Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

a z tym gti tak podputuje bo jak go zobaczylem zrobilo mi sie goraco i mokro :decayed: a w sumie bylby niebawem w zasiegu moich funduszy, ale na s4 w b7 mnie jeszcze nie stac.

ciekawe jak tam z zamontowaniem gazu by bylo ...

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

rosool... tak sie sklada ze jestem w posiadaniu czujnika do spryskow. mozna by cos u Ciebie zrezac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinie powiedz mi czy to by wykluczyło to świecenie? bo mi Barta-S odblokował fisa i to się ponoć w większości przypadków dzieje, a płyn w spryskach jest:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest ale Ty nie masz tam czujnika :) i komp tego nie wie

albo zmostkowac pin w liczniku albo dolozyc czujnik, takie masz rozwiazanie, gdy zmasujesz pin nie bedzie komunikatu o plynie do spryskow, nawet gdy go nie bedzie nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gazu raczej nie zamontujesz, mój znajomy ma Tiguana 2.0 TSI 210 PS i nikt się nie chce podjąć

---------- Post dopisany 26-09-2013 at 00:28 ---------- Poprzedni post napisany 25-09-2013 at 23:27 ----------

Gwerty potrzebuję jasną skórę na testy nowych środków do czyszczenia skóry, dasz trochę ? najlepiej przyszły tydzień, oczywiście na tel byśmy się umówlili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gazu raczej nie zamontujesz, mój znajomy ma Tiguana 2.0 TSI 210 PS i nikt się nie chce podjąć

---------- Post dopisany 26-09-2013 at 00:28 ---------- Poprzedni post napisany 25-09-2013 at 23:27 ----------

Gwerty potrzebuję jasną skórę na testy nowych środków do czyszczenia skóry, dasz trochę ? najlepiej przyszły tydzień, oczywiście na tel byśmy się umówlili

jasne. od razu mycie byśmy ogarneli:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinie powiedz mi czy to by wykluczyło to świecenie? bo mi Barta-S odblokował fisa i to się ponoć w większości przypadków dzieje, a płyn w spryskach jest:decayed:

niestandardowy dobrze gada, weliminuje na 100%

przerabiałem temat u siebie. a tak w ogóle soo tam słychać chopy z wieczoru ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, w poniedziałek wystawiam ale mi go żal :) na razie śmigam :)

---------- Post dopisany at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

ps od jutra mieszkam w Poz. kto na browara ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, w poniedziałek wystawiam ale mi go żal :) na razie śmigam :)

---------- Post dopisany at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

ps od jutra mieszkam w Poz. kto na browara ?

Mogę się wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...