Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Panowie, to zapisujcie się na listę, opcja namiotu jest tylko u mnie i to też raptem parę namiotów, które już pozajmowali chłopaki wcześniej, wszystkich nie dam rady pomieścić... I ode mnie będziemy lecieć w sobotę do hotelu :wink:

czytałem w pierwszym poście chyba nawet :naughty:przecież mamy audi to też jak namiot dach ma mokro nie będzie(mówię o avantach) :kox:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tej Pany a ten zlot jest od 2-4 sierpnia, czy od 3-4? bo jak od 2-4 to gdzie nocleg z 2 na 3 ;) ?

Opublikowano
  • Autor
Tej Pany a ten zlot jest od 2-4 sierpnia, czy od 3-4? bo jak od 2-4 to gdzie nocleg z 2 na 3 ;) ?

zlot 3-4 w sobota zrezygnowali z piątku :) wszystko masz info w poście o Zlocie :wink:

Opublikowano

Plakat po prostu się nie zmienił, Kowi zapomniał poprawić, zlot jest od 3 i 4 :wink:

Opublikowano

jeśli chodzi i klucze ja użytkuję takie coś Zestaw kluczy nasadowe MANNESMANN 215 narzędzi (3310578017) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i całkiem spoko zestaw myślę, grzechotki mają bardzo mały kąt zazębiania- przeskakiwania, także jak mało miejsca na manewry jest to dają radę :)

na OldSchoolSuicide byłem wczoraj ze ze znajomymi, całkiem spoko, było dożo auto z silnikami R32 i VR6, był i jeden pacjent z VR6 turbo, dźwięk odcinającego silnika i strzelającego blowoffa i wastegate bezcenny :P no i był Rdzewek ze swoim Corrado R36, miazga...

Pepin, o tej ETCE/ ELSIE pomyślę, może na jakimś spocie ogarnie się temat, a po za tym poszło PW :P

Grue- poszło PW

Opublikowano

a mi coś dzisiaj moc uciekła ... błąd sondy lamda i przepływki .. ale po skasowaniu nie powróciły ..

ale moce też nie wróciła

008598 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1: Signal too High (Rich)

P2196 - 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent

000257 - Mass Air Flow Sensor (G70): Implausible Signal

P0101 - 002 - Lower Limit Exceeded

Opublikowano

:hi:Panie i Panowie

poszukuje xenonu do b7 ( kompletnych światel ), zbieroniczek pod spryski xenon, zderzak zwykly ze spryskami i instalacja ( wezyki ).

wiazka, czujniki samopoziomu, sterownik juz mam. Gdybyscie cos slyszeli dajcie znac...

Opublikowano

Gwerty jak możesz to przedzwoń do mnie bo mi tel zablokowali

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Opublikowano

slo to ty na pewno jechałeś za mną czarną VC na PSL między Uniejowem a A2 i dałeś mi awaryjnymi już na autostradzie? , na początku myślałem że to miśki ale oni nie mieli by grilla Irmshera , puściłem cię bo zjeżdżałem na MOP - wracałem z zagłębia z wesela kolegi i dopiero po paru minutach załapałem że to mogłeś być ty

no i pozdro dla Piechola wyprzedzającego mnie we Wrześni :decayed:

Opublikowano
:bry: Michał, ale oburzony troche byłeś jak Cię smignalem :grin:
Opublikowano
:bry: Michał, ale oburzony troche byłeś jak Cię smignalem :grin:

nie po prostu zmęczony , parę godzin snu po weselu i jeszcze ponad 350km w trasie za kierownicą :wink:

Opublikowano

A to spoko, normalnie bym tam nie wyprzedzał, ale chciałem zobaczyć czy to Ty :decayed:

