Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ZOSTAŁO 5 MIEJSC NA ZLOT W PILE

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH !!!!![/size]

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ZOSTAŁO 5 MIEJSC NA ZLOT W PILE

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH !!!!!

No panowie i panie dalej :naughty: :naughty:

Opublikowano

No panowie i panie dalej :naughty: :naughty:

A to macie jakieś panie?? :kox:

Opublikowano

Cześć!

Mam dwie sprawy :)

1. Pamiętam że szykowaliście się na grupowy zakup konsoli środkowej - jak to wyszło i za ile?

2. Polecicie mi jakiegoś dobrego tłumikarza (Poznań lub okolice) - chodzi o przeróbkę wydechu na 2x.

Opublikowano

No panowie i panie dalej :naughty: :naughty:

A to macie jakieś panie?? :kox:

oczywiście że tak i to zdecydowanie najwięcej na forum jest właśnie w naszym regionie :naughty:

Opublikowano

To i ja się pytnę :tongue4:

jak tam już kiedyś wspomniałem pierdyknął mi kamień w szybę na autostradzie... znajomy polecił mi jakiegoś kolesia w Poznaniu w pobliżu Głogowskiej gdzieś koło cmentarza podobno, ale oczywiście nie pamięta nazwy ani nie ma adresu... koleś podobno naprawia takie małe "usterki", a to by mi bardzo pasowało, zamiast wymiany... :no:

czy to może być to: http://szczegoly.pkt.pl/aba-glass_sprzedaz_montaz_szyb_naprawa_pekniec_eb5cabcdf3c6d3402b421739585433db.html :mysli:

Opublikowano

ja robiłem na wołczyńskiej ....ale nie pamiętam nazy zakładu ....

Opublikowano

oczywiście że tak i to zdecydowanie najwięcej na forum jest właśnie w naszym regionie :naughty:

Zwracam honor, właśnie się dopatrzyłem, że trochę tych pań macie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=topiccount;topic=16926

:th:

Opublikowano

oczywiście że tak i to zdecydowanie najwięcej na forum jest właśnie w naszym regionie :naughty:

Zwracam honor, właśnie się dopatrzyłem, że trochę tych pań macie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=topiccount;topic=16926

:th:

no :naughty: widzisz :naughty:

Opublikowano

no :naughty: widzisz :naughty:

Tylko cuś jakoś się nie udzielają.. :gwizdanie:

Nie to co u nas. :naughty:

Opublikowano

joł :hi: kimnalem sie troszke popoludniem...

Piechol juz Ci szukam szklarza kolo cmentarza na glogowskiej :cool1: poczekaj chwile :wink4:

Opublikowano

JEST 5 MIEJSC WOLNYCH NA ZLOT LETNI W PILE 10-12 lipiec !!!

Opublikowano

joł :hi: kimnalem sie troszke popoludniem...

Piechol juz Ci szukam szklarza kolo cmentarza na glogowskiej :cool1: poczekaj chwile :wink4:

:notworthy::wink4:

Opublikowano

nie doczekasz się bo znowu zaśnie :decayed::polew::tongue4:

Opublikowano

nie doczekasz się bo znowu zaśnie :decayed::polew::tongue4:

rozumiem go bo tez kimałem dziś :naughty:

Opublikowano

no dzisiaj taki dzień bo ja senny jestem jak nigdy :mysli:

Opublikowano

joł :hi: kimnalem sie troszke popoludniem...

Piechol juz Ci szukam szklarza kolo cmentarza na glogowskiej :cool1: poczekaj chwile :wink4:

:notworthy::wink4:

30189fd629da5c9am.jpg mysle ze o to chodzilo :mysli: ten czerwony plac to cmentarz gorczynski... [br]Dopisany: 27 Maj 2009, 19:02_________________________________________________

no dzisiaj taki dzień bo ja senny jestem jak nigdy :mysli:

wczoraj wrocilem o 2.30 do chaty :wink4:

Opublikowano

ja w Jurpolu szyby ściemniałem ...solidna firma polecam :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.