Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja tez ide spac

duzo pracy dzis było zlotowej :naughty:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja tez ide spac

duzo pracy dzis było zlotowej :naughty:

coś się kroi :mysli: jakiś zlot :naughty: mów ino szybko :evil:

Opublikowano

ja w standardzie bułka z serem i pomidorkiem a do tego herbata z dwiema łyżeczkami cukru :cool1:

a mialem chlebek z Polską pieczona i do tego kakao na zimno - PYSZKA

Opublikowano

ja tez ide spac

duzo pracy dzis było zlotowej :naughty:

coś się kroi :mysli: jakiś zlot :naughty: mów ino szybko :evil:

wiesz wg kraka zlot bedzie lipa to co Ci mam mówić :wink4:

Opublikowano

no to oboje ogólnie mieliśmy całkiem fajne jedzonko :kox:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 23:23_________________________________________________

ja tez ide spac

duzo pracy dzis było zlotowej :naughty:

coś się kroi :mysli: jakiś zlot :naughty: mów ino szybko :evil:

wiesz wg kraka zlot bedzie lipa to co Ci mam mówić :wink4:

w takim razie przepraszam najmocniej [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 23:23_________________________________________________ ;(

Opublikowano

ja tez ide spac

duzo pracy dzis było zlotowej :naughty:

coś się kroi :mysli: jakiś zlot :naughty: mów ino szybko :evil:

wiesz wg kraka zlot bedzie lipa to co Ci mam mówić :wink4:

zlot bedzie taki ze caly klub zapamieta Poznan :wink4: mowie Wam... :gwizdanie:

Opublikowano

Madas Ty piłeś piwko dziś co nie :mysli:

Opublikowano

Madas Ty piłeś piwko dziś co nie :mysli:

nie piję w środku tygodnia :gwizdanie: kurde w ogóle nie pije :mysli:

Opublikowano

Madas Ty piłeś piwko dziś co nie :mysli:

mnie sie nie zapyta bo zna odpowiedz :naughty:

Opublikowano

a bo jakoś tak dziwnie piszesz że albo jestes pijany albo puku puku było :naughty:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 23:28_________________________________________________dobranoc kolegowie :hi:

Opublikowano

a bo jakoś tak dziwnie piszesz że albo jestes pijany albo puku puku było :naughty:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 23:28_________________________________________________dobranoc kolegowie :hi:

5 Strongow i jedno to co ma Pawel na prawym przedramieniu :gwizdanie: :naughty:

3maj sie malediwy :hi:

Opublikowano

ani piwa ani puku puku :wink4: taki jestem sobie mega spokojny :evil:

Opublikowano

ani piwa ani puku puku :wink4: taki jestem sobie mega spokojny :evil:

tylko pamietaj, 99 zmiana reki :wink4::naughty: :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

ani piwa ani puku puku :wink4: taki jestem sobie mega spokojny :evil:

tylko pamietaj, 99 zmiana reki :wink4::naughty: :naughty: :gwizdanie:

hahha widzę że doświadczenie jest :naughty:

Opublikowano

ani piwa ani puku puku :wink4: taki jestem sobie mega spokojny :evil:

tylko pamietaj, 99 zmiana reki :wink4::naughty: :naughty: :gwizdanie:

hahha widzę że doświadczenie jest :naughty:

a u Ciebie co? wspomnienie? :cool1: taka dobra rada :decayed:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: dowcipniś :evil:
Opublikowano

ja juz spadam spac... do jutra Adas :):hi:

Opublikowano

1. morning :hi:

Opublikowano

2.Hello

KOLEGO ,A PRACĘ TO SIĘ OD 7.00 ZACZYNA , A NIE 7.22 , masz spóźnienie "S" na liście :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.