Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, ktoś chętny na mini spota "browarowego" przy Złotym Groszu?

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: Wszystkim
Opublikowano
Witam, ktoś chętny na mini spota "browarowego" przy Złotym Groszu?

eeee tam, podjedzcie do mnie na podolany :cool1:

Opublikowano

kurde a ja sam pije :faceplam: a młody dopiero zasną. panowie znacie jakiegoś blacharza w p-ń potrzebuje wyciągnąć słupek i próg w uno + wymiana drzwi i jakieś tam malowanie, najlepiej jak najtaniej bo to uno :wink:

Opublikowano
kurde a ja sam pije :faceplam: a młody dopiero zasną. panowie znacie jakiegoś blacharza w p-ń potrzebuje wyciągnąć słupek i próg w uno + wymiana drzwi i jakieś tam malowanie, najlepiej jak najtaniej bo to uno :wink:

Taniej znajdziesz jeżdżące uno.

Opublikowano

zapożyczone z innego wątku :)

Mercedes E320 Cdi | eBay

Opublikowano

Kaju wiem o tym ale to nie moje bo już dawno poszło by na żyletki ale teściu jest uparty że to jest dobre auto i on innego nie chce masakra

Opublikowano
Kaju wiem o tym ale to nie moje bo już dawno poszło by na żyletki ale teściu jest uparty że to jest dobre auto i on innego nie chce masakra

To doradź teściowi, żeby skoczył do mięsnego, niech kupi trzy kilo smalcu i przesmaruje po dachu - MOŻE psy wpierdolą :decayed:

Opublikowano

mamy swój smalec bedzie taniej :D

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
zapożyczone z innego wątku :)

Mercedes E320 Cdi | eBay

:hi:

generalnie to nie widać merca na pierwszym zdjęciu:grin:

a co do piwkowania pod groszem to gdybym wylądował w chacie trochę wcześniej to pewnie bym się pokusił:decayed:

Opublikowano

co do piwka to umówmy sie wczesniej zebym dał rade dojechac z ogrodów i nie ma sprawy. nawet przywiozę otwieracz:decayed:

Opublikowano

Gwerty, nie udało się w Chryslerze ustawić opcji na xenony bo nie ma takiej opcji, może jakieś can-bus'y albo rezystory wpierdzielić w instalację ? co o tym myślisz?

---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ----------

BTW zapach masz do odbioru :whistling:

Opublikowano
Gwerty, nie udało się w Chryslerze ustawić opcji na xenony bo nie ma takiej opcji, może jakieś can-bus'y albo rezystory wpierdzielić w instalację ? co o tym myślisz?

---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ----------

BTW zapach masz do odbioru :whistling:

Vario myślałeś coś tam o mnie? :wink: gwerty, Ty też daj znać co u Ciebie :wink:

Opublikowano

jutro mam impreze integracyjna z roboty, szykują się niezłe balety hihihi :banan2:

tylko zastanawiam się jak do chaty wrócić :dziura:

Opublikowano
Gwerty, nie udało się w Chryslerze ustawić opcji na xenony bo nie ma takiej opcji, może jakieś can-bus'y albo rezystory wpierdzielić w instalację ? co o tym myślisz?

---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ----------

BTW zapach masz do odbioru :whistling:

haha. canbusy to i tak rezystory

w takim razie trzeba pomyśleć o rezystorach wpiętych równolegle z przetwornicą , żeby moc była symulowana na poziomie żarówki około 55w.

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

Gwerty, nie udało się w Chryslerze ustawić opcji na xenony bo nie ma takiej opcji, może jakieś can-bus'y albo rezystory wpierdzielić w instalację ? co o tym myślisz?

---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ----------

BTW zapach masz do odbioru :whistling:

Vario myślałeś coś tam o mnie? :wink: gwerty, Ty też daj znać co u Ciebie :wink:

jestem jestem, i będę będę nawet w piątek jak by było miejsce i ktoś by dowiózł enkeli na sobotę

moge kaskę oddac w realu?

Opublikowano
co do piwka to umówmy sie wczesniej zebym dał rade dojechac z ogrodów i nie ma sprawy. nawet przywiozę otwieracz:decayed:

To moze za tydzień na stylach piwko? A i auta jakies bendom

Opublikowano
jutro mam impreze integracyjna z roboty, szykują się niezłe balety hihihi :banan2:

tylko zastanawiam się jak do chaty wrócić :dziura:

odwieźć Cię?

Opublikowano

Ja do ostrowa może , ale to raczej w ostatniej chwili ...

---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ----------

jutro mam impreze integracyjna z roboty, szykują się niezłe balety hihihi :banan2:

tylko zastanawiam się jak do chaty wrócić :dziura:

odwieźć Cię?

Ja miwlem impreze wczoraj na malcie ... raz na rok można taxi ...

Opublikowano
co do piwka to umówmy sie wczesniej zebym dał rade dojechac z ogrodów i nie ma sprawy. nawet przywiozę otwieracz:decayed:

To moze za tydzień na stylach piwko? A i auta jakies bendom

na style planowałem już kilka razy się pojawić. wiec czemu nie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.