groszem?:P

No można by się spiknąć bo ochote na browara mammmmmmmmmmm, dziś niestety nie możemy na jakiś inny dzień sie umówić, jutro chyba na grilla do Śremu jadę, może ma ktoś ochotę???

Opublikowano
  • Autor
Kuba i co z tym piwem pod groszem?:P

No można by się spiknąć bo ochote na browara mammmmmmmmmmm, dziś niestety nie możemy na jakiś inny dzień sie umówić, jutro chyba na grilla do Śremu jadę, może ma ktoś ochotę???

chętny byłbym ale u mnie :whistling: Kuba na zlot na Ostrów lecimy :naughty:

Opublikowano
Kuba i co z tym piwem pod groszem?:P

No można by się spiknąć bo ochote na browara mammmmmmmmmmm, dziś niestety nie możemy na jakiś inny dzień sie umówić, jutro chyba na grilla do Śremu jadę, może ma ktoś ochotę???

chętny byłbym ale u mnie :whistling: Kuba na zlot na Ostrów lecimy :naughty:

jak papy nie zamoczy się w %%% to nie jest to grill nie??:polew:

Opublikowano

no w sumie takkkkkkkkkkkk ;)

Arek: jasne że jadę ze "swoją", mam zamiar w sobote z rańca jechać na cały dzionek, kierowca z powrotem jest więc ja dym ;) 3 miejsca mam wolne ;)

Opublikowano
  • Autor
Kuba i co z tym piwem pod groszem?:P

No można by się spiknąć bo ochote na browara mammmmmmmmmmm, dziś niestety nie możemy na jakiś inny dzień sie umówić, jutro chyba na grilla do Śremu jadę, może ma ktoś ochotę???

chętny byłbym ale u mnie :whistling: Kuba na zlot na Ostrów lecimy :naughty:

jak papy nie zamoczy się w %%% to nie jest to grill nie??:polew:

Rafciu to piwo będziesz chlał a nie wódkę :naughty:

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------

no w sumie takkkkkkkkkkkk ;)

Arek: jasne że jadę ze "swoją", mam zamiar w sobote z rańca jechać na cały dzionek, kierowca z powrotem jest więc ja dym ;) 3 miejsca mam wolne ;)

można się spiknać zlot byłby ogólnopolski wiary byśmy poznali itp :naughty:

Opublikowano

jestem za a nawet nie przeciw ;)

Opublikowano
  • Autor
jestem za a nawet nie przeciw ;)

to zebrać tu ekipe i jechać :wink: z tego co wiem jedzie Gwerty i Maxcudo

Opublikowano

Cześć Chłopaki, potrzebuje wymienic żerniki, ma ktoś z Was pod ręką jakieś instrukcje ???

pozdro

Opublikowano
  • Autor
Cześć Chłopaki, potrzebuje wymienic żerniki, ma ktoś z Was pod ręką jakieś instrukcje ???

pozdro

pisz dzwoń do Grześka :wink:

Opublikowano

Pany to kto jedzie, to zapisywać się na listę :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.