Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

dobra ja też idę do kina na "Wojna polsko - ruska " :naughty::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

nike21 instalacja będzie powiedzmy, że nie widoczna po za tym to nie anty radar co by gnój robili. Inna sprawa, że przegląd w stacji będę miał w marcu przyszłego roku więc auto jak nówka i nie robią problemów na stacji.

vario tu nie chodzi o to ze auto nowka czy ze to nie anty radar... chodzi o to ze przepisy nie pozwalaja na zamontowanie w aucie sygnalu dzwiekowego o takim tonie. nawet zwykle trabki z marketu za 50zl sa niedozwolone a co dopiero potezne pneumaty o dzwieku lokomotywy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ide chyba do kina na wojne polsko-ruską idzie ktos :mysli:

ja idę ..... ale z Weroniką też bo jej obiecałem i nie wiemy co z Julką :kwasny:

My z Karolem idziemy jutro po południu, bo nasze panny imprezują na urodzinach u koleżanki :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłem z kina .... film " Wojna polsko - ruska " jak dla mnie jest filmem ciężkim , bardzo zakręconym i do tego watro być na spidzie....... jak dla mnie taki se .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłem z kina .... film " Wojna polsko - ruska " jak dla mnie jest filmem ciężkim , bardzo zakręconym i do tego watro być na spidzie....... jak dla mnie taki se .....

a dla mnie zbyt ciężki i gdyby nie kilka dobrych tekstów to by tragedia była

co nie zwyrolu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę, wszyscy kimają ?

nike21 a kogo interesuja jaki mam klakson, instalacja jest niezależna od ori gwizdałki, diagności nie zaglądają do schowków hihih, nie jedną furę przeglądalem w stacjach diagnostycznych i nikt nie sprawdzał klaksonu, no może 1 na 10 autek. Kiedyś śmigałem Lexem matki i okazało się, że świeżo po przeglądzie a od 4 miechów nie miała klaksonu bo się kabelek odczepił. Ton klaksonu nie ma znaczenia, jak już to dB ma znaczenie, mój będzie miał pomiędzy 120-150 dB :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi: wstawać śpiochy :kox:

jakie spiochy :mysli::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegow :hi:[br]Dopisany: 23 Maj 2009, 07:56_________________________________________________ :mysli: chyba wszyscy odsypiaja jakas impre?[br]Dopisany: 23 Maj 2009, 08:02_________________________________________________no nie! ja uzywam kompa starego przed jego przyjazdem do pracy a wy jeszcze kimacie :evil2: . wstswac szkoda dnia!!! :naughty:[br]Dopisany: 23 Maj 2009, 08:17_________________________________________________no to milego dnia zycze wszystkim spiochom :tongue4: . musze spadac do pracy :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć :hi:

boniu o której wy wstajecie :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać wszystkich i dlaczego nie ma tu nikogo o 5 rano??? a w pracy nuda jak to w sobotę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież jest już po 8 .....

cześć Duluki :hi:[br]Dopisany: 23 Maj 2009, 08:55_________________________________________________oooo Tomek wstał :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka ja już rano na bazarku , teraz śniadanko i o 13.00 mam ślub koleżanki :dance: :dance: :dance: :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty lepiej żadnej polerki nie rób tych alu ....[br]Dopisany: 23 Maj 2009, 09:01_________________________________________________tak jak jest wygląda zajebioza :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...