Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ma być konkurencja to tylko wyrezane B7 a nie B6 czy B5 bo to kumple a nie konkurencja :)

ale w pozytywnym sensie oczywiście :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

chyba nie jestem w temacie... :mysli:

w którym pytam :gwizdanie:

w tym ktorym skonczyliscie poprzednia strone :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madas jak bym miał 50 k to drugiej takiej B7 w klekocie w Polsce byś nie zobaczył ale nie mam i jest jaka jest i taką ją "kocham"[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 23:50_________________________________________________Pozytywnym oczywiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madas jak bym miał 50 k to drugiej takiej B7 w klekocie w Polsce byś nie zobaczył ale nie mam i jest jaka jest i taką ją "kocham"

i tak masz koxa .... więc nie ma co się przejmować ....będzie możność i kasa zrobisz sobie dalej mody jakie planujesz i tyle :good:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 23:52_________________________________________________

chyba nie jestem w temacie... :mysli:

w którym pytam :gwizdanie:

w tym ktorym skonczyliscie poprzednia strone :cool1:

aaaaa ja też nie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madas ależ ja lubię zdrową konkurencję ale też znam siebie (Xtreme) i wiem, że na pewne mody ja się nie zdecyduję a inni na mody takie jak ja :) a im wiecej fajnych A4 w regionie tym lepiej :)

właśnie dlatego Tobie o tym pisze ...ja jestem mega zadowolony że mamy Ciebie i Pawełka ...no i innych wiadomo :good:

A propo konkurencji Fiat ma dizelka 1.8 200KM ,BMW 2.0 204 ,a lada moment 211,opel 1,9 211 .Jestem ciekaw co na to Audi i kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie po co są 2 spoty jeden po drugim przed zlotem ??? mamy jeszcze coś do ustalenia co do wyjazdu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spadam juz spac... dzisiaj jakos mi sie bateryjki szybciej wyczerpaly...[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 23:54_________________________________________________

mam pytanie po co są 2 spoty jeden po drugim przed zlotem ??? mamy jeszcze coś do ustalenia co do wyjazdu ??

drugi bo normalnie co 2 tyg sa a pierwszy dla Ive :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie po co są 2 spoty jeden po drugim przed zlotem ??? mamy jeszcze coś do ustalenia co do wyjazdu ??

ten spocik jest robiony dla IVEGO a planowy jest normalnie 15.3.... każdy jest mile widziany 8.3 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamosor Audi nie bierze udziału w wyścigu szczurów, szanuje klientów i nie mam zamiaru być marką czysto serwisową jak Fiat, Alfa i czasami BMW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamosor, porównaj osiągi A5 3.0 TDIQ 240 i BMW 3 Coupe 3.0 D 286 KM i na szczęście Audi bije BMW !!!!

Uwielbiam hasło Audi (Masz przewagę ?) (Przewaga dzięki technice) :)

A Fiat po za ligą jest i będzie :)[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 23:58_________________________________________________nike dobranocka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też spadam panowie ...miło było :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamosor, porównaj osiągi A5 3.0 TDIQ 240 i BMW 3 Coupe 3.0 D 286 KM i na szczęście Audi bije BMW !!!!

Uwielbiam hasło Audi (Masz przewagę ?) (Przewaga dzięki technice) :)

A Fiat po za ligą jest i będzie :)[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 23:58_________________________________________________nike dobranocka :)

Mam sentymęcik do Audi ,ale w tym porównaniu stawiam na BMW i to zanim zobatrzyłem na You Tube jak A5 strasznie została w tyle .Znasz jakąś stronkę z testem tych potworów mocy?[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 00:11_________________________________________________Z fiatem masz rację ale to on był pierwszy z JTD a teraz taki silniczek chyle czoło.[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 00:16_________________________________________________Też uciekam komp ciągle mi się wiesza wszystko w ramce i małymi literkami :shocked::mysli: [br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 00:30_________________________________________________I jeszcze wszystko podpina się pod jedno katastrofa.Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O fakk spóźniłem się.... sry ;( No nic pogadamy sobie jutro (dziś). Dobranoc ekipo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie po co są 2 spoty jeden po drugim przed zlotem ??? mamy jeszcze coś do ustalenia co do wyjazdu ??

ten spocik jest robiony dla IVEGO a planowy jest normalnie 15.3.... każdy jest mile widziany 8.3 :cool1:

15 tego spotykamy sie wszyscy , a 8mego bedzie tylko sam Ive :evil::decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powitac z rana :hi:

dzisiaj chcialo mi sie wczesniej tylek zwlec z wyra i wlasnie wcinam sniadanko i popijam kawke :)[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 07:29_________________________________________________i milego dnia zycze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 tego spotykamy sie wszyscy , a 8mego bedzie tylko sam Ive :evil::decayed::polew:

hehe , prześmiewcy , szydercy , oj zamknę wątek i chyba do newbie się przeniesiecie :evil::naughty::tongue4: , bobry w piękny poranek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...