Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

slo kiedy podwieziesz koła bo w piątek lecę na śląsk to bym je zabrał, no chyba, że masz inny pomysł jak je wysłać

hmm to bym musiał kupić coś na zastępstwo

załóż zime ...

właśnie zima na sprzedaż idzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

dziś prace skończyłem o 19.40. zacząłem o 7 :facepalm: wyebany po całości

dużo punktów miałeś :whistling:

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

prawie:)

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

Grzesiu zapytam teściową ostatnio mieliśmy ok 100 kg gdzies z pod poznania w dobrej cenie

bede wdzięczny za info.

to ja mam się pytać coś czy nie chcesz?

zapytaj.

ok to w środę jak coś przywiozę:decayed:

z halo dałem radę :naughty:

wiesz pierwszy dzień po urlopie...a tu 33 faktury i wztki...wziąłem 22 i 2 mi zostały...a na dzień dobry otwieram pake a tam 3/4 auta za***ane towarem po kimś...:facepalm:

Gwerty powiedz mi czy Ty robiłeś kiere u Reggiego?? on też łamie żeby była "spłaszczona"??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

dziś prace skończyłem o 19.40. zacząłem o 7 :facepalm: wyebany po całości

dużo punktów miałeś :whistling:

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

prawie:)

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

Grzesiu zapytam teściową ostatnio mieliśmy ok 100 kg gdzies z pod poznania w dobrej cenie

bede wdzięczny za info.

to ja mam się pytać coś czy nie chcesz?

zapytaj.

ok to w środę jak coś przywiozę:decayed:

z halo dałem radę :naughty:

wiesz pierwszy dzień po urlopie...a tu 33 faktury i wztki...wziąłem 22 i 2 mi zostały...a na dzień dobry otwieram pake a tam 3/4 auta za***ane towarem po kimś...:facepalm:

tak sie wraca po urlopie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwerty powiedz mi czy Ty robiłeś kiere u Reggiego?? on też łamie żeby była "spłaszczona"??

tak. ale ciężko go namówić , żeby się za to zabrał

---------- Post dopisany at 08:52 ---------- Poprzedni post napisany at 08:46 ----------

wrzuć cały asortyment jaki masz do działu:

Sprzedam - ogłoszenia komercyjne dla firm .

---------- Post dopisany at 09:01 ---------- Poprzedni post napisany at 08:52 ----------

ok to w środę jak coś przywiozę:decayed:

z halo dałem radę :naughty:

będę wdzięczny. daj znać, tylko wcześniej.

cieszę się że dałeś radę podłączyć halo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać.

Nie znacie jakiejś firmy/osoby która zarabia w EUR i chętnie odsprzeda po kursie średnim? Potrzebuje "trochę" EUR kupić

ja używam kantoru internetowego ... dziła bardzo dobrze i różnice kursowe są OK

a zysk z kupowania od kogoś po kursie średnim to nie opłaca się ... chyba że to było ze 100kEURO

różnica kursowa 2-3 grosze i ktoś ma jechać do banku i wypłacać gotówkę ... to przy kilku kEURO nie warte zachodu z punktu widzenia właściciela firmy :)

firmy często maja konta w bankach, gdzie płacą dużą prowizje za wypłaty gotówkowe waluty ...

wpłacasz PLN do knatoru kiedy chcesz i czekasz na dobry kurs , aktualizacja c kursu co 8 sekund

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce ktoś nowych lamp do łady 2107, bo odkopałem takie w garażu :polew: ba nawet znalazł się zegarek z warszawy :naughty: Nie chce ktoś tylnej kanapy od b6 dzielona szara stan bdb bo zalega mi, i oddam za flaszke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jakby co to zbieram makulaturę dla dzieci w szkole ;)

jakby kto robił jakieś prządki to mogę zabrać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać.

Nie znacie jakiejś firmy/osoby która zarabia w EUR i chętnie odsprzeda po kursie średnim? Potrzebuje "trochę" EUR kupić

ja używam kantoru internetowego ... dziła bardzo dobrze i różnice kursowe są OK

a zysk z kupowania od kogoś po kursie średnim to nie opłaca się ... chyba że to było ze 100kEURO

różnica kursowa 2-3 grosze i ktoś ma jechać do banku i wypłacać gotówkę ... to przy kilku kEURO nie warte zachodu z punktu widzenia właściciela firmy :)

firmy często maja konta w bankach, gdzie płacą dużą prowizje za wypłaty gotówkowe waluty ...

wpłacasz PLN do kantoru kiedy chcesz i czekasz na dobry kurs , aktualizacja c kursu co 8 sekund

zgadzam się, też używam kantorów internetowych, ale nie zawsze idzie to zrobić szybko przy większych kwotach, albo w banku nie mają tyle waluty, albo limity na przelewy blokują, już łatwiej się dogadać z kantorem stacjonarnym

Jest trochę firm np. budowlanych, transportowych; które dostają konkretne strzały waluty z zagranicy i potrzebują odbiorców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać.

Nie znacie jakiejś firmy/osoby która zarabia w EUR i chętnie odsprzeda po kursie średnim? Potrzebuje "trochę" EUR kupić

ja używam kantoru internetowego ... dziła bardzo dobrze i różnice kursowe są OK

a zysk z kupowania od kogoś po kursie średnim to nie opłaca się ... chyba że to było ze 100kEURO

różnica kursowa 2-3 grosze i ktoś ma jechać do banku i wypłacać gotówkę ... to przy kilku kEURO nie warte zachodu z punktu widzenia właściciela firmy :)

firmy często maja konta w bankach, gdzie płacą dużą prowizje za wypłaty gotówkowe waluty ...

wpłacasz PLN do kantoru kiedy chcesz i czekasz na dobry kurs , aktualizacja c kursu co 8 sekund

zgadzam się, też używam kantorów internetowych, ale nie zawsze idzie to zrobić szybko przy większych kwotach, albo w banku nie mają tyle waluty, albo limity na przelewy blokują, już łatwiej się dogadać z kantorem stacjonarnym

Jest trochę firm np. budowlanych, transportowych; które dostają konkretne strzały waluty z zagranicy i potrzebują odbiorców

w Poznaniu ze stacjonarnego korzystałem z Kantor Parku .. w Swarzędzu mają 2gi punkt i czynny chyba 7 dni w tygodniu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wie ktoś coś na temat awaryjności jednostki benzynowej 3.0 ASN ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytaj zimnego bo on w swojej b6 ma chyba taką jednostkę

już sprzedana ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie!

Mam pytanko czy znalazła by się osoba która, pomogła by w ocenie auta (a4 b6 lub b7) przed zakupem na terenie Poznania lub WLKP. Chodzi mi o sprawdzenie VAGiem, miernikiem lakieru itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...