Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spoleruj tylko grubym papierkiem :decayed: :decayed: :polew:[br]Dopisany: 23 Maj 2009, 09:21_________________________________________________

przecież jest już po 8 .....

cześć Duluki :hi:[br]Dopisany: 23 Maj 2009, 08:55_________________________________________________oooo Tomek wstał :cool1:

no tak tylko ja od 5 w pracy[br]Dopisany: 23 Maj 2009, 09:22_________________________________________________aha spadam narazie bo dyro przyjechał :gwizdanie: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no nie tylko Ty , bo Adas też wcześnie wstaje :naughty:

Opublikowano

spoleruj tylko grubym papierkiem :gwizdanie: :gwizdanie:

ty tam się ze mnie nie pizgaj, tylko weź się do roboty i te przeterminowane produkty z tych półek ściągaj :tongue4: :tongue4:
Opublikowano
:hi: witam moze zawitam na chwile na tym waszym spocie w niedziele, nigdy niemoge sie wybrac , :confused4: tylko niewiem czy zjade na ten parking :shocked:
Opublikowano

dzien dobry :hi:

:hi: witam moze zawitam na chwile na tym waszym spocie w niedziele, nigdy niemoge sie wybrac , :confused4: tylko niewiem czy zjade na ten parking :shocked:

to sie w koncu wybierz :tongue4: zapraszamy :good: a dlaczego piszesz ze nie zjedziesz na parking? :mysli:

Opublikowano

:hi: witam moze zawitam na chwile na tym waszym spocie w niedziele, nigdy niemoge sie wybrac , :confused4: tylko niewiem czy zjade na ten parking :shocked:

ja zjeżdżam , Nikuś , Vario też, to Ty też powinieneś :good:
Opublikowano

ludzie zróbmy wreszcie coś na powietrzu, inne ekipy już od dawna się na dworze spotykają a u nas wiatr lekko zawieje i wszyscy uciekają do KC. Tylko nie na Św. Jerzego bo tam to lipa - musi być gdzieś jest i parking i jakieś zaplecze gastronomiczne - choćby budka z piciem.

Opublikowano

dokładnie bo KC już mnie nudzi :chytry:

Opublikowano

tez jestem za wyjsciem z podziemi :good:

jakies propozycje?

Opublikowano

tez jestem za wyjsciem z podziemi :good:

jakies propozycje?

To moze malta :)

Opublikowano

:hi:

Malta by pewnie nie była taka zła ,ale teraz przez media to korasy straszne ,jak byłem w Leon club to spotykaliśmy się na parkingu Media M. na Szwajcarskiej zawsze ful miejsca ,a jak ktoś zgłodnieje ,albo poczuje pragnienie to blisko sklepy,budy itp.

Opublikowano

jak dla mnie parking przy M1 byłby ok - dużo miejsca

KFC :naughty:

Opublikowano

KFC w niedzielę mega zapchane , chyba ,że każdy weźmie kanapkę w łapę i heja , mieliśmy spoty na M1 i nas wyganiała ochrona :angry:

Opublikowano

KFC w niedzielę mega zapchane , chyba ,że każdy weźmie kanapkę w łapę i heja , mieliśmy spoty na M1 i nas wyganiała ochrona :angry:

Na jakiej podstawie?

Jest to miejsce użytku publicznego i mgą mi skoczyć na ...

A miejsca jak mało to przy Norauto zawsze się znajdzie

Opublikowano

KFC w niedzielę mega zapchane , chyba ,że każdy weźmie kanapkę w łapę i heja , mieliśmy spoty na M1 i nas wyganiała ochrona :angry:

mogą nam skoczyć

powiem że teściowa na zakupach a ja pilnuje samochodu bo słyszałem że ochrona kiepska

poza tym to KFC to nie po to żeby posiedzieć tylko żeby zabrać i postać wreszcie na powietrzu

a jak się stanie na końcu parkingów to tam jest sporo miejsca

Opublikowano

M1 mi bardzo odpowiada jak coś , można spróbować

Opublikowano

Mam nadzieję że do wieczora coś wykombinujecie ,na razie spadam :hi:

Opublikowano

poczekajmy co inni na to powiedzą :mysli:

Opublikowano

sprobowac moge jak nie to z buta dojde chyba ze inne miejsce ustalicie tak ostatecznie. jutro lukne gdzie sie mam udac. :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.