Opublikowano
Witam koledzy, może mi ktoś zrobić zdjęcie zamka maski, potrzebuje go bardzo pilnie ponieważ wypieła mi się linka i nie moge otworzyć maski, próbuje ręką od spodu auta, ale najlepiej by było jakbym miał dokładniejsze zdjęcie gdzie, przy czym ten zamek się znajduje. Patrzyłem na allegro ale najlepiej by było jakby ktoś zrobił fotke jak to leży na samochodzie. Pomóżcie :kwasny:
Witaj w "klubie" miałem identyczną przygodę miesiąc temu. Musiałem dorobić z długiego śrubokręta specjane narzędzie i otworzyłem za pierwszym razem. Ręką, nogą, z dołu, od góry lepiej sobieodpuść. Pozostaje ściągnięcie grilla od przodu i pchnięcie zatrzasku w lewą stronę, odskoczy i otwierasz. Zerknij tutaj, pacjent A6, ale identyczny zamek co w A4
Sam zamek znajduje się centralnie na masce z przodu, w przednim pasie.

---------- Post dopisany at 10:02 ---------- Poprzedni post napisany at 09:59 ----------

Poza tym faktycznie najlepiej jakbyś podjechał do kogoś z B6 i zobaczył sobie na żywo jak to pracuje. Otworzył sobie maskę, zatrzasnął zamek śrubokrętem (łatwo nie będzie) i próbował otworzyć pchając ten cyngiel w lewą stronę.

---------- Post dopisany at 10:06 ---------- Poprzedni post napisany at 10:02 ----------

Faktycznie zamek jest inny niż w B5, jedyną opcją znaleźć kogoś z B6 kto poświęci Ci 5 minut i opanujesz temat. Chociaż nie zazdroszczę, bo ja katowałem dziadostwo z 3h po omacku, aż w końcu pojechałem do drugiej B5, dorobiłem patent i zamek strzelił za pierwszym razem.

---------- Post dopisany at 10:07 ---------- Poprzedni post napisany at 10:06 ----------

btw. sprawdź jeszcze na początku czy przypadkiem linka nie wypięła się przy cięgnie pod kolumną kierowniczą? Tam gdzie masz rączkę do otwierania maski, raz też miałem taki przypadek i obeszło się bez zabawy przy masce. Powodzenia :wink:

---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:07 ----------

Udało się, podjechałem do znajomego który też ma B6 i dorobiłem drut którym poodciągałem zatrzaski od grilla i następnie odkręciłem trzy śruby zamka i maska podniosła się do góry. :banan:

Opublikowano
slo to ty na pewno jechałeś za mną czarną VC na PSL między Uniejowem a A2 i dałeś mi awaryjnymi już na autostradzie? , na początku myślałem że to miśki ale oni nie mieli by grilla Irmshera , puściłem cię bo zjeżdżałem na MOP - wracałem z zagłębia z wesela kolegi i dopiero po paru minutach załapałem że to mogłeś być ty

Właśnie tu wszedłem i chciałem to napisać :hi: Ja wyczaiłem Cie na bramkach jak wjechałem w prawą a Ty w lewą :) Bo po numerach nie wiedziałem kto to :whistling:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

czy ktoś wie,

jak się loguje dynamicznie grupę 11 .. to w tej drugiej kolumnie należy dodać ciśnienie powietrza ... 996?

bo inaczej to wygląda, jak padnięte turbo :)

Opublikowano
:bry: ale mi się nie chce siedzieć w tej robocie
Opublikowano
:hi: @Mateusz zatem gratuluję, będziesz teraz otwierał innym maski w B6 :wink:
Opublikowano
jakoś leci a co u Ciebie ?

doberek :hi:. jakos daje rade Adamie. mam troszkę zapidol w pracy, no prywatnie tez troszke zabiegany jestem:facepalm:

Opublikowano
Gwerty, xenony w Chryslerze zwariowały, zrobiła się dyskoteka, świecą 20-30 mrugając jak stroboskopy i się wyłączają, wiesz może o co chodzi?

dlatego pytałem czy auto ma mce obsłygujące spalone zarówki. bo zwykła zarówka ma 55w. a xenon po rozgrzaniu sie tylko 35w.

i np. w b8 trzeba pzrekodowac sterownik na xenon.

w Chryslerze mówił ze nie ma tego. wiec tylko podpielismy zasilanie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.